x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er draagbare radio's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Noxon draagbare radio

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in draagbare radio categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Noxon dRadio 1 Walnut
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111097421.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150589364.jpg
      Noxon Noxon dRadio 1 Walnut dRadio 1 Walnut dRadio 1 Walnut De Noxon dRadio 1 Walnut schotelt je een loepzuivere weergave van je favoriete radioprogramma's voor. Deze compacte digitale radio heeft bovendien een oplaadbare accu aan boord die goed is voor wel twaalf uur luisterplezier. Daarnaast is de dRadio 1 uitgerust met een handige wekfunctie met twee wektijden zodat je met het goede been én op tijd uit bed stapt. Het heldere kleurenscherm en de solide bedieningsknoppen maken het gebruiksgemak van de Noxon dRadio 1 compleet. (1)
      Noxon dRadio 1 Walnut
      • 04017273162003
      • 3521517
      • 16200
      1
      179.99 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Denver DEFAULT
        • denver
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Analoog DEFAULT
        • analoog
      • Digitaal DEFAULT
        • digitaal
      • Bouwradio DEFAULT
        • bouwradio
    • Merk (brand):
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Sangean (sangean)
      • Lenco (lenco)
      • Sony (sony)
      • Denver (denver)
      • Grundig (grundig)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Albrecht (albrecht)
      • Alecto (alecto)
      • Aquasound (aquasound)
      • Artsound (artsound)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Auna (auna)
      • BasicXL (basicxl)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Block (block)
      • Bosch (bosch)
      • Brauch (brauch)
      • Bresser (bresser)
      • Brigmton (brigmton)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Camry (camry)
      • Como Audio (como_audio)
      • Crosley (crosley)
      • DCYBEL (dcybel)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney (disney)
      • Dorma (dorma)
      • Dual (dual)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Facom (facom)
      • Ferguson (ferguson)
      • Festool (festool)
      • Geneva (geneva)
      • Gira (gira)
      • Goodmans (goodmans)
      • GPO (gpo)
      • Habo (habo)
      • Hama (hama)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hitachi (hitachi)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Ices (ices)
      • Ices Electronics (ices_electronics)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • Intempo (intempo)
      • JBL (jbl)
      • JUNG (jung)
      • JVC (jvc)
      • Kenwood (kenwood)
      • Kruger & Matz (kruger_matz)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • Logilink (logilink)
      • Makita (makita)
      • Medion (medion)
      • Metabo (metabo)
      • Metronic (metronic)
      • Midland (midland)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Muse (muse)
      • NAFNAF (nafnaf)
      • Nedis (nedis)
      • NewOne (newone)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • Noxon (noxon)
      • Numan (numan)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • OK. (ok_)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Palomar (palomar)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pinell (pinell)
      • Pop (pop)
      • Powerplus (powerplus)
      • Pure (pure)
      • Ready2music (ready2music)
      • Reflexion (reflexion)
      • Revo (revo)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roadstar (roadstar)
      • Roberts (roberts)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • S-Digital (s_digital)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Scansonic (scansonic)
      • Sencor (sencor)
      • Sharp (sharp)
      • Shirudo (shirudo)
      • Sky Vision (sky_vision)
      • Sonoro (sonoro)
      • SPC (spc)
      • Steepletone (steepletone)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Technoline (technoline)
      • Telestar (telestar)
      • Thomson (thomson)
      • Tiny Audio (tiny_audio)
      • Tiptel (tiptel)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TrendX (trendx)
      • Trevi (trevi)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Velleman (velleman)
      • Victrola (victrola)
      • View Quest (view_quest)
      • VOX (vox)
      • Yamaha (yamaha)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €55 (budget)
      • €55 - €90 (low)
      • €90 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Populaire producten (group):
      • Canon CD Speler (canon_cd_speler)
      • Canon Discman (canon_discman)
      • JBL Tuner (jbl_tuner)
      • Numan Two (numan_two)
      • Pure Evoke D4 (pure_evoke_d4)
      • Pure Evoke F3 (pure_evoke_f3)
      • Pure Evoke H3 (pure_evoke_h3)
      • Pure Evoke H4 (pure_evoke_h4)
      • Sangean DPR-65 (sangean_dpr_65)
      • Sonoro Relax (sonoro_relax)
      • Sonoro Stream (sonoro_stream)
      • Sony ICF-C1 (sony_icf_c1)
      • Sony SRF-18 (sony_srf_18)
      • Sony XDR-V20D (sony_xdr_v20d)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Tivoli Audio PAL (tivoli_audio_pal)
      • Tivoli Audio PAL+ (tivoli_audio_pal_)
      • View Quest Retro (view_quest_retro)
      • View Quest Retro Mini (view_quest_retro_mini)
    • Ondersteunde frequentiebanden (ondersteunde_frequentiebanden):
      • FM (fm)
      • AM (am)
      • DAB+ (dab_)
      • DAB (dab)
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • DMB (dmb)
      • DMB-R (dmb_r)
      • Internetradio (internetradio)
      • LW (lw)
      • MF (mf)
      • MW (mw)
      • Niet ondersteund (niet_ondersteund)
      • PLL (pll)
      • RDS (rds)
      • SW (sw)
      • UHF (uhf)
      • UKW (ukw)
      • VHF (vhf)
    • Ontvangst (radio_tuner_type):
      • AM (am)
      • DAB (dab)
      • DAB+ (dab_)
      • FM (fm)
      • Internetradio (internetradio)
    • Media type (radio_media_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Cassette (cassette)
      • CD (cd)
      • Radio (radio)
      • SD-kaart (sd_kaart)
      • USB (usb)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • CD speler (cd_speler):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type voeding (power_source_type):
      • Netstroom (lichtnet)
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • USB (usb)
    • Gebruiksduur batterij (batterij_levensduur_uur_):
      • < 8 Uur (batterij_levensduur_uur__1)
      • 8 Uur - 10 Uur (batterij_levensduur_uur__2)
      • 10 Uur - 18 Uur (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 18 Uur (batterij_levensduur_uur__4)
    • USB aansluiting (usb_poort):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Radio (radio):
      • Bouwradio (bouwradio)
    • Internetradio (internetradio):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl