x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Signify Gradient Signe Vloerlamp - Ø 11,1 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Signify Gradient Signe Vloerlamp - Ø 11,1 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Signify Gradient Signe Vloerlamp - Ø 11,1 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Signify Gradient Signe Vloerlamp - Ø 11,1 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212086320.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204462139.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204462132.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204462135.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207415145.jpg
Signify Signify Gradient Signe Vloerlamp - Ø 11,1 cm Gradient Signe Vloerlamp - Ø 11,1 cm Gradient Signe Vloerlamp - Ø 11,1 cm Bestel Philips Hue Gradient Signe Vloerlamp - Ø 11,1 cm online bij fonQ. Alle Philips Hue Binnenverlichting uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (27)
  • 08718696176269
  • 71981/30/P7
  • 915005987201
4
good_buy
deal
  • Algemene kenmerken
    • Energy light opties: Dimbaar
    • Materiaal behuizing: RVS
  • Technische details
    • Levensduur lamp: 25000 Uur
    • Aantal lampen: 1
    • Dimbaar: Ja
    • Lengte snoer: 2 m
    • Luminous flux: 2550 lm
    • Type stroombron: AC
    • Type lamp: LED
    • Van kleur veranderend: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Metaal
  • Kleur
    • Light colour: Koud wit
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 111 mm
    • Diepte product: 111 mm
    • Gewicht product: 2275 g
    • Hoogte: 145.8 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP20
  • 291.00 329.99 EUR 4
    4
    • Meerdanlicht.nl Meerdanlicht.nl
      291.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Lampen24.nl Lampen24.nl
      4.326315024527945 (4)
      Effectieve kleurovergangen - Philips Hue Gradient Signe LED-vloerlamp Het strakke en moderne design van de Signe LED vloerlamp herbergt s...329.90, 1-2mnd (offer_sdt_2_months)
      1
    • Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Philips Hue Gradient Signe Vloerlamp - Ø 11,1 cm online bij fonQ. Alle Philips Hue Binnenverlichting uit voorraad leverbaar. Voor ...329.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vandenheuvelverlichting.nl Vandenheuvelverlichting.nl
      Deze vloerlamp Gradient Signe komt uit de White and Color Ambiance serie van Philips Hue. Het is een mooie slanke en moderne vloerlamp me...329.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Lanaform Lumino Plus
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167700666.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111248272.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167700662.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101496569.jpg
      Lanaform Lanaform Lumino Plus Lumino Plus Lumino Plus De Lanaform Lumino Plus daglichtlamp is een grotere daglichtlamp die natuurlijk licht nabootst voor een energieker gevoel. Ideaal tijdens de donkere dagen! * 14.500 lux op 16 cm afstand * Dimfunctie (2 lichtsterktes) * Instelbaar op 2 posities * UV-vrij licht * Grotere daglichtlamp (54 x 35 x 10 cm) * Maximale gebruiksafstand: 45 cm Zie jij ieder jaar weer op tegen het najaar, omdat je dan vaak moe en somber bent? Dan kan het zijn dat je een winterdepressie of winterdip hebt. Met de Lanaform ... (1)
      Lanaform Lumino Plus
      • 05410984010196
      • LA190104
      2
      deal
    • Lanaform Lumino LED
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203588305.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171109038.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171109039.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171109040.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171109037.jpg
      Lanaform Lanaform Lumino LED Lumino LED Lumino LED Lanaform Lumino LED Lichttherapielamp Silver (1)
      Lanaform Lumino LED
      • 05410984085750
      2
    • Beurer TL20
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212242499.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212911365.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147726634.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144482946.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169747095.jpg
      Beurer Beurer TL20 TL20 TL20 Beurer TL20 - Daglichtlamp - Compact en dun - 16,5x8,5cm (1)
      Beurer TL20
      • 04052095608032
      • 04211125608033
      • 60803
      • TL20
      • 20-641
      • 5657087
      6
    • Innolux Valovoima LED vloerlamp
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150543370.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225667585.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177572322.jpg
      Innolux Innolux Valovoima LED vloerlamp Valovoima LED vloerlamp Valovoima LED vloerlamp Let op: voor dit product geldt vóór 14:00 uur besteld, morgen geleverd! Ga voor een productieve dag met de stijlvolle Innolux Valovoima LED staande daglichtlamp van Fins design! Het licht geeft meer energie, verhoogt het concentratielevel en zorgt voor een vrolijker gevoel in de herfst en winter. Levertijd: 5-7 werkdagen * 10.000 lux op 20 cm afstand * Ideaal als werkverlichting * 100% veilig en UV-vrij * Ideaal voor op de werkplek * Met dimfunctie * Schakelt niet automatisch uit De multifunc... (1)
      Innolux Valovoima LED vloerlamp
      • 06420611985796
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 278.97
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 278.97
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 278.97
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 278.97
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 278.97
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 278.97
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 278.97
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 278.97
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 278.97
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 278.97
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 263.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 263.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 263.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 263.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 291.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 291.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 291.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 291.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 291.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 291.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 291.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 291.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 291.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 291.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 291.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 291.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 291.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 291.00
    • partner@vergelijk.nl