x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Leifheit Combi emmer 12L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Leifheit Combi emmer 12L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Leifheit Combi emmer 12L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Leifheit Combi emmer 12L
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142999100.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211968352.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120606658.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162662402.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107782063.jpg
Leifheit Leifheit Combi emmer 12L Combi emmer 12L Combi emmer 12L Leifheit Combi Emmer (3)
  • 04006501520005
2
  • Design
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
    • Kleur: Groen, Blauw
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 38 cm
    • Hoogte: 24 cm
  • 14.29 15.49 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Leifheit Combi Emmer14.29, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Plein.nl Plein.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Leifheit Combi emmer 12L De universele emmer voor al je schoonmaaktaken. De emmer met robuust draaghengsel heeft een inhoud van 12 liter....15.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Cenocco - Platte dweil met emmer - CC-9077
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184007574.jpg
      Cenocco Cenocco - Platte dweil met emmer - CC-9077 - Platte dweil met emmer - CC-9077 - Platte dweil met emmer - CC-9077 Cenocco - Platte dweil met emmer - CC-9077 Dweilen wordt voortaan een klusje dat je niet stiekem meer wilt overslaan. Met deze Flat Mop van het merk Cenocco hoef je namelijk niet meer te bukken of een vieze dweil uit te wringen met je handen. Dankzij de twee compartimenten in de emmer wordt de dweil heel snel en grondig gereinigd én gedroogd. Zo eindig je steeds weer met een perfect schone vloer! Je bestelt de Cenocco Flat Mop nu voor maar € 24,95! Voor alle soorten vloeren en oppervlakken De... (1)
      Cenocco - Platte dweil met emmer - CC-9077
      1
      deal
    • Blokker Benson Clean Flat Mop - Blauw - Zelfreinigend Mechanisme - Microvezel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203349541.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223828104.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145111527.jpg
      Blokker Blokker Benson Clean Flat Mop - Blauw - Zelfreinigend Mechanisme - Microvezel Benson Clean Flat Mop - Blauw - Zelfreinigend Mechanisme - Microvezel Benson Clean Flat Mop - Blauw - Zelfreinigend Mechanisme - Microvezel Worstel je ook zo met die dweil en emmer als je de vloer moet dweilen? Er is een lichte en gemakkelijk alternatief: de Bucket Flat Mop. (1)
      Blokker Benson Clean Flat Mop - Blauw - Zelfreinigend Mechanisme - Microvezel
      • 08719558196883
      1
    • Vileda Easy Wring & Clean Navulling
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161131484.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188282749.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144471915.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147046256.jpg
      Vileda Vileda Easy Wring & Clean Navulling Easy Wring & Clean Navulling Easy Wring & Clean Navulling Vileda Easy Wring & Clean Vervangingen Deze vervangende mop past op de Easy Wring & Clean en Easy Wring & Clean Turbo van Vileda. Hiermee reinigt u gemakkelijk en effectief uw vloeren. De mop is gemaakt van microvezels, wat zorgt voor maximale absorptie en een krasvrij effect. Haal hiermee zelfs hardnekkig vuil weg. De mop is wasbaar in de machine op 60 °C. * Wasbaar in de machine op 60 °C. * Gemaakt van microvezels * Reinigt gemakkelijk en effectief uw vloeren (33)
      Vileda Easy Wring & Clean Navulling
      • 04023103156487
      3
      deal
    • Ecovacs D-S803
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144972527.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100873887.jpg
      Ecovacs Ecovacs D-S803 D-S803 D-S803 De Ecovacs D-S803 zijn dweildoeken die geschikt zijn voor de Deebot Mini. In de verpakking zitten 3 doeken. (1)
      Ecovacs D-S803
      • 06943757609055
      • 221280
      • 4973681
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 13.50
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 13.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 13.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 13.50
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 14.19
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 13.89
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 13.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 13.89
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 13.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 13.89
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 13.89
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 13.89
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 14.29
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.29
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 14.29
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.29
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.29
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.29
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.29
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 13.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 13.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 13.89
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 13.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.89
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 13.89
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 13.89
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 13.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 14.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 14.44
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.44
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 13.89
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 13.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 13.89
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 13.75
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.75
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.75
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 14.29
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 14.29
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 14.29
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 14.29
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 13.75
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 13.75
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 14.29
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.29
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 13.75
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 13.75
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 14.89
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 14.89
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 14.89
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 14.89
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 14.29
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 13.75
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 13.85
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 14.29
    • partner@vergelijk.nl