x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita DMR202 Bluetooth speaker met Mediaspeler

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita DMR202 Bluetooth speaker met Mediaspeler
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita DMR202 Bluetooth speaker met Mediaspeler
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita DMR202 Bluetooth speaker met Mediaspeler
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168978151.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141418005.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141418007.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141418014.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141418010.jpg
Makita Makita DMR202 Bluetooth speaker met Mediaspeler DMR202 Bluetooth speaker met Mediaspeler DMR202 Bluetooth speaker met Mediaspeler Zonder accu's en lader, in doosMet Bluetooth draadloos muziek streamen van mobiele apparaat naar speaker of van USB stick afspelen.Uitstekende geluidskwaliteit door een goede balans tussen bas en hoge tonen.Navigeren en geluidscontrole verloopt via m (2)
  • 00088381857284
  • DMR202
7
  • Algemene kenmerken
    • Media type: Bluetooth, USB
  • Design
    • Kleur: Blauw, Multi, Groen
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Usb-poort: Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
    • Display type: Lcd
  • Technische details
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 1
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Aux-ingang: Ja
    • Draaghandvat: Ja
    • Geïntegreerde kaartlezer: Nee
    • Usb-aansluiting type: USB Type-A
    • USB oplaadpoort: Ja
    • Verbinding: Draadloos
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 19.9 cm
  • Accu/Batterij
    • Batterijvoltage: 18 V
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP64
  • Luidsprekers
    • Driver size: 36 mm
    • Tweeter: Ja
    • Woofer: Ja
  • 103.90 129.95 EUR 7
    7
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Stroomvoorziening met CXT-/LXT-batterijen of netsnoer USB-aansluiting voor MP3-spelers, smartphones of USB-sticks. Met oplaadfunctie Blue...103.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.217574087839113 (87)
      Makita DMR202 10,8V - 14,4V - 18V Accu Ip64 Bluetooth Speaker met USB poort \\n\\n De opvolger van de DMR200 kan nu ood USB sticks afspel...103.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Makita - accu bluetooth-speaker - DMR202104.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Makita DMR202 Bluetooth Bouwspeaker met mediaspeler excl. accu"s en lader + 5 jaar dealer garantie! Nu totaal 5 jaar garantie op Makita D...
      118.46, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolsvoordelig.nl Toolsvoordelig.nl
      5.104637785019441 (3)
      Zonder accu's en lader, in doosMet Bluetooth draadloos muziek streamen van mobiele apparaat naar speaker of van USB stick afspelen.Voorzi...
      118.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Deboerdrachten.nl Deboerdrachten.nl
      7.2 (1)
      Zonder accu's en lader, in doosMet Bluetooth draadloos muziek streamen van mobiele apparaat naar speaker of van USB stick afspelen.Uitste...
      129.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Mastertools.nl Mastertools.nl
      5.045480497826452 (6)
      Leveringsomvang1 stuks Makita DMR202 Bluetooth speaker1 stuks Makita AC adapter SE00000501KenmerkenMet Bluetooth draadloos muziek streame...129.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • OK. OCR310
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143154111.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99733794.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150247953.jpg
      OK. OK. OCR310 OCR310 OCR310 Ontvangstmodi: FM Geïntegreerde cd-speler: Nee Sluimerfunctie: Ja Met de OK. OCR310 word je wakker gemaakt door een buzzer of je favoriete radiostation. Zo is wakker worden geen probleem meer. De wekkerradio beschikt over een snooze- en sleep-functie en je kunt twee verschillende wektijden instellen. Het grote duidelijke display laat geen twijfel bestaan over de tijd en is voorzien van een dimmer-functie. Begin met plezier aan je dag met de fraaie OK. OCR310. (1)
      OK. OCR310
      • 04049011133440
      • 200915
      • 4027857
      1
    • Roadstar Retro Radio Roadstar HRA-1300DAB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136069652.jpg
      Roadstar Roadstar Retro Radio Roadstar HRA-1300DAB Retro Radio Roadstar HRA-1300DAB Retro Radio Roadstar HRA-1300DAB Roadstar HRA-1300DAB+ radio Draagbaar Analoog & digitaal Hout (1)
      Roadstar Retro Radio Roadstar HRA-1300DAB
      • 07621800031198
      • HRA-1300DAB
      1
    • OK. OPC 310-W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106493368.jpg
      OK. OK. OPC 310-W OPC 310-W OPC 310-W De OPC310-W draagbare CD-speler heeft een LCD-scherm en is compatibel met CD, CD-R, CD-RW en MP3.De OPC310-W cd-speler is uitgerust met programmeerbare nummergeheugen alsook een bass boost systeem. (1)
      OK. OPC 310-W
      • 04049011111851
      • 1076735
      1
    • PEAQ PDR170BT DAB+ Radio met Bluetooth
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175921729.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182025879.jpg
      PEAQ PEAQ PDR170BT DAB+ Radio met Bluetooth PDR170BT DAB+ Radio met Bluetooth PDR170BT DAB+ Radio met Bluetooth Dit krijg je erbij: Handleiding 3 (2)
      PEAQ PDR170BT DAB+ Radio met Bluetooth
      • 04049011161702
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 97.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 97.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 97.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 97.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 97.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 97.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 97.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 97.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 97.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 97.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 97.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 103.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 103.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 103.90
    • partner@vergelijk.nl