x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er draagbare radio's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Festool draagbare radio

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in draagbare radio categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Festool Bouwradio SYS ROCK BR10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144752525.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134314067.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/75067056.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120954220.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174856031.jpg
      Festool Festool Bouwradio SYS ROCK BR10 Bouwradio SYS ROCK BR10 Bouwradio SYS ROCK BR10 Klinkt altijd goed. Bij het werken en telefoneren. Licht, compact, krachtig. De bouwplaatsradio past op elke vensterbank en combineert compacte afmetingen en laag gewicht met een perfect geluid. Robuuste kunststof behuizing, watervaste 2,5-inch neodymium luidspreker, flexibele antenne. Dankzij bluetooth-interface en geïntegreerde handsfree-functie kun je naast je favoriete radiozenders ook naar je favoriete nummers van je smartphone luisteren, en ben je daarbij voor je klanten altijd bereikba... (9)
      Festool Bouwradio SYS ROCK BR10
      • 04014549247761
      10
      145.21 EUR
    • Festool Sysrock dab plus bouwradio
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147187733.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/71721378.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/71721380.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200738811.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165443383.jpg
      Festool Festool Sysrock dab plus bouwradio Sysrock dab plus bouwradio Sysrock dab plus bouwradio Festool BR 10 DAB+ Digitale Bouwradio ideaal voor de bouwplaats\\n\\n Licht, compact en krachtig: De bouwplaatsradio SYSROCK past op elke vensterbank en combineert compacte afmetingen en een laag gewicht met een perfect geluid. \\nEn dankzij de Bluetooth-interface en de geïntegreerde handsfree-functie kunt u naast uw favoriete radiostations ook de lievelingsnummers op uw smartphone in SYSROCK-geluidskwaliteit horen.\\nVoortaan is de SYSROCK BR 10 ook als digitale SYSROCK BR 10 DAB+ verkrijgba... (7)
      Festool Sysrock dab plus bouwradio
      • 04014549277829
      • 05706915077933
      • 202111
      10
      183.84 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Denver DEFAULT
        • denver
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Analoog DEFAULT
        • analoog
      • Digitaal DEFAULT
        • digitaal
      • Bouwradio DEFAULT
        • bouwradio
    • Merk (brand):
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Sangean (sangean)
      • Lenco (lenco)
      • Sony (sony)
      • Denver (denver)
      • Grundig (grundig)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Albrecht (albrecht)
      • Alecto (alecto)
      • Aquasound (aquasound)
      • Argon Audio (argon_audio)
      • Artsound (artsound)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Auna (auna)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Block (block)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Brauch (brauch)
      • Bresser (bresser)
      • Brigmton (brigmton)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Caliber (caliber)
      • Camry (camry)
      • Como Audio (como_audio)
      • Crosley (crosley)
      • DCYBEL (dcybel)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney (disney)
      • Dorma (dorma)
      • Dual (dual)
      • Einhell (einhell)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Facom (facom)
      • Ferguson (ferguson)
      • Festool (festool)
      • Geneva (geneva)
      • Goodmans (goodmans)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hitachi (hitachi)
      • HQ Power (hq_power)
      • Ices (ices)
      • Ices Electronics (ices_electronics)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • Intempo (intempo)
      • JBL (jbl)
      • JUNG (jung)
      • JVC (jvc)
      • Kenwood (kenwood)
      • KIRSCHEN (kirschen)
      • Kruger & Matz (kruger_matz)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • König (ko_nig)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Mac Audio (mac_audio)
      • Makita (makita)
      • Medion (medion)
      • Metabo (metabo)
      • Metronic (metronic)
      • Midland (midland)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Muse (muse)
      • NAFNAF (nafnaf)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • Numan (numan)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • OK. (ok_)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Palomar (palomar)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pinell (pinell)
      • Playtime (playtime)
      • Pop (pop)
      • Powerplus (powerplus)
      • Pure (pure)
      • Ready2music (ready2music)
      • Reflexion (reflexion)
      • Revo (revo)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roadstar (roadstar)
      • Roberts (roberts)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Scansonic (scansonic)
      • Sencor (sencor)
      • Sharp (sharp)
      • Shirudo (shirudo)
      • Sky Vision (sky_vision)
      • Sonoro (sonoro)
      • SPC (spc)
      • Steepletone (steepletone)
      • Sweex (sweex)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tangent (tangent)
      • TDK (tdk)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Technoline (technoline)
      • Tecsun (tecsun)
      • Telestar (telestar)
      • Thomson (thomson)
      • Tiny Audio (tiny_audio)
      • Tiptel (tiptel)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TrendX (trendx)
      • Trevi (trevi)
      • TTI (tti)
      • Uniden (uniden)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Velleman (velleman)
      • Victrola (victrola)
      • View Quest (view_quest)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €55 (budget)
      • €55 - €90 (low)
      • €90 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Populaire producten (group):
      • Canon CD Speler (canon_cd_speler)
      • Canon Discman (canon_discman)
      • JBL Tuner (jbl_tuner)
      • Numan Mini One (numan_mini_one)
      • Pure Evoke D4 (pure_evoke_d4)
      • Pure Evoke F3 (pure_evoke_f3)
      • Pure Evoke H3 (pure_evoke_h3)
      • Pure Evoke H4 (pure_evoke_h4)
      • Sonoro Relax (sonoro_relax)
      • Sonoro Stream (sonoro_stream)
      • Sony ICF-C1 (sony_icf_c1)
      • Sony SRF-18 (sony_srf_18)
      • Sony XDR-V20D (sony_xdr_v20d)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Tivoli Audio PAL (tivoli_audio_pal)
      • Tivoli Audio PAL+ (tivoli_audio_pal_)
      • View Quest Retro (view_quest_retro)
      • View Quest Retro Mini (view_quest_retro_mini)
    • Ondersteunde frequentiebanden (ondersteunde_frequentiebanden):
      • FM (fm)
      • AM (am)
      • DAB+ (dab_)
      • DAB (dab)
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • DMB (dmb)
      • DMB-R (dmb_r)
      • Internetradio (internetradio)
      • LW (lw)
      • MF (mf)
      • MW (mw)
      • Niet ondersteund (niet_ondersteund)
      • PLL (pll)
      • RDS (rds)
      • SW (sw)
      • UHF (uhf)
      • UKW (ukw)
      • VHF (vhf)
    • Ontvangst (radio_tuner_type):
      • AM (am)
      • DAB (dab)
      • DAB+ (dab_)
      • FM (fm)
      • Internetradio (internetradio)
    • Media type (radio_media_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Cassette (cassette)
      • CD (cd)
      • Radio (radio)
      • SD-kaart (sd_kaart)
      • USB (usb)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • CD speler (cd_speler):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type voeding (power_source_type):
      • Netstroom (lichtnet)
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • USB (usb)
    • Gebruiksduur batterij (batterij_levensduur_uur_):
      • < 8 Uur (batterij_levensduur_uur__1)
      • 8 Uur - 12 Uur (batterij_levensduur_uur__2)
      • 12 Uur - 20 Uur (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 20 Uur (batterij_levensduur_uur__4)
    • USB aansluiting (usb_poort):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Radio (radio):
    • Internetradio (internetradio):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl