x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 5-delig

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 5-delig
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 5-delig
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 5-delig
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160915386.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227355968.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227355935.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227355923.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227355962.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 5-delig Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 5-delig Barset massief gerecycled hout, echt leer en canvas 5-delig vidaXL Barset massief gerecycled hout. echt leer en canvas 5-delig (1)
  • 08718475602583
2
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Bruin
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 534.99 556.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      vidaXL Barset massief gerecycled hout. echt leer en canvas 5-delig534.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze stoere set heeft een industriële uitstraling en is een opvallende aanwinst voor ieder huis, iedere bar en elk restaurant. De bartafe...556.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Eetkamerset Wit 7-delige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160914463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224776466.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eetkamerset Wit 7-delige Eetkamerset Wit 7-delige Eetkamerset Wit 7-delige Deze dinerset bestaat uit 7 onderdelen, heeft een mooi en modern design en is perfect geschikt voor wie stijl aan het interieur wil toevoegen. Het gepoedercoate stalen frame biedt voldoende steun voor de tafel. De glazen top, die een zwarte rand heeft, is gemaakt van sterk gehard glas en is gemakkelijk te reinigen. De prachtige stoelen zijn modern en toch tijdloos. Dankzij het ergonomische ontwerp, zijn de stoelen zeer comfortabel en het solide stalen frame maakt de stoelen zeer stabiel en duurzaam. De montage is eenvoudig. De levering bevat 1 tafel en 6 stoelen. (1)
      vidaXL Eetkamerset Wit 7-delige
      • 08718475970026
      1
    • vidaXL Ontbijtbarset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160915492.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893615.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228893610.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Ontbijtbarset Ontbijtbarset Ontbijtbarset Deze elegante meubelset bestaat uit 1 tafel en 2 krukken. Hij is een geweldige aanvulling op je keuken. De strakke lijnen en het compacte ontwerp maken de set ideaal voor in appartementen en andere plaatsen, zoals cafés, pubs of serres De krukken kunnen onder de tafel worden geplaatst wanneer ze niet worden gebruikt om ruimte te besparen Deze ontbijtbarset is gemaakt van hoogwaardig zwart MDF, dat gemakkelijk te reinigen is en in elk interieur past De hoogwaardige stalen frames maken de set zeer stabiel en duurzaam (1)
      vidaXL Ontbijtbarset
      • 08718475902898
      2
    • vidaXL Eetkamerset 6 Zwarte Slim Line Stoelen En 1 Glazen Tafel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198658497.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157157917.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157157922.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157157926.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157157929.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Eetkamerset 6 Zwarte Slim Line Stoelen En 1 Glazen Tafel Eetkamerset 6 Zwarte Slim Line Stoelen En 1 Glazen Tafel Eetkamerset 6 Zwarte Slim Line Stoelen En 1 Glazen Tafel Deze eetkamerset bestaat uit één glazen tafel en zes stoelen en is ideaal voor uw eetkamer of keuken. (1)
      vidaXL Eetkamerset 6 Zwarte Slim Line Stoelen En 1 Glazen Tafel
      • 08718475921790
      1
    • vidaXL 5-delige Barset kunststof zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160915469.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222836870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222840375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222840364.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222840363.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL 5-delige Barset kunststof zwart 5-delige Barset kunststof zwart 5-delige Barset kunststof zwart Onze barset heeft een modern en eigentijds design en is perfect voor elke moderne woning, bar, pub of restaurant. Zijn nette en eigentijdse design is een aanvulling op elk interieur. Het tafelblad is gemaakt van MDF, dat gemakkelijk te reinigen is. Het gepoedercoat stalen frame draagt bij aan de stabiliteit en robuustheid van de bartafel. De stoelen hebben een ergonomisch ontworpen zitting met geïntegreerde rugleuning in een moderne, gebogen look. Bovendien zijn ze eenvoudig te monteren. Onze barset is ideaal om te genieten van een wijntje aan de bar, om een hapje te eten in de keuken of om te gebruiken als extra stoelen wanneer je gasten uitnodigt. De levering bevat 1 bartafel en 4 barstoelen. (1)
      vidaXL 5-delige Barset kunststof zwart
      • 08719883838540
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 419.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 419.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 419.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 419.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 415.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 415.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 415.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 415.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 431.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 431.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 431.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 431.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 431.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 431.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 431.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 432.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 433.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 433.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 433.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 433.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 433.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 433.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 433.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 433.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 432.46
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 431.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 431.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 432.46
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 432.46
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 432.46
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 432.46
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 435.78
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 431.70
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 431.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 431.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 431.70
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 449.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 429.66
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 449.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 429.62
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 429.62
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 431.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 431.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 449.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 429.38
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 448.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 448.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 450.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 450.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 450.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 437.60
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 437.60
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 437.60
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 437.60
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 437.60
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 450.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 450.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 452.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 452.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 452.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 452.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 476.16
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 544.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 520.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 520.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 526.59
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 526.59
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 555.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 556.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 532.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 556.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 556.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 534.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 534.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 534.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 534.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 534.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 534.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 513.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 556.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 534.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 534.99
    • partner@vergelijk.nl