x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er eetkamerstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wehkamp.Nl eetkamerstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in eetkamerstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Wehkamp.Nl Biaggi anytime Eetkamerstoel Biaggi (set van 2) Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118384711.jpg
      Wehkamp.Nl Wehkamp.Nl Biaggi anytime Eetkamerstoel Biaggi (set van 2) Bruin Biaggi anytime Eetkamerstoel Biaggi (set van 2) Bruin Biaggi anytime Eetkamerstoel Biaggi (set van 2) Bruin De eetkamerstoel Biaggi is een strakke stoel met moderne lijnen. De zitting van deze eetkamerstoel is bekleed met een zachte stof in de kleur bruin. Deze is afgewerkt met licht stiksel dat een mooi contrast met de donkere stof vormt. De Biaggi eetkamerstoel staat op 4 iets uitlopende zwarte poten. Door de neutrale kleur en tijdloze vormgeving past deze eetkamerstoel in veel verschillende woonstijlen, van klassiek tot industrieel.De eetkamerstoel Biaggi wordt per set van 2 verkocht.Afmeting (h... (1)
      Wehkamp.Nl Biaggi anytime Eetkamerstoel Biaggi (set van 2) Bruin
      1
      most_sold
      178.00 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Home affaire DEFAULT
        • home_affaire
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Eetkamerbank DEFAULT
        • eetkamerbank
      • Kunststof DEFAULT
        • kunststof
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • Leer DEFAULT
        • leer
    • Merk (brand):
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • 24Designs (24designs)
      • Alterego (alterego)
      • Amstyle (amstyle)
      • Andas (andas)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Braxton (braxton)
      • By-Boo (by_boo)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Connubia By Calligaris (connubia_by_calligaris)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Divalii (divalii)
      • Duo Collection (duo_collection)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Exotan (exotan)
      • Exxpo (exxpo)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flexa (flexa)
      • Gala (gala)
      • Generique (generique)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hk Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home4You (home4you)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • La Forma (la_forma)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Menu (menu)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • My Home (my_home)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • OTTO (otto)
      • Ox Denmarq (ox_denmarq)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Pit-Art Collectie (pit_art_collectie)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riverdale (riverdale)
      • Roba (roba)
      • Scab (scab)
      • Scantona (scantona)
      • Schösswender (scho_sswender)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Steinhoff (steinhoff)
      • Tenzo (tenzo)
      • TiSsi (tissi)
      • Tower Living (tower_living)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wohnling (wohnling)
      • Wunderbar (wunderbar)
      • Zilt (zilt)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €120 (budget)
      • €120 - €180 (low)
      • €180 - €240 (medium)
      • > €240 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Producttype (producttype):
      • Eetkamerbank (eetkamerbank)
      • Eetkamerstoel (eetkamerstoel)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Hout (hout)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Chroom (chroom)
      • Esdoornhout (esdoornhout)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kersenhout (kersenhout)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 78 cm (hoogte_cm_78)
      • 78 cm - 81 cm (hoogte_cm_78_81)
      • 81 cm - 85 cm (hoogte_cm_81_85)
      • ≥ 85 cm (hoogte_cm_85)
    • Gewicht (gewicht):
      • 0.005 kg (gewicht_0.005)
      • 0.011 kg (gewicht_0.011)
      • 3.6 kg (gewicht_3.6)
      • 4.0 kg (gewicht_4.0)
      • 4.2 kg (gewicht_4.2)
      • 4.9 kg (gewicht_4.9)
      • 6.5 kg (gewicht_6.5)
      • 8.0 kg (gewicht_8.0)
    • Varianten (group):
      • Kartell Maui (kartell_maui)
      • Kave Home Alve (kave_home_alve)
      • Kave Home Davi (kave_home_davi)
      • Kave Home Kavon (kave_home_kavon)
      • Kave Home Ralf (kave_home_ralf)
      • Meubelen-Online Rainbow eetkamerstoel (meubelen_online_rainbow_eetkamerstoel)
      • MOOS Esmee (moos_esmee)
      • MOOS Hoppe (moos_hoppe)
      • MOOS Ingrid (moos_ingrid)
      • MOOS Maxime (moos_maxime)
      • Riverdale Jersey (riverdale_jersey)
      • Riverdale Leeds (riverdale_leeds)
      • Riviera Maison Cape Breton (riviera_maison_cape_breton)
      • Riviera Maison Hampton (riviera_maison_hampton)
      • Scab Drop (scab_drop)
      • Scandes Dima (scandes_dima)
      • Scandes Nora (scandes_nora)
      • Scandes Tina (scandes_tina)
      • Scandes Wilma (scandes_wilma)
      • Tenzo Lolly (tenzo_lolly)
      • Zuiver Albert Kuip (zuiver_albert_kuip)
      • Zuiver Mia (zuiver_mia)
      • Zuiver Ridge (zuiver_ridge)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl