x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Herma Nano Musicman Roze

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Herma Nano Musicman Roze
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Herma Nano Musicman Roze
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Herma Nano Musicman Roze
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199132228.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236989599.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236989597.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102366558.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236989598.jpg?ts=1
Herma Herma Nano Musicman Roze Nano Musicman Roze Nano Musicman Roze HERMA Diskette-etiketten wit 3.5 70x67.7 A4 200 st. (1)
  • 04260101739186
  • 04008705043557
  • 4355
3
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • speaker draadloze connecties: Bluetooth
  • Design
    • Kleur: Roze, Wit
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 4 Uur
    • Batterij oplaadtijd: 1.5 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-ion polymer (LiPo)
    • Accucapaciteit: 300 mAh
  • Technische details
    • Aanbevolen gebruik: Tablet/smartphone
    • Audiokanalen: 1.0
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 1
    • Bereik van Bluetooth: 10 m
    • Ondersteund aantal batterijen: 1
    • Signaal/ruis-verhouding: 85 dB
    • Totale harmonische vervorming (THD): 10
    • Verbinding: Draadloos
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 3.3 cm
    • Diepte: 3.3 cm
    • Hoogte: 3.6 cm
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Meegeleverde kabels: Micro-USB
    • Snelstartgids: Ja
  • Audio
    • Input sensitiviteit: 500 milliVolt
  • Luidsprekers
    • Aantal drivers: 1
  • 15.29 23.30 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      HERMA Diskette-etiketten wit 3.5 70x67.7 A4 200 st.15.29, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Breng orde en duidelijkheid in het gegevensarchief, ideaal voor het labelen van 3,5" diskettes en ZIP-diskettes Rondlopende veiligheidsra...16.39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Office Deals Office Deals
      7.557004830917873 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      * * Etiketten voor 3,5-diskettes en ZIP diskettes, op A4-vellen, zelfklevend * Zorgen voor orde en overzicht in het gegevensarchief: idea...23.30, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • United Entertainment - Bluetooth Speaker - Magnetisch Zwevend - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207886396.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/92399681.jpg?ts=1
      United Entertainment United Entertainment - Bluetooth Speaker - Magnetisch Zwevend - Zwart - Bluetooth Speaker - Magnetisch Zwevend - Zwart - Bluetooth Speaker - Magnetisch Zwevend - Zwart United Entertainment - Bluetooth Speaker - Magnetisch Zwevend - Zwart (1)
      United Entertainment - Bluetooth Speaker - Magnetisch Zwevend - Zwart
      • 08718274546903
      1
    • Anker SoundCore Mini Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159896878.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147062179.jpg?ts=1
      Anker Anker SoundCore Mini Black SoundCore Mini Black SoundCore Mini Black De Anker Plus: sluit je aan bij de meer dan 50 miljoen tevreden klanten. Laad op met anker. Compact en krachtig: de handige bluetooth-luidspreker heeft een helder geluid en robuuste bas met 5 W audiodrivers en passieve subwoofer. Veelzijdig geluid: deze luidspreker biedt je de afspeelopties bluetoothsignaal, FM-radio, AUX-ingang en micro SD-kaart - voor meer flexibiliteit. Enorme batterijduur: de ankeraccutechnologie maakt 15 uur ononderbroken speeltijd, meer dan twee keer zo lang mogelijk al... (1)
      Anker SoundCore Mini Black
      • 00848061039405
      • 00848061066920
      2
    • Star Wars MANDALORIAN-THE CHILD-BEBE YODA ELECTRONIQUE & DANSANT
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189528198.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189528199.jpg?ts=1
      Star Wars Star Wars MANDALORIAN-THE CHILD-BEBE YODA ELECTRONIQUE & DANSANT MANDALORIAN-THE CHILD-BEBE YODA ELECTRONIQUE & DANSANT MANDALORIAN-THE CHILD-BEBE YODA ELECTRONIQUE & DANSANT Omvang levering: 1 luidspreker (1)
      Star Wars MANDALORIAN-THE CHILD-BEBE YODA ELECTRONIQUE & DANSANT
      • 00092298950563
      2
    • IDance DJX2000 Party Speaker - Inclusief 2 Microfoons en RGB LED verlichting - Karaoke Set - 2000 Watt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204481290.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204481292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204481291.jpg?ts=1
      IDance IDance DJX2000 Party Speaker - Inclusief 2 Microfoons en RGB LED verlichting - Karaoke Set - 2000 Watt DJX2000 Party Speaker - Inclusief 2 Microfoons en RGB LED verlichting - Karaoke Set - 2000 Watt DJX2000 Party Speaker - Inclusief 2 Microfoons en RGB LED verlichting - Karaoke Set - 2000 Watt iDance DJX2000 Party Speaker - Inclusief 2 Microfoons en RGB LED verlichting - Karaoke Set - 2000 Watt (1)
      IDance DJX2000 Party Speaker - Inclusief 2 Microfoons en RGB LED verlichting - Karaoke Set - 2000 Watt
      • 04894367016806
      • DJX2000
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 16.08
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 16.08
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 16.08
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 16.08
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 16.08
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 13.09
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 13.09
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 13.09
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 13.29
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 15.50
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 15.78
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 15.78
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 13.29
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 13.29
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.29
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.29
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.29
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.29
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.29
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 12.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 12.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 13.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 13.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.89
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 13.89
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 13.59
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 13.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.89
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 16.38
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.38
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 13.79
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 13.49
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 13.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.49
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 13.49
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 13.79
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 12.89
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 12.89
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 12.89
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 15.38
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 12.69
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 12.69
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 12.69
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 12.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.89
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 12.89
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 12.69
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 12.89
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 14.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 13.59
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 13.59
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 15.78
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 14.62
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 13.19
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 13.19
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 13.19
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 13.19
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 13.19
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 13.19
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 13.19
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 13.19
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 13.19
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 13.19
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 17.22
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 17.22
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 17.22
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 13.39
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 15.58
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 15.58
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 15.58
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 15.58
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 15.58
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 15.58
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 13.39
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 23.30
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 23.30
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 23.30
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 23.30
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 23.30
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 23.30
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 23.30
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 15.17
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 13.59
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 14.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 14.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 14.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 13.59
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 14.29
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 14.09
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 23.30
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 23.30
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 23.30
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 23.30
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 17.29
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 14.09
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 14.59
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 15.29
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 15.29
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 15.59
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 15.29
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 15.29
    • partner@vergelijk.nl