x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er draagbare radio's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Metronic draagbare radio

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in draagbare radio categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Metronic 477205 Draagbaar Digitaal Zwart radio
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164878194.jpg
      Metronic Metronic 477205 Draagbaar Digitaal Zwart radio 477205 Draagbaar Digitaal Zwart radio 477205 Draagbaar Digitaal Zwart radio Digitale frequentieweergave. De tijd wordt weergegeven als de radio is uitgeschakeld. Alarmsignaal kan geprogrammeerd worden. Compact formaat. Klapgreep. (1)
      Metronic 477205 Draagbaar Digitaal Zwart radio
      • 03420744772051
      • 477205
      2
      27.52 EUR
    • Metronic 477201 Draagbaar Digitaal Rood radio
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103654269.jpg
      Metronic Metronic 477201 Draagbaar Digitaal Rood radio 477201 Draagbaar Digitaal Rood radio 477201 Draagbaar Digitaal Rood radio Metronic 477201 Draagbaar Digitaal Rood radio (1)
      Metronic 477201 Draagbaar Digitaal Rood radio
      • 03610170783411
      • 477201
      2
      27.51 EUR
    • Metronic 477112 2W Paars CD radio
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167850970.jpg
      Metronic Metronic 477112 2W Paars CD radio 477112 2W Paars CD radio 477112 2W Paars CD radio Draagbare cd-speler met lcd-scherm USB-functie. Weergave van albumtitel, kunstenaar en titel Werkt op batterijen of netvoeding. Alle CD-formaten (CD, CD-R/RW, MP3) kunnen worden gelezen. AM/FM-radio en hoofdtelefoonaansluiting. (1)
      Metronic 477112 2W Paars CD radio
      • 03420744771122
      2
      55.78 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Denver DEFAULT
        • denver
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Analoog DEFAULT
        • analoog
      • Digitaal DEFAULT
        • digitaal
      • Bouwradio DEFAULT
        • bouwradio
    • Merk (brand):
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Sangean (sangean)
      • Lenco (lenco)
      • Sony (sony)
      • Denver (denver)
      • Grundig (grundig)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Albrecht (albrecht)
      • Alecto (alecto)
      • Aquasound (aquasound)
      • Argon Audio (argon_audio)
      • Artsound (artsound)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Auna (auna)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Block (block)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Brauch (brauch)
      • Bresser (bresser)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Camry (camry)
      • Como Audio (como_audio)
      • Crosley (crosley)
      • DCYBEL (dcybel)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney (disney)
      • Dorma (dorma)
      • Dual (dual)
      • Einhell (einhell)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Facom (facom)
      • Ferguson (ferguson)
      • Festool (festool)
      • Geneva (geneva)
      • Goodmans (goodmans)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hitachi (hitachi)
      • HQ Power (hq_power)
      • Ices (ices)
      • Ices Electronics (ices_electronics)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • Intempo (intempo)
      • JBL (jbl)
      • JUNG (jung)
      • JVC (jvc)
      • Kenwood (kenwood)
      • KIRSCHEN (kirschen)
      • Kruger & Matz (kruger_matz)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • König (ko_nig)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Mac Audio (mac_audio)
      • Makita (makita)
      • Medion (medion)
      • Metabo (metabo)
      • Metronic (metronic)
      • Midland (midland)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Muse (muse)
      • Nedis (nedis)
      • Nikkei (nikkei)
      • Numan (numan)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • OK. (ok_)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Palomar (palomar)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pinell (pinell)
      • Playtime (playtime)
      • Pop (pop)
      • Powerplus (powerplus)
      • Pure (pure)
      • Ready2music (ready2music)
      • Reflexion (reflexion)
      • Revo (revo)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roadstar (roadstar)
      • Roberts (roberts)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Scansonic (scansonic)
      • Sencor (sencor)
      • Sharp (sharp)
      • Shirudo (shirudo)
      • Sky Vision (sky_vision)
      • Sonoro (sonoro)
      • SPC (spc)
      • Steepletone (steepletone)
      • Sweex (sweex)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tangent (tangent)
      • TDK (tdk)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Technoline (technoline)
      • Tecsun (tecsun)
      • Telestar (telestar)
      • Thomson (thomson)
      • Tiny Audio (tiny_audio)
      • Tiptel (tiptel)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TrendX (trendx)
      • Trevi (trevi)
      • TTI (tti)
      • Uniden (uniden)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Velleman (velleman)
      • Victrola (victrola)
      • View Quest (view_quest)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €55 (budget)
      • €55 - €90 (low)
      • €90 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Populaire producten (group):
      • Canon CD Speler (canon_cd_speler)
      • Canon Discman (canon_discman)
      • JBL Tuner (jbl_tuner)
      • Numan Mini One (numan_mini_one)
      • Pure Evoke D4 (pure_evoke_d4)
      • Pure Evoke F3 (pure_evoke_f3)
      • Pure Evoke H3 (pure_evoke_h3)
      • Pure Evoke H4 (pure_evoke_h4)
      • Sonoro Relax (sonoro_relax)
      • Sonoro Stream (sonoro_stream)
      • Sony ICF-C1 (sony_icf_c1)
      • Sony SRF-18 (sony_srf_18)
      • Sony XDR-V20D (sony_xdr_v20d)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Tivoli Audio PAL (tivoli_audio_pal)
      • Tivoli Audio PAL+ (tivoli_audio_pal_)
      • View Quest Retro (view_quest_retro)
      • View Quest Retro Mini (view_quest_retro_mini)
    • Ondersteunde frequentiebanden (ondersteunde_frequentiebanden):
      • FM (fm)
      • AM (am)
      • DAB+ (dab_)
      • DAB (dab)
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • DMB (dmb)
      • DMB-R (dmb_r)
      • Internetradio (internetradio)
      • LW (lw)
      • MF (mf)
      • MW (mw)
      • Niet ondersteund (niet_ondersteund)
      • PLL (pll)
      • RDS (rds)
      • SW (sw)
      • UHF (uhf)
      • UKW (ukw)
      • VHF (vhf)
    • Ontvangst (radio_tuner_type):
      • AM (am)
      • DAB (dab)
      • DAB+ (dab_)
      • FM (fm)
      • Internetradio (internetradio)
    • Media type (radio_media_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Cassette (cassette)
      • CD (cd)
      • Radio (radio)
      • SD-kaart (sd_kaart)
      • USB (usb)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • CD speler (cd_speler):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type voeding (power_source_type):
      • Netstroom (lichtnet)
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • USB (usb)
    • Gebruiksduur batterij (batterij_levensduur_uur_):
      • < 8 Uur (batterij_levensduur_uur__1)
      • 8 Uur - 12 Uur (batterij_levensduur_uur__2)
      • 12 Uur - 24 Uur (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 24 Uur (batterij_levensduur_uur__4)
    • USB aansluiting (usb_poort):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Radio (radio):
      • Bouwradio (bouwradio)
    • Internetradio (internetradio):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl