x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Draadloze luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sonos Wireless speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Draadloze luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Sonos Roam Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176382814.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176382829.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176382832.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176368060.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179858476.jpg
      Sonos Sonos Roam Zwart Roam Zwart Roam Zwart De draagbare smart speaker voor al je avonturen. Met de Sonos Roam neem je ongelofelijk geluid overal met je mee. Luister in meerdere kamers via wifi en geniet van muziek, stembediening, Bluetooth-streaming, een batterij die de hele dag meegaat en een robuust en waterdicht design voor on the go. Overal een naadloze luisterbeleving. Geniet van de unieke Sonos-beleving op wifi en stream rechtstreeks vanaf je smartphone, tablet of computer met bluetooth. Roam maakt automatisch verbinding met je ... (23)
      Sonos Roam Zwart
      • 08717755777836
      • ROAM1R21BLK
      • 8717755777836
      7
      good_buy
      most_sold
      179.00 EUR
    • Sonos In-Ceiling (Sonance)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149797269.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167629501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148834154.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158864075.jpg
      Sonos Sonos In-Ceiling (Sonance) In-Ceiling (Sonance) In-Ceiling (Sonance) Sonance architectonische luidsprekers voor meeslepend geluid. (2)
      Sonos In-Ceiling (Sonance)
      • 08717755775993
      • 8717755775993
      3
      588.00 EUR
    • Sonos Sub Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105710857.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110709682.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144048400.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180522736.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144073108.jpg
      Sonos Sonos Sub Zwart Sub Zwart Sub Zwart Eersteklas geluid en adembenemende bassen: De Sonos Sub zorgt door zijn twee tegenover elkaar liggende Force Cancelling luidsprekers voor dieper, rijker geluid - geheel zonder bijgeluiden Met de sub-luidspreker klinkt alles beter: terwijl de Sonos luidsprekers gemiddelde en hoge geluidsfrequenties weergeven, zorgt de subwoofer voor de dieptes voor gedetailleerde klanken bij tv of muziek. Via WLAN kan de sub met elke Sonos Speaker, Sonos AMP of Connect: Amp worden verbonden en voor het ideale... (1)
      Sonos Sub Zwart
      • 00878269002246
      • 00180501002656
      • 08717755771544
      • 08717755773319
      • 08717755771490
      • 08717755773333
      • 00871775577154
      • 3703172
      • SUBG1EU1BLK
      • SUBGWUK1
      • SUBG1EU1
      • 000000000000222068
      • SUBGBEU1
      • 000000000000225663
      • SUBG1BK
      • 3738258
      • SUB GLOSS WHITE
      2
      849.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Bluetooth DEFAULT
        • bluetooth
      • Wifi DEFAULT
        • wifi
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • Samsung (samsung)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Anker (anker)
      • Antec (antec)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Argon (argon)
      • Artsound (artsound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Aukey (aukey)
      • Avanca (avanca)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • Bayan Audio (bayan_audio)
      • Beamz (beamz)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boompods (boompods)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Brigmton (brigmton)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Canton (canton)
      • Carpoint (carpoint)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Champion (champion)
      • Clavia Nord (clavia_nord)
      • Clip Sonic (clip_sonic)
      • Coloud (coloud)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosley (crosley)
      • Dali (dali)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • DeWalt (dewalt)
      • Difrnce (difrnce)
      • Divoom (divoom)
      • DOCKIN (dockin)
      • Dunlop (dunlop)
      • E-my (e_my)
      • Ebode (ebode)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enox (enox)
      • Esperanza (esperanza)
      • Ewent (ewent)
      • Fenton (fenton)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Freecom (freecom)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gembird (gembird)
      • Gigaset (gigaset)
      • Goclever (goclever)
      • Goobay (goobay)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • HaverCo (haverco)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Herma (herma)
      • Hiditec (hiditec)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intex (intex)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jarre Technologies (jarre_technologies)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KNG (kng)
      • Konix (konix)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kruidvat (kruidvat)
      • Kygo Life (kygo_life)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • LEICKE (leicke)
      • Leitz (leitz)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Loooqs (loooqs)
      • Lotronic (lotronic)
      • LSTN (lstn)
      • Luckies (luckies)
      • Madison (madison)
      • Magnat (magnat)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marshall (marshall)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • MOB (mob)
      • Monster (monster)
      • Monster Cable (monster_cable)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • Music Man (music_man)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • Nokia (nokia)
      • NUDEAUDIO (nudeaudio)
      • ODYS (odys)
      • OK. (ok_)
      • Omega (omega)
      • Onkyo (onkyo)
      • Overnis (overnis)
      • Panasonic (panasonic)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Point of View (point_of_view)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Promate (promate)
      • Pure (pure)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • QDOS (qdos)
      • Quadral (quadral)
      • Rapoo (rapoo)
      • Reloop (reloop)
      • Remax (remax)
      • Renkforce (renkforce)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Ryght (ryght)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sangean (sangean)
      • SBS (sbs)
      • Scansonic (scansonic)
      • SDigital (sdigital)
      • Sharp (sharp)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Skytec (skytec)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Soundcast (soundcast)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stereoboomm (stereoboomm)
      • STREETZ (streetz)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sudio (sudio)
      • Supertooth (supertooth)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Swisstone (swisstone)
      • T'nB (t_nb)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Telekom (telekom)
      • Telestar (telestar)
      • Terratec (terratec)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Tronios (tronios)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Ultron (ultron)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wiko (wiko)
      • X-MINI (x_mini)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xd-design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xmi (xmi)
      • Xoopar (xoopar)
      • Xoro (xoro)
      • Zagg (zagg)
      • ZipyLife (zipylife)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 45 (price_2)
      • € 45 - € 110 (price_3)
      • ≥ € 110 (price_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Turquoise (turquoise)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroomvoorziening (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij (batterijen)
    • Verbindingstype (speaker_draadloze_connecties):
      • WiFi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Maximale accu/batterij duur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 5 Uur (batterij_levensduur_uur__1)
      • 5 Uur - 8 Uur (batterij_levensduur_uur__2)
      • 8 Uur - 14 Uur (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 14 Uur (batterij_levensduur_uur__4)
    • Oplaadtijd (batterij_oplaadtijd):
      • Minder dan 2 uur (2_uur)
      • 2 tot en met 3 uur (2_3_uur)
      • 3 tot en met 4 uur (3_4_uur)
      • Meer dan 4 uur (4_uur)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Notebook / Netbook (notebook_netbook)
      • PC (pc)
      • Pc & notebook (pc_notebook)
      • Tablet/smartphone (tablet_smartphone)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
      • TV (tv)
      • Universeel (universeel)
    • Opties (luidsprekerfuncties):
      • Android app bediening (android_app_bediening)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Inclusief micrfoon (inclusief_micrfoon)
      • Ingebouwde versterker (ingebouwde_versterker)
      • IOS app bediening (ios_app_bediening)
      • Meegeleverde subwoofer (meegeleverde_subwoofer)
      • Multi room (multi_room)
      • Op afstand te bedienen (op_afstand_te_bedienen)
      • Radio (radio)
    • Populairste modellen (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Antec SP1 (antec_sp1)
      • Antec SPzero (antec_spzero)
      • Bayan Audio Soundbook X3 (bayan_audio_soundbook_x3)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Boompods Doubleblaster 2 (boompods_doubleblaster_2)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Bose Soundlink Mini 2 (bose_soundlink_mini_2)
      • Caliber HPG407BT (caliber_hpg407bt)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Cellularline Fizzy (cellularline_fizzy)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Goclever Sound Club (goclever_sound_club)
      • Google Home (google_home)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip+ (jbl_clip_)
      • JBL Clip 2 (jbl_clip_2)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL GO+ (jbl_go_)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KitSound BoomBar (kitsound_boombar)
      • Lenco BT-130 (lenco_bt_130)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • NGS Roller (ngs_roller)
      • Nikkei BOXX3GY (nikkei_boxx3gy)
      • Nikkei BOXX3PK (nikkei_boxx3pk)
      • NUDEAUDIO Move (nudeaudio_move)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Philips SoundShooter (philips_soundshooter)
      • Pure Acoustics Hipbox Mini (pure_acoustics_hipbox_mini)
      • QDOS Q-Bopz (qdos_q_bopz)
      • Rapoo A200 (rapoo_a200)
      • Ryght Y-Storm (ryght_y_storm)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman Bluetooth (technaxx_musicman_bluetooth)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • Technaxx Musicman Mini (technaxx_musicman_mini)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • X-MINI ME (x_mini_me)
      • X-MINI XAM15 (x_mini_xam15)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Geluidsweergave (geluid):
      • Mono (mono_speaker)
      • Stereo (stereo)
      • 2.1 systeem (2_1_systeem)
      • 360 graden (360_graden)
    • Audio-uitgangskanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
      • 5.2 (5_2)
    • Vormgeving (design):
      • bolvormig (bolvormig)
      • Cylinder (cylinder)
      • Koker (koker)
      • Kubus (kubus)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Soundbar (soundbar)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Schokbestendig (schokbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Speaker type (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 200 g (gewicht_product_1)
      • 200 g - 400 g (gewicht_product_2)
      • 400 g - 1005 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1005 g (gewicht_product_4)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • Minder dan 5 Watt (5_watt)
      • 5 tot 15 Watt (5_15_watt)
      • 15 tot 40 Watt (15_40_watt)
      • Meer dan 40 Watt (40_watt)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
      • Vifa Home (vifa_home)
    • Breedte (breedte_cm):
      • Klein (<_10_cm)
      • Middel (10_cm_-_20_cm)
      • Groot (>_20_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl