x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Draadloze luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Magnat Wireless speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Draadloze luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Magnat CS 10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115777406.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115777405.jpg
      Magnat Magnat CS 10 CS 10 CS 10 De CS 10 WLAN luidspreker is de compacte tegenhanger van de CS 40 van de Magnat Multi-Room speakers. De speaker van 180 x 131 x 90 mm (bxhxd), is ontworpen voor zeer hoge flexibiliteit met een inge (1)
      Magnat CS 10
      • 04018843722108
      • CS 10
      1
      most_sold
      159.96 EUR
    • Magnat Prime One Bluetooth luidspreker AUX Antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133603708.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174912483.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174912484.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203994864.jpg
      Magnat Magnat Prime One Bluetooth luidspreker AUX Antraciet Prime One Bluetooth luidspreker AUX Antraciet Prime One Bluetooth luidspreker AUX Antraciet De naam zegt het alMagnat Prime One is de nummer 1 van het nieuwe connected audio assortiment van Magnat. Dankzij een elegant uiterlijk, hoogwaadige technologie binnen in en een duurzaam geluid, is de Prime One een modern en handig alternatief voor het klassieke stereosysteem.Voordelen van de Magnat Prime OneBluetooth 4.0Uitgangsvermogen 50 WAudio-In aansluiting (3,5mm)USB-oplaadpoort2 x 2-weg voor het beste geluidIn het hart van het apparaat bevinden zich de 2 x 2-wegstystemen die achter de ... (1)
      Magnat Prime One Bluetooth luidspreker AUX Antraciet
      • 04018843730059
      • D173005
      1
      399.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Bluetooth DEFAULT
        • bluetooth
      • Wifi DEFAULT
        • wifi
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • Samsung (samsung)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • ABC-led (abc_led)
      • AEG (aeg)
      • Aiwa (aiwa)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Altec Lansing (altec_lansing)
      • Anker (anker)
      • Antec (antec)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Argon Audio (argon_audio)
      • Artsound (artsound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Aukey (aukey)
      • Auna (auna)
      • Avanca (avanca)
      • Avantree (avantree)
      • Avenue (avenue)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • BasicXL (basicxl)
      • Bayan Audio (bayan_audio)
      • Beamz (beamz)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Benson (benson)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • BLOW (blow)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boompods (boompods)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Bp (bp)
      • Braven (braven)
      • Brigmton (brigmton)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Carpoint (carpoint)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clavia Nord (clavia_nord)
      • Clip Sonic (clip_sonic)
      • Coloud (coloud)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devialet (devialet)
      • DeWalt (dewalt)
      • Didak (didak)
      • Difrnce (difrnce)
      • Divoom (divoom)
      • DOCKIN (dockin)
      • Dunlop (dunlop)
      • E-my (e_my)
      • Ebode (ebode)
      • Elari (elari)
      • Elipson (elipson)
      • ELRING (elring)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eurolite (eurolite)
      • Evestar (evestar)
      • Ewent (ewent)
      • Fenton (fenton)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Flavr (flavr)
      • Forever (forever)
      • Freecom (freecom)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Funtastix (funtastix)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gear (gear)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Gigaset (gigaset)
      • Gingko (gingko)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Goclever (goclever)
      • Goobay (goobay)
      • GPO (gpo)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Hammond (hammond)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • HaverCo (haverco)
      • Hercules (hercules)
      • Herma (herma)
      • Hoco (hoco)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-Total (i_total)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IHIP (ihip)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intex (intex)
      • iON (ion)
      • J&S Supply (j_s_supply)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jarre Technologies (jarre_technologies)
      • JAYS (jays)
      • JB Systems (jb_systems)
      • JOYROOM (joyroom)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KNG (kng)
      • Knog (knog)
      • Konix (konix)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo Life (kygo_life)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • LEICKE (leicke)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LOKS (loks)
      • Loooqs (loooqs)
      • Lotronic (lotronic)
      • LSTN (lstn)
      • Luckies (luckies)
      • Madison (madison)
      • Magnat (magnat)
      • Malone (malone)
      • Manhattan (manhattan)
      • Marshall (marshall)
      • Marvel (marvel)
      • MAXAM (maxam)
      • Maxell (maxell)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • MOB (mob)
      • Mobile tout terrain (mobile_tout_terrain)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • Music Man (music_man)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NILLKIN (nillkin)
      • Nokia (nokia)
      • NUDEAUDIO (nudeaudio)
      • ODYS (odys)
      • OK. (ok_)
      • Omega (omega)
      • Onkyo (onkyo)
      • Overig (overig)
      • Overnis (overnis)
      • Panasonic (panasonic)
      • Party (party)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Point of View (point_of_view)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Promate (promate)
      • Pure (pure)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • QDOS (qdos)
      • Qtx (qtx)
      • Quadral (quadral)
      • Rapoo (rapoo)
      • Remax (remax)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Ryght (ryght)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sangean (sangean)
      • Sans marque (sans_marque)
      • SBS (sbs)
      • Scansonic (scansonic)
      • SDigital (sdigital)
      • Sharp (sharp)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Soundcast (soundcast)
      • Soundcrush (soundcrush)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • SPC (spc)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stereoboomm (stereoboomm)
      • STREETZ (streetz)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sudio (sudio)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Supertooth (supertooth)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Swisstone (swisstone)
      • T'nB (t_nb)
      • TaoTronics (taotronics)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Teknofun (teknofun)
      • Telekom (telekom)
      • Telestar (telestar)
      • Terratec (terratec)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Troika (troika)
      • Tronios (tronios)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Ultron (ultron)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-TAC (v_tac)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vifa (vifa)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wiko (wiko)
      • Wilson (wilson)
      • X-MINI (x_mini)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xd-design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xmi (xmi)
      • Xoopar (xoopar)
      • Xoro (xoro)
      • Xqisit (xqisit)
      • Zagg (zagg)
      • ZipyLife (zipylife)
    • Prijs (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 45 (price_2)
      • € 45 - € 100 (price_3)
      • ≥ € 100 (price_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Turquoise (turquoise)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroomvoorziening (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij (batterijen)
    • Verbindingstype (speaker_draadloze_connecties):
      • WiFi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Maximale accu/batterij duur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 6 Uur (batterij_levensduur_uur__1)
      • 6 Uur - 8 Uur (batterij_levensduur_uur__2)
      • 8 Uur - 15 Uur (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 15 Uur (batterij_levensduur_uur__4)
    • Oplaadtijd (batterij_oplaadtijd):
      • Minder dan 2 uur (2_uur)
      • 2 tot en met 3 uur (2_3_uur)
      • 3 tot en met 4 uur (3_4_uur)
      • Meer dan 4 uur (4_uur)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Notebook / Netbook (notebook_netbook)
      • PC (pc)
      • Tablet/smartphone (tablet_smartphone)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
      • TV (tv)
      • Universeel (universeel)
    • Opties (luidsprekerfuncties):
      • Android app bediening (android_app_bediening)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Inclusief micrfoon (inclusief_micrfoon)
      • Ingebouwde versterker (ingebouwde_versterker)
      • IOS app bediening (ios_app_bediening)
      • Meegeleverde subwoofer (meegeleverde_subwoofer)
      • Multi room (multi_room)
      • Op afstand te bedienen (op_afstand_te_bedienen)
      • Radio (radio)
    • Populairste modellen (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Antec SP1 (antec_sp1)
      • Antec SPzero (antec_spzero)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bayan Audio Soundbook X3 (bayan_audio_soundbook_x3)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • BigBen Interactive Multimedia Tower (bigben_interactive_multimedia_tower)
      • Boompods Doubleblaster 2 (boompods_doubleblaster_2)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Caliber HPG407BT (caliber_hpg407bt)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Cellularline Fizzy (cellularline_fizzy)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Goclever Sound Club (goclever_sound_club)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip+ (jbl_clip_)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KitSound BoomBar (kitsound_boombar)
      • Lenco BT-130 (lenco_bt_130)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • NGS Roller (ngs_roller)
      • Nikkei BOXX3GY (nikkei_boxx3gy)
      • Nikkei BOXX3PK (nikkei_boxx3pk)
      • NUDEAUDIO Move (nudeaudio_move)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Pure Acoustics Hipbox Mini (pure_acoustics_hipbox_mini)
      • QDOS Q-Bopz (qdos_q_bopz)
      • Rapoo A200 (rapoo_a200)
      • Ryght Y-Storm (ryght_y_storm)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx Musicman Bluetooth (technaxx_musicman_bluetooth)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • Technaxx Musicman Mini (technaxx_musicman_mini)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • X-MINI ME (x_mini_me)
      • X-MINI XAM15 (x_mini_xam15)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Geluidsweergave (geluid):
      • Mono (mono_speaker)
      • Stereo (stereo)
      • 2.1 systeem (2_1_systeem)
      • 360 graden (360_graden)
    • Audio-uitgangskanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
      • 5.2 (5_2)
    • Vormgeving (design):
      • Bolvormig (bolvormig)
      • Cylinder (cylinder)
      • Koker (koker)
      • Kubus (kubus)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Soundbar (soundbar)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Schokbestendig (schokbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Speaker type (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 200 g (gewicht_product_1)
      • 200 g - 395 g (gewicht_product_2)
      • 395 g - 1100 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1100 g (gewicht_product_4)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • Minder dan 5 Watt (5_watt)
      • 5 tot 15 Watt (5_15_watt)
      • 15 tot 40 Watt (15_40_watt)
      • Meer dan 40 Watt (40_watt)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
      • Vifa Home (vifa_home)
    • Breedte (breedte_cm):
      • Klein (<_10_cm)
      • Middel (10_cm_-_20_cm)
      • Groot (>_20_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl