x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er draagbare luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Samsung Wireless speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in draagbare luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Samsung EO-SG710 Mono draadloze luidspreker Grijs, Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117512909.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117512912.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117512908.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107124724.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117512913.jpg
      Samsung Samsung EO-SG710 Mono draadloze luidspreker Grijs, Wit EO-SG710 Mono draadloze luidspreker Grijs, Wit EO-SG710 Mono draadloze luidspreker Grijs, Wit Samsung - Bottle EO-SG710CSEGWW - Bluetooth Lautsprecher - Grau (1)
      Samsung EO-SG710 Mono draadloze luidspreker Grijs, Wit
      • 08806088389585
      • EO-SG710CSEGWW
      1
      most_sold
      90.92 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fresh 'n Rebel (fresh_n_rebel)
      • Philips (philips)
      • Sony (sony)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • JBL (jbl)
      • Libratone (libratone)
      • Denver (denver)
      • Technaxx (technaxx)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Accezz (accezz)
      • AEG (aeg)
      • Albrecht (albrecht)
      • Alecto (alecto)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Antec (antec)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Avanca (avanca)
      • AwoX Striim (awox_striim)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Behringer (behringer)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Boom (boom)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cellularline (cellularline)
      • Clint (clint)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Crosley (crosley)
      • Dali (dali)
      • DCYBEL (dcybel)
      • Denon (denon)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • Fender (fender)
      • Gembird (gembird)
      • Google (google)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • HaverCo (haverco)
      • Hercules (hercules)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Huismerk (huismerk)
      • IDance (idance)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Intex (intex)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jarre Technologies (jarre_technologies)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • König (ko_nig)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Lifetime (lifetime)
      • Logitech (logitech)
      • Makita (makita)
      • Marshall (marshall)
      • Medion (medion)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Mr Handsfree (mr_handsfree)
      • Muse (muse)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Nedis (nedis)
      • Nikkei (nikkei)
      • Noonday (noonday)
      • NYNE (nyne)
      • Onbekend merk (onbekend_merk)
      • Overig (overig)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • Rapoo (rapoo)
      • Ready2music (ready2music)
      • Salora (salora)
      • Samsung (samsung)
      • Sangean (sangean)
      • SBS (sbs)
      • Skytec (skytec)
      • Sonos (sonos)
      • Stereoboomm (stereoboomm)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tangent (tangent)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Trust (trust)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • V-Moda (v_moda)
      • Veho (veho)
      • VidaXL (vidaxl)
      • View Quest (view_quest)
      • Vifa (vifa)
      • VONYX (vonyx)
      • VQ View Quest (vq_view_quest)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xmi (xmi)
      • Yamaha (yamaha)
      • Övrigt (o_vrigt)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €35 (budget)
      • €35 tot €70 (low)
      • €70 tot €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Turquoise (turquoise)
    • Stroomvoorziening (power_source_type):
      • AC (ac)
      • Accu (accu)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • DC (dc)
      • Lichtnet (lichtnet)
      • USB (usb)
    • Aansluitingen (speaker_draadloze_connecties):
      • AirPlay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • NFC (nfc)
      • WiFi (wifi)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Pc & notebook (pc_notebook)
      • Tablet/smartphone (tablet_smartphone)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
      • Universeel (universeel)
    • Batterij levensduur (batterij_levensduur_uur_):
      • Minder dan 6 uur (6_uur)
      • 6 tot 10 uur (6_10_uur)
      • 10 tot 15 uur (10_15_uur)
      • Meer dan 15 uur (15_uur)
    • Oplaadtijd (batterij_oplaadtijd):
      • Minder dan 2 uur (2_uur)
      • 2 tot en met 3 uur (2_3_uur)
      • 3 tot en met 4 uur (3_4_uur)
      • Meer dan vier uur (4_uur)
    • Populairste modellen (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Antec SP1 (antec_sp1)
      • Antec SPzero (antec_spzero)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose Soundlink (bose_soundlink)
      • Bose Soundlink Mini 2 (bose_soundlink_mini_2)
      • Braven 805 (braven_805)
      • Caliber HPG407BT (caliber_hpg407bt)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Cellularline Fizzy (cellularline_fizzy)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Round (fresh_n_rebel_rockbox_round)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman Kardon Onyx Studio 4 (harman_kardon_onyx_studio_4)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Clip+ (jbl_clip_)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Flip 4 (jbl_flip_4)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF MUO (kef_muo)
      • KitSound BoomBar (kitsound_boombar)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Nikkei BOXX3GY (nikkei_boxx3gy)
      • Nikkei BOXX3PK (nikkei_boxx3pk)
      • NYNE Aqua (nyne_aqua)
      • NYNE Cruiser (nyne_cruiser)
      • NYNE TT (nyne_tt)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Albergo (tivoli_audio_albergo)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
    • Geluidsweergave (geluid):
      • 2.1 systeem (2_1_systeem)
      • 360 graden (360_graden)
      • Mono speaker (mono_speaker)
      • Stereo (stereo)
    • Audio-uitgangskanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
    • Multiroom functie (multi_room):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vormgeving (design):
      • bolvormig (bolvormig)
      • Cylinder (cylinder)
      • Koker (koker)
      • Kubus (kubus)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Soundbar (soundbar)
    • Inclusief versterker (versterker_inclusief):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Speaker type (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • Minder dan 300 gram (300_gram)
      • 300 gram tot 700 gram (300_700_gram)
      • 700 tot 1200 gram (700_1200_gram)
      • Meer dan 1200 gram (1200_gram)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • Minder dan 5 Watt (5_watt)
      • 5 tot 15 Watt (5_15_watt)
      • 15 tot 40 Watt (15_40_watt)
      • Meer dan 40 Watt (40_watt)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl