x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Draadloze luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    SoundLogic Wireless speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Draadloze luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • SoundLogic Bazooka Bluetooth Speaker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159233045.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151500806.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148245232.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157205632.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148245231.jpg
      SoundLogic SoundLogic Bazooka Bluetooth Speaker Bazooka Bluetooth Speaker Bazooka Bluetooth Speaker Soundlogic Bazooka Bluetooth Speaker Via deze Soundlogic Bazooka Bluetooth Speakerkunt u draadloos muziek streamen vanaf uw smartphone, tablet of laptop via bluetooth. De speaker heeft 2 hoogwaardige drivers, krachtige subwoofers en 3 speakers. De Soundlogic Bazooka Speaker heeft FM-radiozenders en ondersteunt afspelen via een AUX-kabel. De Box heeft een ruis onderdrukkende functie en een ingebouwde oplaadbare batterij. Overal waar u komt kunt u gemakkelijk met deze speaker naar uw favoriete ... (3)
      SoundLogic Bazooka Bluetooth Speaker
      • 08715986178279
      1
      deal
      55.90 EUR
    • SoundLogic Bluetooth Speaker met Powerbank
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151613679.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125289948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138103536.jpg
      SoundLogic SoundLogic Bluetooth Speaker met Powerbank Bluetooth Speaker met Powerbank Bluetooth Speaker met Powerbank Deze 5-in-1 powerbank zorgt ervoor dat u overal uw smartphone kunt opladen, naar de radio of uw eigen muziek kunt luisteren en u hebt nog een zaklamp ter beschikking mocht het wat donker zijn.De 2600mah powerbank & speaker in 1! Een top telefoon gadget. De powerbank heeft een capaciteit van 2600Mah en heeft daarmee voldoende laadvermogen om uw telefoon opnieuw op te laden, u zit dus nooit meer zonder batterij! Daarnaast kunt u de powerbank aansluiten als speaker op uw telefoon en gebruiken al... (2)
      SoundLogic Bluetooth Speaker met Powerbank
      • 08755747583317
      1
      19.99 EUR
    • SoundLogic Capsule Bluetooth Speaker - Met Kleuren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131310362.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157497309.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161322347.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157497307.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157497306.jpg
      SoundLogic SoundLogic Capsule Bluetooth Speaker - Met Kleuren Capsule Bluetooth Speaker - Met Kleuren Capsule Bluetooth Speaker - Met Kleuren SoundLogic Capsule Bluetooth Speaker Deze Capsule Bluetooth Speaker van SoundLogic is perfect om mee te nemen naar het strand of voor thuis. De speaker is draadlood, dus je kunt via Bluetooth muziek streamen en hij is gemakkelijk om overal mee te nemen. De capsule zorgt voor geweldige muziek en hij zorgt voor nog meer sfeer met de doorschijnende body die verandert in verschillende kleuren. De draadloze speaker heeft een ingebouwde oplaadbatterij in de speaker en je kunt er hand-free mee belle... (1)
      SoundLogic Capsule Bluetooth Speaker - Met Kleuren
      • 08715986177623
      1
      deal
      45.90 EUR
    • SoundLogic LED Speaker - Indoor/outdoor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148245161.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148246196.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151499709.jpg
      SoundLogic SoundLogic LED Speaker - Indoor/outdoor LED Speaker - Indoor/outdoor LED Speaker - Indoor/outdoor Soundlogic LED Indoor/outdoor speaker Deze compacte luidspreker is voor binnen en buiten, met zijn LED-lichtachtergrond samen met de muziek geeft het een speciale feeststemming! Verbind de speaker eenvoudig met uw smartphone, tablet of MP3-speler via Bluetooth, USB of AUX. kijk uit naar een fascinerende, veelkleurige lichtshow van de speaker box! En met de ingebouwde microfoon biedt deze partytool zelfs een handige handsfree-functie en via de meegeleverde USB-kabel kunt u de ingebouwde batter... (1)
      SoundLogic LED Speaker - Indoor/outdoor
      • 08715986178859
      1
      deal
      43.65 EUR
    • SoundLogic Portable XL- speaker met led-verlichting en ingebouwde subwoofer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133329235.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161616944.jpg
      SoundLogic SoundLogic Portable XL- speaker met led-verlichting en ingebouwde subwoofer Portable XL- speaker met led-verlichting en ingebouwde subwoofer Portable XL- speaker met led-verlichting en ingebouwde subwoofer Soundlogic Draagbare Speaker XL - Met Ledverlichting en Subwoofer - Incl. AUX kabel Met deze draagbare speaker stream je gemakkelijk muziek vanaf je smartphone, laptop of tablet. Bevat een oplaadbare batterij om tot wel 6 uur achter elkaar muziek af te spelen. Ingebouwde subwoofer voor een krachtige bas. Muziek afspelen op verschillende manieren, via Bluetooth, met de meegeleverde AUX-kabel, SD kaart en via USB.Inclusief 3.5mm ingang & stereo AUX-kabel om te verbinden met additionele audioapp... (1)
      SoundLogic Portable XL- speaker met led-verlichting en ingebouwde subwoofer
      • 08715986178866
      1
      deal
      55.82 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Bluetooth DEFAULT
        • bluetooth
      • Wifi DEFAULT
        • wifi
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • Samsung (samsung)
      • AEG (aeg)
      • Aiwa (aiwa)
      • Albrecht (albrecht)
      • Alecto (alecto)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Amazon (amazon)
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiophony (audiophony)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Balvi (balvi)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Behringer (behringer)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bontempi Spa (bontempi_spa)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • BT (bt)
      • Bushnell (bushnell)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Celly (celly)
      • Clip Sonic (clip_sonic)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divoom (divoom)
      • Dresz (dresz)
      • Dunlop (dunlop)
      • E-my (e_my)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • EKids (ekids)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enox (enox)
      • Epos (epos)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Gingko (gingko)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Hercules (hercules)
      • Herma (herma)
      • Hikoki (hikoki)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • Innova (innova)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intex (intex)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • KEF (kef)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KNG (kng)
      • Konftel (konftel)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • König (ko_nig)
      • Leitz (leitz)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Lifetime (lifetime)
      • Livolo (livolo)
      • LOEWE (loewe)
      • Loooqs (loooqs)
      • LSTN (lstn)
      • LTC (ltc)
      • Luckies (luckies)
      • Magnat (magnat)
      • Makita (makita)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marshall (marshall)
      • Medion (medion)
      • MOB (mob)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • Music Man (music_man)
      • N-Gear (n_gear)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Noonday (noonday)
      • Panasonic (panasonic)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Plantronics (plantronics)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Promate (promate)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • Quadral (quadral)
      • Rapoo (rapoo)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • S-Digital (s_digital)
      • SACKit (sackit)
      • Sangean (sangean)
      • Sans marque (sans_marque)
      • SBS (sbs)
      • Scansonic (scansonic)
      • Sharp (sharp)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Smartwares (smartwares)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stereoboomm (stereoboomm)
      • Sundaze (sundaze)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Swisstone (swisstone)
      • Technaxx (technaxx)
      • Telekom (telekom)
      • Terratec (terratec)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tigra (tigra)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Toolpack (toolpack)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urbanears (urbanears)
      • Velleman (velleman)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vifa (vifa)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Xd-design (xd_design)
      • Xmi (xmi)
      • Xoopar (xoopar)
      • Xoro (xoro)
    • Prijs (price):
      • < € 35 (budget)
      • € 35 - € 60 (price_2)
      • € 60 - € 130 (price_3)
      • ≥ € 130 (price_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Turquoise (turquoise)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
    • Stroomvoorziening (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij (batterijen)
    • Verbindingstype (speaker_draadloze_connecties):
      • WiFi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Maximale accu/batterij duur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 6 Uren (batterij_levensduur_uur__1)
      • 6 Uren - 10 Uren (batterij_levensduur_uur__2)
      • 10 Uren - 15 Uren (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 15 Uren (batterij_levensduur_uur__4)
    • Oplaadtijd (batterij_oplaadtijd):
      • Minder dan 2 uur (2_uur)
      • 2 tot en met 3 uur (2_3_uur)
      • 3 tot en met 4 uur (3_4_uur)
      • Meer dan 4 uur (4_uur)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Notebook / Netbook (notebook_netbook)
      • Tablet/smartphone (tablet_smartphone)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
      • TV (tv)
      • Universeel (universeel)
    • Opties (luidsprekerfuncties):
      • Android app bediening (android_app_bediening)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Inclusief micrfoon (inclusief_micrfoon)
      • Ingebouwde versterker (ingebouwde_versterker)
      • IOS app bediening (ios_app_bediening)
      • Meegeleverde subwoofer (meegeleverde_subwoofer)
      • Multi room (multi_room)
      • Op afstand te bedienen (op_afstand_te_bedienen)
      • Radio (radio)
    • Populairste modellen (group):
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Bose Soundlink Mini 2 (bose_soundlink_mini_2)
      • Braven 805 (braven_805)
      • Braven Balance (braven_balance)
      • Caliber HPG407BT (caliber_hpg407bt)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman Kardon Onyx Studio 6 (harman_kardon_onyx_studio_6)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF MUO (kef_muo)
      • KitSound BoomBar (kitsound_boombar)
      • Lenco BT-120 (lenco_bt_120)
      • Lenco BT-130 (lenco_bt_130)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • LIFEPROOF Aquaphonics (lifeproof_aquaphonics)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • NGS Roller (ngs_roller)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos CONNECT AMP (sonos_connect_amp)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
    • Geluidsweergave (geluid):
      • Mono (mono_speaker)
      • Stereo (stereo)
      • 2.1 systeem (2_1_systeem)
      • 360 graden (360_graden)
    • Audio-uitgangskanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
    • Vormgeving (design):
      • bolvormig (bolvormig)
      • Cylinder (cylinder)
      • Koker (koker)
      • Kubus (kubus)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Soundbar (soundbar)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Schokbestendig (schokbestendig)
      • Sneeuwbestendig (sneeuwbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Speaker type (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 260 g (gewicht_product_1)
      • 260 g - 600 g (gewicht_product_2)
      • 600 g - 1435 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1435 g (gewicht_product_4)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • Minder dan 5 Watt (5_watt)
      • 5 tot 15 Watt (5_15_watt)
      • 15 tot 40 Watt (15_40_watt)
      • Meer dan 40 Watt (40_watt)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Fifthplay (fifthplay)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
    • Breedte (breedte_cm):
      • Klein (<_10_cm)
      • Middel (10_cm_-_20_cm)
      • Groot (>_20_cm)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl