x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er eetkamerstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Thonet eetkamerstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in eetkamerstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Thonet S33 Stoel Zitting: bruin buffelleder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141481696.jpg
      Thonet Thonet S33 Stoel Zitting: bruin buffelleder S33 Stoel Zitting: bruin buffelleder S33 Stoel Zitting: bruin buffelleder Bekijk de Thonet S33 Stoel bij fonQ (1)
      Thonet S33 Stoel Zitting: bruin buffelleder
      1
      most_sold
      1131 EUR
    • Thonet 118 Eetkamerstoel Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137978340.jpg
      Thonet Thonet 118 Eetkamerstoel Zwart 118 Eetkamerstoel Zwart 118 Eetkamerstoel Zwart Bekijk de Thonet 118 Eetkamerstoel bij fonQ (1)
      Thonet 118 Eetkamerstoel Zwart
      1
      381 EUR
    • Thonet S 43 Stoel Beuken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141481688.jpg
      Thonet Thonet S 43 Stoel Beuken S 43 Stoel Beuken S 43 Stoel Beuken Bekijk de Thonet S 43 Stoel bij fonQ (1)
      Thonet S 43 Stoel Beuken
      1
      272 EUR
    • Thonet 404 Stoel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141481680.jpg
      Thonet Thonet 404 Stoel 404 Stoel 404 Stoel Bekijk de Thonet 404 Stoel bij fonQ (1)
      Thonet 404 Stoel
      1
      557 EUR
    • Thonet 214 Stoel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141986100.jpg
      Thonet Thonet 214 Stoel 214 Stoel 214 Stoel Bekijk de Thonet 214 Stoel bij fonQ (1)
      Thonet 214 Stoel
      1
      726 EUR
    • Thonet S33 Stoel Zitting: zwart kernleder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141481697.jpg
      Thonet Thonet S33 Stoel Zitting: zwart kernleder S33 Stoel Zitting: zwart kernleder S33 Stoel Zitting: zwart kernleder Bekijk de Thonet S33 Stoel bij fonQ (1)
      Thonet S33 Stoel Zitting: zwart kernleder
      1
      1107 EUR
    • Thonet S 43 Stoel Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141481693.jpg
      Thonet Thonet S 43 Stoel Wit S 43 Stoel Wit S 43 Stoel Wit Bekijk de Thonet S 43 Stoel bij fonQ (1)
      Thonet S 43 Stoel Wit
      1
      369 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Home affaire DEFAULT
        • home_affaire
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Eetkamerbank DEFAULT
        • eetkamerbank
      • Kunststof DEFAULT
        • kunststof
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • Leer DEFAULT
        • leer
    • Merk (brand):
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • 4uDesigned (4udesigned)
      • 24Designs (24designs)
      • Alterego (alterego)
      • Amstyle (amstyle)
      • Andas (andas)
      • Arper (arper)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Beaux (beaux)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bert Plantagie (bert_plantagie)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Braxton (braxton)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Connubia By Calligaris (connubia_by_calligaris)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Duo Collection (duo_collection)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Exotan (exotan)
      • Exxpo (exxpo)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Gubi (gubi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hk Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Infiniti (infiniti)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Interstil (interstil)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • La Forma (la_forma)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lapalma (lapalma)
      • Le Studio (le_studio)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Menu (menu)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Moooi (moooi)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • My Home (my_home)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • OTTO (otto)
      • Ox Denmarq (ox_denmarq)
      • Parisot (parisot)
      • Pit-Art (pit_art)
      • Pit-Art Collectie (pit_art_collectie)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Resol (resol)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riverdale (riverdale)
      • Scab (scab)
      • Scandes (scandes)
      • Scantona (scantona)
      • Schösswender (scho_sswender)
      • Sebra (sebra)
      • Serax (serax)
      • Sit (sit)
      • Steinhoff (steinhoff)
      • Tenzo (tenzo)
      • Thonet (thonet)
      • Tower Living (tower_living)
      • Umbra (umbra)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wunderbar (wunderbar)
      • Zilt (zilt)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €120 (budget)
      • €120 - €180 (low)
      • €180 - €240 (medium)
      • > €240 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Producttype (producttype):
      • Eetkamerbank (eetkamerbank)
      • Eetkamerstoel (eetkamerstoel)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Hout (hout)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Chroom (chroom)
      • Esdoornhout (esdoornhout)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kersenhout (kersenhout)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 78 cm (hoogte_cm_78)
      • 78 cm - 82 cm (hoogte_cm_78_82)
      • 82 cm - 85 cm (hoogte_cm_82_85)
      • ≥ 85 cm (hoogte_cm_85)
    • Gewicht (gewicht):
      • 0.011 kg (gewicht_0.011)
      • 3.6 kg (gewicht_3.6)
      • 4.0 kg (gewicht_4.0)
      • 4.2 kg (gewicht_4.2)
      • 4.9 kg (gewicht_4.9)
      • 5.4 kg (gewicht_5.4)
      • 5.75 kg (gewicht_5.75)
      • 6.5 kg (gewicht_6.5)
      • 8.0 kg (gewicht_8.0)
    • Varianten (group):
      • Kartell Maui (kartell_maui)
      • Kave Home Alve (kave_home_alve)
      • Kave Home Davi (kave_home_davi)
      • Kave Home Kavon (kave_home_kavon)
      • Kave Home Ralf (kave_home_ralf)
      • Meubelen-Online Rainbow eetkamerstoel (meubelen_online_rainbow_eetkamerstoel)
      • MOOS Esmee (moos_esmee)
      • MOOS Hoppe (moos_hoppe)
      • MOOS Ingrid (moos_ingrid)
      • MOOS Maxime (moos_maxime)
      • MOOS Valerie (moos_valerie)
      • Riverdale Jersey (riverdale_jersey)
      • Riverdale Leeds (riverdale_leeds)
      • Riviera Maison Cape Breton (riviera_maison_cape_breton)
      • Riviera Maison Hampton (riviera_maison_hampton)
      • Riviera Maison Madison (riviera_maison_madison)
      • Scab Drop (scab_drop)
      • Scandes Dima (scandes_dima)
      • Scandes Nora (scandes_nora)
      • Scandes Tina (scandes_tina)
      • Scandes Wilma (scandes_wilma)
      • Tenzo Gina (tenzo_gina)
      • Tenzo Grace (tenzo_grace)
      • Tenzo Lolly (tenzo_lolly)
      • Zuiver Albert Kuip (zuiver_albert_kuip)
      • Zuiver Mia (zuiver_mia)
      • Zuiver Ridge (zuiver_ridge)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl