x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830/44

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830/44
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830/44
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830/44
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111242388.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207079135.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207079111.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218590922.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212308316.jpg
Philips Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830/44 Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830/44 Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6830/44 Natuurlijk wittere tanden: De W2 Optimal White-opzetborstel zorgt voor een wittere lach in 1 week. 2 standen: Clean voor superieure reiniging en White om vlekken op het oppervlak te verwijderen. Veilig en zacht: Door sonische stuwing veilig en zacht voor beugels, vullingen, kronen en facings. De oplaadbare lithium-ionbatterij biedt een gebruiksduur van tot 2 weken (van vol tot leeg). Bevat: 1 sonische, elektrische Philips Sonicare Protective Clean 4500-tandenborstel, 1 standaard W2 Optimal Wh... (14)
  • 08710103868507
  • 08710103847144
  • 08710103882831
  • 08710103847151
  • HX6830/44
3
  • Technische details
    • Bedoeld voor: Volwassenen
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Tandenborstel modi: Dagelijke verzorging, Whitening
    • Druksensor: Ja
    • Aanpasbare snelheid: Nee
    • Batterijen: Ja
    • Oplaadbaar: Ja
    • Indicatielampje: Ja
    • Klinisch bewezen: Ja
    • Ondersteund aantal batterijen: 1
    • Type stroombron: Batterij/Accu, Accu
    • Twee minuten timer: Ja
    • Vervanging: Ja
  • Functies & -programma's
    • Elektrische tandenborstel functies: Timer, Druksensor
  • Algemene kenmerken
    • Oplaadindicator: Ja
    • Geslacht: Unisex, Dames
    • Oplaadstation basis: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief opzetborstels: 1
    • Aantal handvatten opgenomen: 1 stuks
    • Acculader: Ja
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Inclusief Flosser: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
  • Energie
    • AC input voltage: 110 V
  • Accu/Batterij
    • Aantal batterijen inbegrepen: 1
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Oplaadbare batterij: Ja
  • Indicatie
    • Indicatie 'batterij wordt opgeladen': Ja
    • Monddouche: Nee
  • 69.99 99.99 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Natuurlijk wittere tanden: De W2 Optimal White-opzetborstel zorgt voor een wittere lach in 1 week. 2 standen: Clean voor superieure reini...69.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Philips HX6830/44 verwijder je tandaanslag en zorg je voor een stralend gebit. De tandenborstel heeft twee poetsstanden, de Clean-...
      74.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Plein.nl Plein.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Philips Sonicare ProtectiveClean Elektrische Tandenborstel 4500 Zwart Met de Philips Sonicare ProtectiveClean Elektrische Tandenborstel 4...
      89.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Foreo Mondverzorging Tandenborstels Issa Kids Mellow Yellow Gator 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204022281.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213368272.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213368273.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213368274.jpg
      Foreo Foreo Mondverzorging Tandenborstels Issa Kids Mellow Yellow Gator 1 Stk. Mondverzorging Tandenborstels Issa Kids Mellow Yellow Gator 1 Stk. Mondverzorging Tandenborstels Issa Kids Mellow Yellow Gator 1 Stk. HELPT BIJ DE ONTWIKKELING VAN JUISTE ORALE HYGIËNE GEWOONTEN - ISSA kids biedt kinderen alle poetsvoordelen van een elektrische tandenborstel en helpt hen om een natuurlijk handmatige beweging te oefenen en te perfectioneren, zodat ze vanaf het begin goede gewoonten voor mondhygiëne kunnen ontwikkelen. SMILE HELPERS "GLEE" & "GLUM" - Smileygezichten "Glee" en "Glum" trekken de aandacht van kinderen. "Glee" licht op om aan te geven wanneer ze 2 minuten poetsen hebben voltooid en "Glum" licht o... (1)
      Foreo Mondverzorging Tandenborstels Issa Kids Mellow Yellow Gator 1 Stk.
      • 07350092139847
      • 09847
      3
    • Oral-B Kids Frozen Elektrische Tandenborstel Kind - 1 Stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157581882.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157583526.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157583525.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157583524.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157583527.jpg
      Oral-B Oral-B Kids Frozen Elektrische Tandenborstel Kind - 1 Stuk Kids Frozen Elektrische Tandenborstel Kind - 1 Stuk Kids Frozen Elektrische Tandenborstel Kind - 1 Stuk Deze elektrische tandenborstel komt met een leuk motief van Frozen. (1)
      Oral-B Kids Frozen Elektrische Tandenborstel Kind - 1 Stuk
      • 04210201245193
      • 4210201245193
      1
      deal
    • Oral-B Vitality 100 White & Black DUOSET
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226188626.jpg
      Oral-B Oral-B Vitality 100 White & Black DUOSET Vitality 100 White & Black DUOSET Vitality 100 White & Black DUOSET De nieuwste Oral-B Vitality 100 ziet er niet alleen prachtig uit, hij heeft ook een nieuwe timerfunctie en is verkrijgbaar als DUOSET in de kleuren wit en zwart. (6)
      Oral-B Vitality 100 White & Black DUOSET
      • 07440840275290
      1
      deal
    • ProfiCare Elektrische tandenborstel PC-EZ 3054
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185076510.jpg
      ProfiCare ProfiCare Elektrische tandenborstel PC-EZ 3054 Elektrische tandenborstel PC-EZ 3054 Elektrische tandenborstel PC-EZ 3054 ProfiCare Elektrische tandenborstel PC-EZ 3054 (1)
      ProfiCare Elektrische tandenborstel PC-EZ 3054
      • 04006160305401
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 79.87
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 75.77
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 76.27
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 76.25
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 76.25
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 76.25
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 76.25
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 76.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 76.25
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 76.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 76.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 76.25
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 65.44
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 65.44
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 65.44
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 65.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 65.44
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 65.44
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 65.44
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 65.44
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 65.44
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 65.44
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 75.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 75.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 75.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 75.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 75.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 75.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 75.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 75.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 75.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 75.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 72.19
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 72.19
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 72.19
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 72.19
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 72.19
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 72.19
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 72.19
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 72.19
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 72.19
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 72.19
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 72.19
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 72.19
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 75.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 75.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 75.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 75.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 75.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 69.99
    • partner@vergelijk.nl