x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er eetkamerbanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vestbjerg eetkamerbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in eetkamerbank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vestbjerg Maxime Eetkamerbank
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125588866.jpg
      Vestbjerg Vestbjerg Maxime Eetkamerbank Maxime Eetkamerbank Maxime Eetkamerbank Bestel Vestbjerg Maxime Eetkamerbank online bij fonQ. Alle Vestbjerg Banken uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Vestbjerg Maxime Eetkamerbank
      • 05705994951806
      1
      deal
      359.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Goossens DEFAULT
        • goossens
      • Bepurehome DEFAULT
        • bepurehome
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Woood (woood)
      • Goossens (goossens)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Tower Living (tower_living)
      • 24Designs (24designs)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • By-Boo (by_boo)
      • Danform (danform)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Duo Collection (duo_collection)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Exxpo - Sofa Fashion (exxpo_sofa_fashion)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • FÉST (fe_st)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homexperts (homexperts)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.Nl (huisenthuis_nl)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • MCA (mca)
      • MOOS (moos)
      • Nordal (nordal)
      • OTTO (otto)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Scandes (scandes)
      • Schösswender (scho_sswender)
      • Sit (sit)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wiemann (wiemann)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €195 (budget)
      • €195 - €295 (low)
      • €295 - €425 (medium)
      • > €425 (high)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_1)
      • 45 cm - 95 cm (breedte_cm_2)
      • 95 cm - 160 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 160 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (cm) (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_1)
      • 50 cm - 90 cm (hoogte_cm_2)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_3)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
    • Varianten (group):
      • MOOS Maxime (moos_maxime)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl