x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Draadloze luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Telekom Wireless speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Draadloze luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Telekom Smart Speaker Magenta-Smart Speaker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154073035.jpg
      Telekom Telekom Smart Speaker Magenta-Smart Speaker Smart Speaker Magenta-Smart Speaker Smart Speaker Magenta-Smart Speaker MAGENTA SMARTHOME met spreuk bedienen: door MagentaTV zetten, verwarming regelen, licht dimmen, met DECT telefoneren via een vast netwerk. Met de Smart Speaker heb je je Magenta thuis onder controle en toch beide handen vrij. Draadloze luidspreker voor dagelijks gebruik: weer, radio, eigen muziek, boodschappenlijstje gewoon met spraak bedienen. Zonder kabel, zonder afstandsbediening, zonder lange wegen. AMAZON ALEXA INTEGREERD: Hallo Magenta! Hallo Alexa! Twee geïntegreerde spraakbesturinge... (1)
      Telekom Smart Speaker Magenta-Smart Speaker
      • 04025125535158
      • 40370012
      2
      most_sold
      106.66 EUR
    • Telekom 4070011 Slimme luidspreker Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146651139.jpg
      Telekom Telekom 4070011 Slimme luidspreker Zwart 4070011 Slimme luidspreker Zwart 4070011 Slimme luidspreker Zwart MAGENTA SMARTHOME met spreuk bedienen: door MagentaTV zetten, verwarming regelen, licht dimmen, met DECT telefoneren via een vast netwerk. Met de Smart Speaker heb je je Magenta thuis onder controle en toch beide handen vrij Draadloze luidspreker voor dagelijks gebruik: weer, radio, eigen muziek, boodschappenlijstje gewoon met spraak bedienen. Zonder kabel, zonder afstandsbediening, zonder lange wegen. AMAZON ALEXA INTEGREERD: Hallo Magenta! Hallo Alexa! Twee geïntegreerde spraakbesturingen... (1)
      Telekom 4070011 Slimme luidspreker Zwart
      • 04025125535141
      • 40370011
      2
      67.45 EUR
    • Telekom Smart 2,5 W Mono draadloze luidspreker Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171304211.jpg
      Telekom Telekom Smart 2,5 W Mono draadloze luidspreker Wit Smart 2,5 W Mono draadloze luidspreker Wit Smart 2,5 W Mono draadloze luidspreker Wit Telekom Smart 2,5 W Mono draadloze luidspreker Wit (1)
      Telekom Smart 2,5 W Mono draadloze luidspreker Wit
      • 04025125539385
      1
      29.98 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Bluetooth DEFAULT
        • bluetooth
      • Wifi DEFAULT
        • wifi
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • Samsung (samsung)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • ABC-led (abc_led)
      • AEG (aeg)
      • Aiwa (aiwa)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Altec Lansing (altec_lansing)
      • Anker (anker)
      • Antec (antec)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Argon Audio (argon_audio)
      • Artsound (artsound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Aukey (aukey)
      • Auna (auna)
      • Avanca (avanca)
      • Avantree (avantree)
      • Avenue (avenue)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • Bayan Audio (bayan_audio)
      • Beamz (beamz)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Benson (benson)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • BLOW (blow)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boompods (boompods)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Brigmton (brigmton)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Carpoint (carpoint)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clavia Nord (clavia_nord)
      • Clip Sonic (clip_sonic)
      • Coloud (coloud)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosley (crosley)
      • Daewoo (daewoo)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devialet (devialet)
      • DeWalt (dewalt)
      • Didak (didak)
      • Difrnce (difrnce)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divoom (divoom)
      • DOCKIN (dockin)
      • Dunlop (dunlop)
      • E-my (e_my)
      • Ebode (ebode)
      • Elari (elari)
      • Elipson (elipson)
      • ELRING (elring)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eurolite (eurolite)
      • Evestar (evestar)
      • Ewent (ewent)
      • Fenton (fenton)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Flavr (flavr)
      • Forever (forever)
      • Freecom (freecom)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Funtastix (funtastix)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gear (gear)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Gigaset (gigaset)
      • Gingko (gingko)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Goclever (goclever)
      • Goobay (goobay)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Hammond (hammond)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • HaverCo (haverco)
      • Hercules (hercules)
      • Herma (herma)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hoco (hoco)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-Total (i_total)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • Ifrogz (ifrogz)
      • IHIP (ihip)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • InLine (inline)
      • Innova (innova)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intex (intex)
      • iON (ion)
      • J&S Supply (j_s_supply)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jarre Technologies (jarre_technologies)
      • JAYS (jays)
      • JB Systems (jb_systems)
      • JOYROOM (joyroom)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KNG (kng)
      • Knog (knog)
      • Konix (konix)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kruidvat (kruidvat)
      • Kygo Life (kygo_life)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • LEICKE (leicke)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LOKS (loks)
      • Loooqs (loooqs)
      • Lotronic (lotronic)
      • LSTN (lstn)
      • Luckies (luckies)
      • Madison (madison)
      • Magnat (magnat)
      • Malone (malone)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marshall (marshall)
      • Marvel (marvel)
      • MAXAM (maxam)
      • Maxell (maxell)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • MOB (mob)
      • Mobile tout terrain (mobile_tout_terrain)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • Music Man (music_man)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NILLKIN (nillkin)
      • Nokia (nokia)
      • NUDEAUDIO (nudeaudio)
      • ODYS (odys)
      • OK. (ok_)
      • Omega (omega)
      • Onkyo (onkyo)
      • Overig (overig)
      • Overnis (overnis)
      • Panasonic (panasonic)
      • Party (party)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Point of View (point_of_view)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Promate (promate)
      • Pure (pure)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • QDOS (qdos)
      • Qtx (qtx)
      • Quadral (quadral)
      • Rapoo (rapoo)
      • Reloop (reloop)
      • Remax (remax)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Ryght (ryght)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sangean (sangean)
      • Sans marque (sans_marque)
      • SBS (sbs)
      • Scansonic (scansonic)
      • SDigital (sdigital)
      • Sharp (sharp)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Soundcast (soundcast)
      • Soundcrush (soundcrush)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • SPC (spc)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stereoboomm (stereoboomm)
      • STREETZ (streetz)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sudio (sudio)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Supertooth (supertooth)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Swisstone (swisstone)
      • T'nB (t_nb)
      • Tannoy (tannoy)
      • TaoTronics (taotronics)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Teknofun (teknofun)
      • Telekom (telekom)
      • Telestar (telestar)
      • Terratec (terratec)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tracer (tracer)
      • TrendX (trendx)
      • Trevi (trevi)
      • Troika (troika)
      • Tronios (tronios)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Ultron (ultron)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-TAC (v_tac)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vifa (vifa)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wavemaster (wavemaster)
      • Wiko (wiko)
      • Wilson (wilson)
      • X-MINI (x_mini)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xd-design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xmi (xmi)
      • Xoopar (xoopar)
      • Xoro (xoro)
      • Xqisit (xqisit)
      • Yamaha (yamaha)
      • Zagg (zagg)
      • ZipyLife (zipylife)
    • Prijs (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 45 (price_2)
      • € 45 - € 100 (price_3)
      • ≥ € 100 (price_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Turquoise (turquoise)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroomvoorziening (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij (batterijen)
    • Verbindingstype (speaker_draadloze_connecties):
      • WiFi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Maximale accu/batterij duur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 5 Uur (batterij_levensduur_uur__1)
      • 5 Uur - 8 Uur (batterij_levensduur_uur__2)
      • 8 Uur - 14 Uur (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 14 Uur (batterij_levensduur_uur__4)
    • Oplaadtijd (batterij_oplaadtijd):
      • Minder dan 2 uur (2_uur)
      • 2 tot en met 3 uur (2_3_uur)
      • 3 tot en met 4 uur (3_4_uur)
      • Meer dan 4 uur (4_uur)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Notebook / Netbook (notebook_netbook)
      • PC (pc)
      • Pc & notebook (pc_notebook)
      • Tablet/smartphone (tablet_smartphone)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
      • TV (tv)
      • Universeel (universeel)
    • Opties (luidsprekerfuncties):
      • Android app bediening (android_app_bediening)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Inclusief micrfoon (inclusief_micrfoon)
      • Ingebouwde versterker (ingebouwde_versterker)
      • IOS app bediening (ios_app_bediening)
      • Meegeleverde subwoofer (meegeleverde_subwoofer)
      • Multi room (multi_room)
      • Op afstand te bedienen (op_afstand_te_bedienen)
      • Radio (radio)
    • Populairste modellen (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Antec SP1 (antec_sp1)
      • Antec SPzero (antec_spzero)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bayan Audio Soundbook X3 (bayan_audio_soundbook_x3)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • BigBen Interactive Multimedia Tower (bigben_interactive_multimedia_tower)
      • Boompods Doubleblaster 2 (boompods_doubleblaster_2)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Caliber HPG407BT (caliber_hpg407bt)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Cellularline Fizzy (cellularline_fizzy)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Goclever Sound Club (goclever_sound_club)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip+ (jbl_clip_)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KitSound BoomBar (kitsound_boombar)
      • Lenco BT-130 (lenco_bt_130)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • LIFEPROOF Aquaphonics (lifeproof_aquaphonics)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • NGS Roller (ngs_roller)
      • Nikkei BOXX3GY (nikkei_boxx3gy)
      • Nikkei BOXX3PK (nikkei_boxx3pk)
      • NUDEAUDIO Move (nudeaudio_move)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Pure Acoustics Hipbox Mini (pure_acoustics_hipbox_mini)
      • QDOS Q-Bopz (qdos_q_bopz)
      • Rapoo A200 (rapoo_a200)
      • Ryght Y-Storm (ryght_y_storm)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman Bluetooth (technaxx_musicman_bluetooth)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman Disco (technaxx_musicman_disco)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • Technaxx Musicman Mini (technaxx_musicman_mini)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • X-MINI ME (x_mini_me)
      • X-MINI XAM15 (x_mini_xam15)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Geluidsweergave (geluid):
      • Mono (mono_speaker)
      • Stereo (stereo)
      • 2.1 systeem (2_1_systeem)
      • 360 graden (360_graden)
    • Audio-uitgangskanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
      • 5.2 (5_2)
    • Vormgeving (design):
      • Bolvormig (bolvormig)
      • Cylinder (cylinder)
      • Koker (koker)
      • Kubus (kubus)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Soundbar (soundbar)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Schokbestendig (schokbestendig)
      • Sneeuwbestendig (sneeuwbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Speaker type (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 205 g (gewicht_product_1)
      • 205 g - 380 g (gewicht_product_2)
      • 380 g - 975 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 975 g (gewicht_product_4)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • Minder dan 5 Watt (5_watt)
      • 5 tot 15 Watt (5_15_watt)
      • 15 tot 40 Watt (15_40_watt)
      • Meer dan 40 Watt (40_watt)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Fifthplay (fifthplay)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
      • Vifa Home (vifa_home)
    • Breedte (breedte_cm):
      • Klein (<_10_cm)
      • Middel (10_cm_-_20_cm)
      • Groot (>_20_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl