x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Bartafel met 4 barstoelen set hout bruin

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Bartafel met 4 barstoelen set hout bruin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Bartafel met 4 barstoelen set hout bruin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Bartafel met 4 barstoelen set hout bruin
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160915992.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235217281.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235217283.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235217288.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235217273.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Bartafel met 4 barstoelen set hout bruin Bartafel met 4 barstoelen set hout bruin Bartafel met 4 barstoelen set hout bruin Deze set van een stijlvolle bartafel met barstoelen is een geweldige toevoeging aan uw keuken en eetkamer. Het smalle ontwerp van de bartafel in combinatie met de barstoelen maakt hem een tijdloze accessoire voor uw huis. Dankzij het echt houten fineer bovenblad en de poten van rubberwood is de set van hoge kwaliteit en makkelijk schoon te maken. De stoelen hebben een sterk en duurzaam rubberhouten frame en dankzij hun gevoerde zitting zijn ze comfortabel om op te zitten. Deze meubelset voegt een beetje rustieke charme toe aan uw huis! Levering bevat 1 bruine bartafel en 4 barstoelen. (1)
  • 08718475934653
1
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Bruin
  • 425.99 425.99 EUR 1
    1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze set van een stijlvolle bartafel met barstoelen is een geweldige toevoeging aan uw keuken en eetkamer. Het smalle ontwerp van de bart...425.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178636042.jpg?ts=1
      Home affaire Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig) (1)
      Home affaire Eethoek Silje bestaand uit 6 lucca-stoelen en de maggie-eettafel (set, 7-delig)
      • 04067474916073
      1
    • vidaXL 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160914772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660107.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660115.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240660109.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer Deze stoere set heeft een industriële uitstraling en is een opvallende aanwinst voor ieder huis, iedere bar en elk restaurant. De bartafel is gemaakt van massief acaciahout dat duurzaam, stabiel en eenvoudig te reinigen is. Hij is volledig met de hand gemaakt en de prachtige houtnerven maken ieder meubelstuk uniek een net iets anders dan de rest. De sterke stalen poten maken de tafel heel stevig en duurzaam en dragen bij tot de spectaculaire industriële stijl. Belangrijk: de houtnerven en kleuren verschillen per stuk waardoor elk exemplaar uniek is. De levering is willekeurig. De barkrukken zijn bekleed met zacht aanvoelend leer, waardoor ze enorm duurzaam en comfortabel zijn. De stevige stalen poten zorgen er voor dat de krukken extra sterk zijn en dragen bij aan de spectaculaire industriële uitstraling. De levering bevat 1 bartafel en 2 barkrukken. Montage is eenvoudig. (1)
      vidaXL 3-delige Barset massief acaciahout en echt leer
      • 08718475602415
      1
    • vidaXL 5-delige Barset stof zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/244165026.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243387940.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243387936.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243387932.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243387942.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL 5-delige Barset stof zwart 5-delige Barset stof zwart 5-delige Barset stof zwart Onze barset heeft een modern en eigentijds design en is perfect voor elke moderne woning, tuin, bar, pub of restaurant. Zijn nette en eigentijdse design is een aanvulling op elk interieur. Het tafelblad is gemaakt van MDF, dat gemakkelijk te reinigen is. Het gepoedercoat stalen frame draagt bij aan de stabiliteit en robuustheid van de bartafel. De stoelen hebben een ergonomisch ontworpen zitting met geïntegreerde rugleuning in een moderne, gebogen look. Bovendien zijn ze eenvoudig te monteren. Onze barset is ideaal om te genieten van een wijntje aan de bar, om een hapje te eten in de keuken of om te gebruiken als extra stoelen wanneer je gasten uitnodigt. De levering bevat 1 bartafel en 4 barstoelen. (1)
      vidaXL 5-delige Barset stof zwart
      • 08719883854939
      1
    • vidaXL Eettafel en banken spaanplaat eikenkleur 3 st
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223669703.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222832949.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222832952.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222832956.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239307827.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eettafel en banken spaanplaat eikenkleur 3 st Eettafel en banken spaanplaat eikenkleur 3 st Eettafel en banken spaanplaat eikenkleur 3 st Deze eigentijdse eetkamerset heeft een net, ingetogen ontwerp en is een geweldige aanvulling op je keuken of eetkamer. (1)
      vidaXL Eettafel en banken spaanplaat eikenkleur 3 st
      • 08718475583691
      2
    • min
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 351.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 357.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 357.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 357.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 357.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 361.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 361.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 361.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 361.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 361.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 361.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 376.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 376.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 375.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 392.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 392.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 392.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 392.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 392.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 392.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 392.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 392.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 392.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 392.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 392.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 392.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 368.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 386.16
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 416.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 416.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 416.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 416.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 407.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 407.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 407.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 407.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 417.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 417.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 417.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 409.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 409.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 392.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 396.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 393.51
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 396.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 426.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 403.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 434.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 434.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 434.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 425.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 425.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 425.99
    • partner@vergelijk.nl