x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lanaform Lumino Plus

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lanaform Lumino Plus
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lanaform Lumino Plus
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lanaform Lumino Plus
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167700666.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111248272.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167700662.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101496569.jpg
Lanaform Lanaform Lumino Plus Lumino Plus Lumino Plus De Lanaform Lumino Plus daglichtlamp is een grotere daglichtlamp die natuurlijk licht nabootst voor een energieker gevoel. Ideaal tijdens de donkere dagen! * 14.500 lux op 16 cm afstand * Dimfunctie (2 lichtsterktes) * Instelbaar op 2 posities * UV-vrij licht * Grotere daglichtlamp (54 x 35 x 10 cm) * Maximale gebruiksafstand: 45 cm Zie jij ieder jaar weer op tegen het najaar, omdat je dan vaak moe en somber bent? Dan kan het zijn dat je een winterdepressie of winterdip hebt. Met de Lanaform ... (1)
  • 05410984010196
  • LA190104
2
deal
  • Technische details
    • Light intensity: 14000 Lux
    • Aantal helderheidsniveaus: 2
    • Snoozefunctie: Nee
    • Aantal lampen: 3
    • Vermogen lamp: 36 Watt
  • Algemene kenmerken
    • Type Lamp: Energy light
    • FM-radio: Nee
  • Design
    • Kleur: Grijs, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 10 cm
    • Breedte: 350 mm
    • Diepte product: 100 mm
    • Gewicht product: 4400 g
    • Hoogte: 50 cm
    • Lengte: 35 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 230 V
  • 118.95 119.00 EUR 2
    2
    • Shopvoorgezondheid.nl Shopvoorgezondheid.nl
      De Lanaform Lumino Plus daglichtlamp is een grotere daglichtlamp die natuurlijk licht nabootst voor een energieker gevoel. Ideaal tijdens...
      118.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Omvang levering: 1 stuk119.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Beurer TL20
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212242499.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212911365.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147726634.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144482946.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169747095.jpg
      Beurer Beurer TL20 TL20 TL20 Beurer TL20 - Daglichtlamp - Compact en dun - 16,5x8,5cm (1)
      Beurer TL20
      • 04052095608032
      • 04211125608033
      • 60803
      • TL20
      • 20-641
      • 5657087
      6
    • Lanaform Lumino LED
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203588305.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171109038.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171109039.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171109040.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171109037.jpg
      Lanaform Lanaform Lumino LED Lumino LED Lumino LED Lanaform Lumino LED Lichttherapielamp Silver (1)
      Lanaform Lumino LED
      • 05410984085750
      2
    • Medisana LT470 Daglichtlamp
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123927656.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96056363.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123927654.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225152622.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146549069.jpg
      Medisana Medisana LT470 Daglichtlamp LT470 Daglichtlamp LT470 Daglichtlamp MEDISANA LT 470 Daglichtlamp (1)
      Medisana LT470 Daglichtlamp
      • 04015588452222
      • 4003736
      • 408883
      • 45222
      • 3860009
      2
    • Blokker Lexibook Frozen 2 - Projectorwekker Met Geluiden - Rp510fz
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167751924.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189585969.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189600919.jpg
      Blokker Blokker Lexibook Frozen 2 - Projectorwekker Met Geluiden - Rp510fz Lexibook Frozen 2 - Projectorwekker Met Geluiden - Rp510fz Lexibook Frozen 2 - Projectorwekker Met Geluiden - Rp510fz Lexibook Disney Frozen 2 wekkerradio met projectie - Disney speelgoed - frozen speelgoed (1)
      Blokker Lexibook Frozen 2 - Projectorwekker Met Geluiden - Rp510fz
      • 03380743080352
      4
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 118.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 118.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 118.95
    • partner@vergelijk.nl