x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Draadloze luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sonos Wireless speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Draadloze luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Sonos Roam SL - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226274727.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238236292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238236278.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238236281.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219209682.jpg?ts=1
      Sonos Sonos Roam SL - Zwart Roam SL - Zwart Roam SL - Zwart Sonos Roam SL - Zwart (18)
      Sonos Roam SL - Zwart
      • 08717755777874
      • RMSL1R21BLK
      • 8717755777874
      7
      good_buy
      deal
      172.99 EUR
    • Sonos Roam - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204585368.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176382829.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181022955.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220482872.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176382832.jpg?ts=1
      Sonos Sonos Roam - Zwart Roam - Zwart Roam - Zwart De draagbare smart speaker voor al je avonturen. Met de Sonos Roam neem je ongelofelijk geluid overal met je mee. Luister in meerdere kamers via wifi en geniet van muziek, stembediening, Bluetooth-streaming, een batterij die de hele dag meegaat en een robuust en waterdicht design voor on the go. Overal een naadloze luisterbeleving. Geniet van de unieke Sonos-beleving op wifi en stream rechtstreeks vanaf je smartphone, tablet of computer met bluetooth. Roam maakt automatisch verbinding met je thuisnetwerk en schakelt over naar je telefoon als je de deur uit loopt. Het enige waar je over hoeft na te denken is wat je wilt afspelen. (2)
      Sonos Roam - Zwart
      • 08717755777836
      • ROAM1R21BLK
      • 8717755777836
      10
      deal
      187.00 EUR
    • Sonos Draagbare set : Sonos Move + Roam Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256014780.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256014781.jpg?ts=1
      Sonos Sonos Draagbare set : Sonos Move + Roam Zwart Draagbare set : Sonos Move + Roam Zwart Draagbare set : Sonos Move + Roam Zwart . (1)
      Sonos Draagbare set : Sonos Move + Roam Zwart
      1
      542.00 EUR
    • Sonos Draagbare set : Sonos Move + Roam Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256014780.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256014781.jpg?ts=1
      Sonos Sonos Draagbare set : Sonos Move + Roam Wit Draagbare set : Sonos Move + Roam Wit Draagbare set : Sonos Move + Roam Wit . (1)
      Sonos Draagbare set : Sonos Move + Roam Wit
      1
      542.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Bluetooth DEFAULT
        • bluetooth
      • Wifi DEFAULT
        • wifi
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • Samsung (samsung)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Aiwa (aiwa)
      • Akai (akai)
      • Albrecht (albrecht)
      • Alecto (alecto)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Alpine (alpine)
      • ANATEC (anatec)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • AQL (aql)
      • Artsound (artsound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Aukey (aukey)
      • Auna (auna)
      • Avanca (avanca)
      • Avantree (avantree)
      • Avenzo (avenzo)
      • Axxion (axxion)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • BCC (bcc)
      • Beamz (beamz)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Belkin (belkin)
      • Benson (benson)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Billow (billow)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Blokker (blokker)
      • BLOW (blow)
      • Bluedio (bluedio)
      • Bluesound (bluesound)
      • BM (bm)
      • Bontempi Spa (bontempi_spa)
      • Boompods (boompods)
      • Boti (boti)
      • Bp (bp)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Canyon (canyon)
      • Carbon (carbon)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clavia Nord (clavia_nord)
      • Clip Sonic (clip_sonic)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Daewoo (daewoo)
      • Dali (dali)
      • Defender (defender)
      • Denver (denver)
      • DeWalt (dewalt)
      • Diel (diel)
      • Difrnce (difrnce)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divacore (divacore)
      • Divoom (divoom)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dymond (dymond)
      • E-my (e_my)
      • E-Supply (e_supply)
      • Ebode (ebode)
      • Ecg (ecg)
      • Einhell (einhell)
      • Elari (elari)
      • ELBE (elbe)
      • Electro (electro)
      • Energizer (energizer)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Esperanza (esperanza)
      • ESX (esx)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Evertech (evertech)
      • Evestar (evestar)
      • Ewent (ewent)
      • Fenton (fenton)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • FlinQ (flinq)
      • Fontastic (fontastic)
      • Forever (forever)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Funtastix (funtastix)
      • Gembird (gembird)
      • Gingko (gingko)
      • Goclever (goclever)
      • GPO (gpo)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • HaverCo (haverco)
      • Hercules (hercules)
      • Herma (herma)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hoco (hoco)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hyundai (hyundai)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Ices (ices)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • Innova (innova)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Iso Trade (iso_trade)
      • JAM (jam)
      • JAYS (jays)
      • JOYROOM (joyroom)
      • JVC (jvc)
      • Karma Italiana (karma_italiana)
      • KEF (kef)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KNG (kng)
      • Knog (knog)
      • Konix (konix)
      • Kooduu (kooduu)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Ksix (ksix)
      • Lamax (lamax)
      • Laney (laney)
      • Lauson (lauson)
      • Lavatelli (lavatelli)
      • LDNIO (ldnio)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • LEMUS (lemus)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • Livoo (livoo)
      • LOEWE (loewe)
      • Logitech (logitech)
      • LOKS (loks)
      • Lotronic (lotronic)
      • LTC (ltc)
      • Luckies (luckies)
      • Lumisky (lumisky)
      • Madison (madison)
      • Magnat (magnat)
      • Malone (malone)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marina (marina)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marshall (marshall)
      • MAXAM (maxam)
      • Maxcom (maxcom)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Meinl (meinl)
      • Midland (midland)
      • Miiego (miiego)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mr Handsfree (mr_handsfree)
      • Muse (muse)
      • Muvit (muvit)
      • Muzen (muzen)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • NILLKIN (nillkin)
      • Nokia (nokia)
      • Noonday (noonday)
      • Northix (northix)
      • ODYS (odys)
      • OK. (ok_)
      • Omega (omega)
      • ON.EARZ (on_earz)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Overnis (overnis)
      • Panasonic (panasonic)
      • Pantone Universe (pantone_universe)
      • Party (party)
      • Party Light & Sound (party_light_sound)
      • Partyfunlights (partyfunlights)
      • Partyking (partyking)
      • Peachy (peachy)
      • PEAQ (peaq)
      • Philips (philips)
      • Phoenix Technologies (phoenix_technologies)
      • Platinet (platinet)
      • Plus (plus)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Promate (promate)
      • Pulsar (pulsar)
      • Pulse (pulse)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • Puro (puro)
      • Q-Link (q_link)
      • Rainbow (rainbow)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Rebeltec (rebeltec)
      • REMEMBER (remember)
      • Roadstar (roadstar)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Rockford (rockford)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Ryght (ryght)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sangean (sangean)
      • Satzuma (satzuma)
      • SBOX (sbox)
      • SBS (sbs)
      • Scansonic (scansonic)
      • SDigital (sdigital)
      • Setty (setty)
      • Sharp (sharp)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Silvercrest (silvercrest)
      • Soundcore (soundcore)
      • Soundcrush (soundcrush)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • SPC (spc)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stereoboomm (stereoboomm)
      • STREETZ (streetz)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sudio (sudio)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Sunstech (sunstech)
      • Superior (superior)
      • Sweex (sweex)
      • Swissten (swissten)
      • Swisstone (swisstone)
      • T&G (t_g)
      • Talius (talius)
      • Techly (techly)
      • Techmade (techmade)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Teknofun (teknofun)
      • Terratec (terratec)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TNB (tnb)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toppoint (toppoint)
      • Toshiba (toshiba)
      • Tracer (tracer)
      • TrendX (trendx)
      • Trevi (trevi)
      • Troika (troika)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • UB+ (ub_)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Umbro (umbro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-TAC (v_tac)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
      • White Shark (white_shark)
      • Wonky Monkey (wonky_monkey)
      • Wster (wster)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoopar (xoopar)
      • Xoro (xoro)
      • Xssive (xssive)
      • Yealink (yealink)
      • Zagg (zagg)
      • Zoeao (zoeao)
    • Prijs (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 45 (price_2)
      • € 45 - € 100 (price_3)
      • ≥ € 100 (price_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Turquoise (turquoise)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroomvoorziening (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij (batterijen)
    • Verbindingstype (speaker_draadloze_connecties):
      • WiFi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Maximale accu/batterij duur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 5 Uur (batterij_levensduur_uur__1)
      • 5 Uur - 8 Uur (batterij_levensduur_uur__2)
      • 8 Uur - 13 Uur (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 13 Uur (batterij_levensduur_uur__4)
    • Oplaadtijd (batterij_oplaadtijd):
      • Minder dan 2 uur (2_uur)
      • 2 tot en met 3 uur (2_3_uur)
      • 3 tot en met 4 uur (3_4_uur)
      • Meer dan 4 uur (4_uur)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Notebook / Netbook (notebook_netbook)
      • PC (pc)
      • Pc & notebook (pc_notebook)
      • Tablet/smartphone (tablet_smartphone)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
      • TV (tv)
      • Universeel (universeel)
    • Opties (luidsprekerfuncties):
      • Android app bediening (android_app_bediening)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Inclusief microfoon (inclusief_microfoon)
      • Ingebouwde versterker (ingebouwde_versterker)
      • IOS app bediening (ios_app_bediening)
      • Meegeleverde subwoofer (meegeleverde_subwoofer)
      • Multi room (multi_room)
      • Op afstand te bedienen (op_afstand_te_bedienen)
      • Radio (radio)
    • Populairste modellen (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Bose Soundlink Mini 2 (bose_soundlink_mini_2)
      • Caliber HPG407BT (caliber_hpg407bt)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Cellularline Fizzy (cellularline_fizzy)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Goclever Sound Club (goclever_sound_club)
      • HP Roar (hp_roar)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 5 (jbl_charge_5)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL PartyBox 1000 (jbl_partybox_1000)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • Lenco BT-130 (lenco_bt_130)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • NGS Roller (ngs_roller)
      • OneConcept V-12 (oneconcept_v_12)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Pure Acoustics Hipbox Mini (pure_acoustics_hipbox_mini)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Ryght Y-Storm (ryght_y_storm)
      • Technaxx Musicman Bluetooth (technaxx_musicman_bluetooth)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • Technaxx Musicman Mini (technaxx_musicman_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Geluidsweergave (geluid):
      • Mono (mono_speaker)
      • Stereo (stereo)
      • 2.1 systeem (2_1_systeem)
      • 360 graden (360_graden)
    • Audio-uitgangskanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
      • 2.2 (2_2)
      • 4.0 (4_0)
      • 4.1 (4_1)
    • Vormgeving (design):
      • Bolvormig (bolvormig)
      • Cylinder (cylinder)
      • Koker (koker)
      • Kubus (kubus)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Soundbar (soundbar)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Schokbestendig (schokbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Speaker type (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 275 g (gewicht_product_1)
      • 275 g - 480 g (gewicht_product_2)
      • 480 g - 1400 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1400 g (gewicht_product_4)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • Minder dan 5 Watt (5_watt)
      • 5 tot 15 Watt (5_15_watt)
      • 15 tot 40 Watt (15_40_watt)
      • Meer dan 40 Watt (40_watt)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
    • Breedte (breedte_cm):
      • Klein (<_10_cm)
      • Middel (10_cm_-_20_cm)
      • Groot (>_20_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl