x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er draagbare radio's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mac Audio draagbare radio

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in draagbare radio categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Mac Audio MRS 777
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161428449.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124917954.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91197420.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91197417.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91197418.jpg
      Mac Audio Mac Audio MRS 777 MRS 777 MRS 777 FM-radio met PLL-tuner en 20 zenders of mobiele MP3-stations, de MRS 777 speelt je MP3-muziek vanaf USB, SD of via de AUX-ingang en Bluetooth van externe apparaten, zoals B. uw smartphone, iPod of klassiekers zoals de Walkman. Met de MIC-ingang is de MRS 777 zelfs geschikt als karaokemachine. Flexibel: de muziekbox kan door een geïntegreerde telescoopgreep en wielen heel eenvoudig als een trolley worden vervoerd en is dus de ideale installatie voor alle outdooractiviteiten zoals kamperen, pic... (1)
      Mac Audio MRS 777
      • 04023037140002
      • 1614000
      2
      177.20 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Denver DEFAULT
        • denver
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Analoog DEFAULT
        • analoog
      • Digitaal DEFAULT
        • digitaal
      • Bouwradio DEFAULT
        • bouwradio
    • Merk (brand):
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Sangean (sangean)
      • Lenco (lenco)
      • Sony (sony)
      • Denver (denver)
      • Grundig (grundig)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Albrecht (albrecht)
      • Alecto (alecto)
      • Aquasound (aquasound)
      • Argon Audio (argon_audio)
      • Artsound (artsound)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Auna (auna)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Block (block)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Brauch (brauch)
      • Bresser (bresser)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Camry (camry)
      • Como Audio (como_audio)
      • Crosley (crosley)
      • DCYBEL (dcybel)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney (disney)
      • Dorma (dorma)
      • Dual (dual)
      • Einhell (einhell)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Facom (facom)
      • Ferguson (ferguson)
      • Festool (festool)
      • Geneva (geneva)
      • Goodmans (goodmans)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hitachi (hitachi)
      • HQ Power (hq_power)
      • Ices (ices)
      • Ices Electronics (ices_electronics)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • Intempo (intempo)
      • JBL (jbl)
      • JUNG (jung)
      • JVC (jvc)
      • Kenwood (kenwood)
      • KIRSCHEN (kirschen)
      • Kruger & Matz (kruger_matz)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • König (ko_nig)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Mac Audio (mac_audio)
      • Makita (makita)
      • Medion (medion)
      • Metabo (metabo)
      • Metronic (metronic)
      • Midland (midland)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Muse (muse)
      • Nedis (nedis)
      • Nikkei (nikkei)
      • Numan (numan)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • OK. (ok_)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Palomar (palomar)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pinell (pinell)
      • Playtime (playtime)
      • Pop (pop)
      • Powerplus (powerplus)
      • Pure (pure)
      • Ready2music (ready2music)
      • Reflexion (reflexion)
      • Revo (revo)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roadstar (roadstar)
      • Roberts (roberts)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Scansonic (scansonic)
      • Sencor (sencor)
      • Sharp (sharp)
      • Shirudo (shirudo)
      • Sky Vision (sky_vision)
      • Sonoro (sonoro)
      • SPC (spc)
      • Steepletone (steepletone)
      • Sweex (sweex)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tangent (tangent)
      • TDK (tdk)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Technoline (technoline)
      • Tecsun (tecsun)
      • Telestar (telestar)
      • Thomson (thomson)
      • Tiny Audio (tiny_audio)
      • Tiptel (tiptel)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TrendX (trendx)
      • Trevi (trevi)
      • TTI (tti)
      • Uniden (uniden)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Velleman (velleman)
      • Victrola (victrola)
      • View Quest (view_quest)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €55 (budget)
      • €55 - €90 (low)
      • €90 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Populaire producten (group):
      • Canon CD Speler (canon_cd_speler)
      • Canon Discman (canon_discman)
      • JBL Tuner (jbl_tuner)
      • Numan Mini One (numan_mini_one)
      • Pure Evoke D4 (pure_evoke_d4)
      • Pure Evoke F3 (pure_evoke_f3)
      • Pure Evoke H3 (pure_evoke_h3)
      • Pure Evoke H4 (pure_evoke_h4)
      • Sonoro Relax (sonoro_relax)
      • Sonoro Stream (sonoro_stream)
      • Sony ICF-C1 (sony_icf_c1)
      • Sony SRF-18 (sony_srf_18)
      • Sony XDR-V20D (sony_xdr_v20d)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Tivoli Audio PAL (tivoli_audio_pal)
      • Tivoli Audio PAL+ (tivoli_audio_pal_)
      • View Quest Retro (view_quest_retro)
      • View Quest Retro Mini (view_quest_retro_mini)
    • Ondersteunde frequentiebanden (ondersteunde_frequentiebanden):
      • FM (fm)
      • AM (am)
      • DAB+ (dab_)
      • DAB (dab)
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • DMB (dmb)
      • DMB-R (dmb_r)
      • Internetradio (internetradio)
      • LW (lw)
      • MF (mf)
      • MW (mw)
      • Niet ondersteund (niet_ondersteund)
      • PLL (pll)
      • RDS (rds)
      • SW (sw)
      • UHF (uhf)
      • UKW (ukw)
      • VHF (vhf)
    • Ontvangst (radio_tuner_type):
      • AM (am)
      • DAB (dab)
      • DAB+ (dab_)
      • FM (fm)
      • Internetradio (internetradio)
    • Media type (radio_media_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Cassette (cassette)
      • CD (cd)
      • Radio (radio)
      • SD-kaart (sd_kaart)
      • USB (usb)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • CD speler (cd_speler):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type voeding (power_source_type):
      • Netstroom (lichtnet)
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • USB (usb)
    • Gebruiksduur batterij (batterij_levensduur_uur_):
      • < 8 Uur (batterij_levensduur_uur__1)
      • 8 Uur - 12 Uur (batterij_levensduur_uur__2)
      • 12 Uur - 24 Uur (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 24 Uur (batterij_levensduur_uur__4)
    • USB aansluiting (usb_poort):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Radio (radio):
      • Bouwradio (bouwradio)
    • Internetradio (internetradio):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl