x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er draagbare radio's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    JVC draagbare radio

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in draagbare radio categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • JVC portable radio RA-F18B
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149514240.jpg
      JVC JVC portable radio RA-F18B portable radio RA-F18B portable radio RA-F18B De RA-F18B draagbare radio van JVC Golfbereik Met de analoge knop kunt u de frequentie van uw favoriete radiozender selecteren.U kunt op elk moment van de dag en volgens uw wensen toegang krijgen tot een ruime keuze aan radiostations.U hebt een draaiende FM-antenne. Portable Draag het overal met de draagbeugel. Connectiviteit Het is uitgerust met een hoofdtelefoonaansluiting om naar uw muziek in stereo te luisteren zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over de mensen om u heen. Wekkerfuncti... (2)
      JVC portable radio RA-F18B
      • 04975769454677
      1
      29.99 EUR
    • JVC DAB radio F39W-DAB (Wit)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151107570.jpg
      JVC JVC DAB radio F39W-DAB (Wit) DAB radio F39W-DAB (Wit) DAB radio F39W-DAB (Wit) Een compacte radio die je overal mee naartoe kan nemen om te genieten van de hoge DAB+ kwaliteit. Helder scherm Via het 2.8 inch scherm krijg je alle informatie over de zender waar je naar luistert en wordt de tijd ten alle tijden weergegeven. Tot wel 30 DAB+ en 30 FM kanalen kunnen opgeslagen worden zodat je altijd je favoriete bij de hand hebt. Neem hem mee Deze radio hoef je niet per se via de stroomkabel aan te sluiten. Als je vier AA batterijen (niet meegeleverd) erin stopt, kan je hem... (1)
      JVC DAB radio F39W-DAB (Wit)
      • 04975769464270
      1
      59.95 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Denver DEFAULT
        • denver
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Analoog DEFAULT
        • analoog
      • Digitaal DEFAULT
        • digitaal
      • Bouwradio DEFAULT
        • bouwradio
    • Merk (brand):
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Sangean (sangean)
      • Lenco (lenco)
      • Sony (sony)
      • Denver (denver)
      • Grundig (grundig)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Albrecht (albrecht)
      • Alecto (alecto)
      • Aquasound (aquasound)
      • Argon Audio (argon_audio)
      • Artsound (artsound)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Auna (auna)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Block (block)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Brauch (brauch)
      • Bresser (bresser)
      • Brigmton (brigmton)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Camry (camry)
      • Como Audio (como_audio)
      • Crosley (crosley)
      • DCYBEL (dcybel)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney (disney)
      • Dorma (dorma)
      • Dual (dual)
      • Einhell (einhell)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Facom (facom)
      • Ferguson (ferguson)
      • Festool (festool)
      • Geneva (geneva)
      • Goodmans (goodmans)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hitachi (hitachi)
      • HQ Power (hq_power)
      • Ices (ices)
      • Ices Electronics (ices_electronics)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • Intempo (intempo)
      • JBL (jbl)
      • JUNG (jung)
      • JVC (jvc)
      • Kenwood (kenwood)
      • KIRSCHEN (kirschen)
      • Kruger & Matz (kruger_matz)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • König (ko_nig)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Mac Audio (mac_audio)
      • Makita (makita)
      • Medion (medion)
      • Metabo (metabo)
      • Metronic (metronic)
      • Midland (midland)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Muse (muse)
      • NAFNAF (nafnaf)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • Numan (numan)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • OK. (ok_)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Palomar (palomar)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pinell (pinell)
      • Playtime (playtime)
      • Pop (pop)
      • Powerplus (powerplus)
      • Pure (pure)
      • Ready2music (ready2music)
      • Reflexion (reflexion)
      • Revo (revo)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roadstar (roadstar)
      • Roberts (roberts)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Scansonic (scansonic)
      • Sencor (sencor)
      • Sharp (sharp)
      • Shirudo (shirudo)
      • Sky Vision (sky_vision)
      • Sonoro (sonoro)
      • SPC (spc)
      • Steepletone (steepletone)
      • Sweex (sweex)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tangent (tangent)
      • TDK (tdk)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Technoline (technoline)
      • Tecsun (tecsun)
      • Telestar (telestar)
      • Thomson (thomson)
      • Tiny Audio (tiny_audio)
      • Tiptel (tiptel)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TrendX (trendx)
      • Trevi (trevi)
      • TTI (tti)
      • Uniden (uniden)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Velleman (velleman)
      • Victrola (victrola)
      • View Quest (view_quest)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €55 (budget)
      • €55 - €90 (low)
      • €90 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Populaire producten (group):
      • Canon CD Speler (canon_cd_speler)
      • Canon Discman (canon_discman)
      • JBL Tuner (jbl_tuner)
      • Numan Mini One (numan_mini_one)
      • Pure Evoke D4 (pure_evoke_d4)
      • Pure Evoke F3 (pure_evoke_f3)
      • Pure Evoke H3 (pure_evoke_h3)
      • Pure Evoke H4 (pure_evoke_h4)
      • Sonoro Relax (sonoro_relax)
      • Sonoro Stream (sonoro_stream)
      • Sony ICF-C1 (sony_icf_c1)
      • Sony SRF-18 (sony_srf_18)
      • Sony XDR-V20D (sony_xdr_v20d)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Tivoli Audio PAL (tivoli_audio_pal)
      • Tivoli Audio PAL+ (tivoli_audio_pal_)
      • View Quest Retro (view_quest_retro)
      • View Quest Retro Mini (view_quest_retro_mini)
    • Ondersteunde frequentiebanden (ondersteunde_frequentiebanden):
      • FM (fm)
      • AM (am)
      • DAB+ (dab_)
      • DAB (dab)
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • DMB (dmb)
      • DMB-R (dmb_r)
      • Internetradio (internetradio)
      • LW (lw)
      • MF (mf)
      • MW (mw)
      • Niet ondersteund (niet_ondersteund)
      • PLL (pll)
      • RDS (rds)
      • SW (sw)
      • UHF (uhf)
      • UKW (ukw)
      • VHF (vhf)
    • Ontvangst (radio_tuner_type):
      • AM (am)
      • DAB (dab)
      • DAB+ (dab_)
      • FM (fm)
      • Internetradio (internetradio)
    • Media type (radio_media_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Cassette (cassette)
      • CD (cd)
      • Radio (radio)
      • SD-kaart (sd_kaart)
      • USB (usb)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • CD speler (cd_speler):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type voeding (power_source_type):
      • Netstroom (lichtnet)
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • USB (usb)
    • Gebruiksduur batterij (batterij_levensduur_uur_):
      • < 8 Uur (batterij_levensduur_uur__1)
      • 8 Uur - 12 Uur (batterij_levensduur_uur__2)
      • 12 Uur - 20 Uur (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 20 Uur (batterij_levensduur_uur__4)
    • USB aansluiting (usb_poort):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Radio (radio):
      • Bouwradio (bouwradio)
    • Internetradio (internetradio):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl