x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Inventum Hn135

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Inventum Hn135
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Inventum Hn135
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Inventum Hn135
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116609663.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144483070.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157130183.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144048966.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144048965.jpg?ts=1
Inventum Inventum Hn135 Hn135 Hn135 Deze temperatuur van deze elektrische onderdeken is met de verlichte schakelaar in 3 standen instelbaar. De 1-persoons fleecedeken heeft een afmeting van 150 x 80 cm en is eenvoudig te reinigen in de wasmachine. (437)
7.48235294117647 (2)
  • 08712876020762
  • 000000000000065980
  • HN135
  • 480348
  • 4005974
5
good_buy
  • Technische details
    • Aantal personen: 1
    • Vermogen: 60 Watt
    • Afneembare kabel: Ja
    • Fast heat: Nee
    • Indicatielampje: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Type elektrische deken: Onderdeken
    • Extra functies elektrische dekens: Wasbaar
    • Certificering: Öko-Tex: 100
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Volwassenen, Kinderen, Unisex
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Voetverwarmingszone: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 80 cm
    • Breedte (cm): 150 cm
    • Breedte: 800 mm
    • Diepte product: 800 mm
    • Hoogte: 1500 mm
  • Functies & -programma's
    • Aantal warmte standen: 3
    • Automatisch uitschakelen: Nee
  • Design
    • Materiaal: Fleece, Textiel, Kunststof
    • Kleur: Wit, Blauw
  • Functies
    • Wasbaar: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2012
  • 43.99 54.90 EUR 5
    5
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Inventum HN135 - Elektrische onderdeken - 150x80 cm - Lichtblauw43.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Formaat: 150 x 80 cm Bedieningsdeel verlicht met 3 temperatuurniveaus Materiaal: Fleece Geschikt voor de wasmachine Afneembare kabel43.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • BCC BCC
      8.626059037093153 (4751)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze temperatuur van deze elektrische onderdeken is met de verlichte schakelaar in 3 standen instelbaar. De 1-persoons fleecedeken heeft ...47.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Het 1-persoons elektrische onderdeken Hn135 van Inventum heeft de afmeting 150 x 80 centimeter. Je kunt het elektronische onderdeken met ...
      50.98, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Electroworld.nl Electroworld.nl
      Inventum HN135 éénpersoons elektrische onderdeken Inventum weet wat belangrijk is voor een gezonde en comfortabele nachtrust. En, omdat k...54.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 2 2
    • Weldadige warmte; ik slaap heerlijk ontspannen in.
      De deken is keerbaar waardoor je kunt kiezen aan welke kant je de aansluiting wilt. Praktisch is de verlichting in de schakelaar. Zo zie je ook in het donker of je hem uit hebt geschakeld. Drie standen, maar op stand 2 al lekker warm. Royale afmeting waardoor je volop kunt genieten. Duurzaamheid twijfel ik wat over; ik heb een redelijk zachte matras en de de deken heeft al na een week duidelijk gebruikssporen (duidelijk slap in het midden).
      8.0
      0 10
    • een super deken voor zijn geld
      Het is een fijne deken goede afmeting en lekker warm
      7.7
      0 10
    • Senza Gradient Warme plaid - Grijs - 160 x 130 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/244259814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251764399.jpg?ts=1
      Senza Senza Gradient Warme plaid - Grijs - 160 x 130 cm Gradient Warme plaid - Grijs - 160 x 130 cm Gradient Warme plaid - Grijs - 160 x 130 cm SENZA Gradient Warme plaid - Grijs - 160 x 130 cm (5)
      Senza Gradient Warme plaid - Grijs - 160 x 130 cm
      • 08720574001259
      1
    • Medisana Warmtedeken 60272 Ol 200
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204461705.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204461713.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204461715.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204852275.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216312642.jpg?ts=1
      Medisana Medisana Warmtedeken 60272 Ol 200 Warmtedeken 60272 Ol 200 Warmtedeken 60272 Ol 200 Slimme zakelijke look: Discreet en perfect voor op kantoor. Dankzij het hoogwaardige materiaal en het verborgen vakje voor het opbergen van de kabel en powerbank maakt de elektrische deken een nonchalante indruk Ergonomisch: Door zijn ergonomische vorm brengt hij de aangename warmte specifiek naar de benen en de schoot en helpt hij u te ontspannen na een inspannende dag op kantoor Vol met functies: Onze voet spa is uitgerust met een wellness verlichting in 4 kleuren. Het geïntegreerde aromavak en de temperatuurweergave ronden de functies af Veiligheid eerst: De warmtedeken is uitgerust met een oververhittingsbeveiliging en een praktische automatische uitschakelfunctie Functioneel: De elektrische deken is geschikt voor buiten- en binnengebruik. Twee warmtezones zorgen voor een gelijkmatige opwarming van de benen en de schootstreek (11)
      Medisana Warmtedeken 60272 Ol 200
      • 04015588602726
      • 60272
      2
    • Haeger Dubbele Elektrische Deken Haeger Confort Sleep 2x60w
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182294499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/259245018.jpg?ts=1
      Haeger Haeger Dubbele Elektrische Deken Haeger Confort Sleep 2x60w Dubbele Elektrische Deken Haeger Confort Sleep 2x60w Dubbele Elektrische Deken Haeger Confort Sleep 2x60w Haeger Confort Sleep Couple - Elektrisch deken (2)
      Haeger Dubbele Elektrische Deken Haeger Confort Sleep 2x60w
      • 05608475006913
      1
    • Malatec - Elektrisch Warmtedeken - 180x130 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/254384104.jpg?ts=1
      Malatec Malatec - Elektrisch Warmtedeken - 180x130 cm - Elektrisch Warmtedeken - 180x130 cm - Elektrisch Warmtedeken - 180x130 cm Malatec - Elektrisch Warmtedeken - 180x130 cm (2)
      Malatec - Elektrisch Warmtedeken - 180x130 cm
      • 08720168420794
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 35.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 35.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 35.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 35.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 35.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 42.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 41.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 41.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 36.89
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 35.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 35.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 41.89
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 41.89
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 38.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 38.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 34.49
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 41.89
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 41.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 41.89
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 41.89
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 39.34
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 41.33
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 44.78
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 45.56
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 42.00
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 42.49
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 42.49
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 42.55
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 42.55
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 42.55
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 42.55
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 46.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 46.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 46.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 36.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 36.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 36.99
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 35.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 35.99
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 35.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 35.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 45.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 45.99
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 41.89
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 38.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 38.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 41.89
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 38.21
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 38.21
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 38.21
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 38.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 38.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 38.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 38.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 38.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 50.98
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 45.07
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 45.07
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 43.99
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 43.99
    • partner@vergelijk.nl