x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vileda 5x Vileda Turbo 3in1 - Vervanging Wit Rood Blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vileda 5x Vileda Turbo 3in1 - Vervanging Wit Rood Blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vileda 5x Vileda Turbo 3in1 - Vervanging Wit Rood Blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vileda 5x Vileda Turbo 3in1 - Vervanging Wit Rood Blauw
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182318915.jpg?ts=1
Vileda Vileda 5x Vileda Turbo 3in1 - Vervanging Wit Rood Blauw 5x Vileda Turbo 3in1 - Vervanging Wit Rood Blauw 5x Vileda Turbo 3in1 - Vervanging Wit Rood Blauw Vileda Turbo 3in1 - Vervanging Wit Rood Blauw De Turbo 3in1 vervanging van Vileda verwijdert tot 99% van de bacteriën* op uw vloer en dat met water alleen. Maak in alle veiligheid schoon, zonder gebruik te maken van reinigingsmiddelen of agressieve chemische producten. De grote reinigingskracht wordt verkregen dankzij de innoverende combinatie van franjes in microvezels en een centrale pad die zelfs het meest hardnekkige vuil verwijdert. Het 3-in-1-systeem bevat eveneens een emmer met een geï... (1)
  • 04023103227422
1
deal
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 36.70 51.45 EUR 1
    1
    • Plein.nl Plein.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Vileda Turbo 3in1 - Vervanging Wit Rood Blauw De Turbo 3in1 vervanging van Vileda verwijdert tot 99% van de bacteriën* op uw vloer en dat...
      36.70, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Rubbermaid PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini...
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129792621.jpg?ts=1
      Rubbermaid Rubbermaid PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini... PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini... PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini... Rubbermaid Pulse vloerreiningingskit inclusief vlakmopframe en 2 vlakmoppen - R050669 (1)
      Rubbermaid PULSE floor cleaning sytsem made of polyethylene/alumini...
      • 05453001911311
      2
    • Aqua Laser Spray mop FlipFlop mintblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159367525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141632312.jpg?ts=1
      Aqua Laser Aqua Laser Spray mop FlipFlop mintblauw Spray mop FlipFlop mintblauw Spray mop FlipFlop mintblauw De ingenieuze FlipFlop spray dweil van Aqua Laser is een ergonomische oplossing voor vloerreiniging! Nu kun je eenvoudig met één kant dweilen en met de andere kant de vloer droogmaken. Deze lichtgewicht mop heeft een ergonomisch ontwerp dat zorgt voor snelle en eenvoudige opslag. Met de praktische sprayfunctie kan je tegelijkertijd reinigen en drogen. Nu kan je moeilijk bereikbare plaatsen reinigen dankzij de 360° draaiende voet. Met de hervulbare tank kan je je eigen reinigingsmiddelen kieze... (1)
      Aqua Laser Spray mop FlipFlop mintblauw
      • 08713667156356
      1
    • Ecovacs D-S803
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144972527.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100873887.jpg?ts=1
      Ecovacs Ecovacs D-S803 D-S803 D-S803 Origineel accessoire van Ecovacs Robotics 3x natte/droge reinigingsdoekjes Compatibel met: DEEBOT MINI Er zijn geen extra gereedschappen nodig voor montage Voor een lange levensduur en optimale prestaties van uw robot stofzuiger, Gewicht: 0.104 Pond, Fabrikant: Ecovacs Robotics (1)
      Ecovacs D-S803
      • 06943757609055
      • 221280
      • 4973681
      3
    • Aqua Laser Dweil Easy Flat groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141641436.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235583450.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235583456.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235583453.jpg?ts=1
      Aqua Laser Aqua Laser Dweil Easy Flat groen Dweil Easy Flat groen Dweil Easy Flat groen De Easy Flat dweil van Aqua Laser is een ergonomische en hygiënische oplossing voor vloerreiniging! Buigen en handenwringen zijn verleden tijd met deze praktische dweil. De Easy Flat mop is perfect voor een beter, gemakkelijker en sneller vloerreinigingsproces. De microvezel mop kan snel uitgespoeld en uitgewrongen worden dankzij het eenvoudig te gebruiken mechanisme. De emmer bestaat uit twee afzonderlijke waterreservoirs, één voor schoon water en één voor vuil water, zodat zelfs het laatste... (1)
      Aqua Laser Dweil Easy Flat groen
      • 08713667156790
      1
    • min
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 41.84
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.84
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.84
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.84
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.84
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.84
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.84
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 41.84
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 38.33
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 38.33
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 38.31
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 38.35
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 38.35
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 38.83
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 38.87
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 36.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 36.05
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 39.73
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 39.73
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 38.06
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 38.73
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 38.73
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 38.52
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.52
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 35.19
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.19
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.19
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 35.19
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.19
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.19
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 35.19
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.19
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 35.19
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 35.58
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 35.66
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.66
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.66
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 38.78
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 38.78
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.78
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 38.78
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 38.78
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 35.10
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 35.34
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 35.34
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 35.79
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 35.79
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 35.79
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 37.01
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 37.01
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 37.01
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 36.66
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 36.66
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 36.69
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 36.69
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 36.72
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 36.72
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 37.57
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 38.25
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 38.25
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 39.25
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 38.64
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 38.64
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 38.64
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 38.64
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 38.66
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 38.66
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 38.66
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 38.66
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 38.66
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 38.66
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 38.67
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 37.34
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 37.34
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 37.34
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 38.72
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 36.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 36.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 36.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 36.94
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 36.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 36.94
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 35.16
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 35.16
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 35.16
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 35.16
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 35.16
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 35.16
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 35.16
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 35.16
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 34.75
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 34.61
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 34.61
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 37.57
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 37.57
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 37.57
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 36.05
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 36.11
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 36.11
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 36.16
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 36.23
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 36.29
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 37.22
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 37.23
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 37.29
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 37.29
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 37.29
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 37.45
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 37.48
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 36.70
    • partner@vergelijk.nl