x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Draadloze luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cambridge Audio Wireless speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Draadloze luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Cambridge Audio Yoyo (L) All In One Home Audio Systeem - Lichtgrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164072072.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138105366.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138105637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138105439.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Yoyo (L) All In One Home Audio Systeem - Lichtgrijs Yoyo (L) All In One Home Audio Systeem - Lichtgrijs Yoyo (L) All In One Home Audio Systeem - Lichtgrijs Cambridge Audio Yoyo (L) All In One Home Audio Systeem - Lichtgrijs (1)
      Cambridge Audio Yoyo (L) All In One Home Audio Systeem - Lichtgrijs
      • 05055300413079
      2
      299.00 EUR
    • Cambridge Audio Yoyo (L) All In One Home Audio System - Donkergrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119667458.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120679329.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120679333.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120679336.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120679331.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Yoyo (L) All In One Home Audio System - Donkergrijs Yoyo (L) All In One Home Audio System - Donkergrijs Yoyo (L) All In One Home Audio System - Donkergrijs Cambridge Audio Yoyo (L) All In One Home Audio System - Donkergrijs (1)
      Cambridge Audio Yoyo (L) All In One Home Audio System - Donkergrijs
      • 05055300413086
      1
      most_sold
      299.00 EUR
    • Cambridge Audio Yoyo (S) Donkergrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150557326.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98770691.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147884789.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120996234.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120996236.jpg
      Cambridge Audio Cambridge Audio Yoyo (S) Donkergrijs Yoyo (S) Donkergrijs Yoyo (S) Donkergrijs Cambridge Audio YOYO S DRAADLOZE BLUETOOTH LUIDSPREKER | Donkergrijs (1)
      Cambridge Audio Yoyo (S) Donkergrijs
      • 05055300413048
      1
      179.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Bluetooth DEFAULT
        • bluetooth
      • Wifi DEFAULT
        • wifi
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • Samsung (samsung)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Alecto (alecto)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Anker (anker)
      • Antec (antec)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Argon Audio (argon_audio)
      • Artsound (artsound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiophony (audiophony)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Auna (auna)
      • Avanca (avanca)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • Bayan Audio (bayan_audio)
      • Beamz (beamz)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Behringer (behringer)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boompods (boompods)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Brigmton (brigmton)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Canton (canton)
      • Carpoint (carpoint)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clavia Nord (clavia_nord)
      • Clip Sonic (clip_sonic)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosley (crosley)
      • Daewoo (daewoo)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • DeWalt (dewalt)
      • Difrnce (difrnce)
      • Digitalbox (digitalbox)
      • Divoom (divoom)
      • DOCKIN (dockin)
      • Dunlop (dunlop)
      • E-my (e_my)
      • Ebode (ebode)
      • EKids (ekids)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Esperanza (esperanza)
      • Ewent (ewent)
      • Fenton (fenton)
      • Fizz Creations (fizz_creations)
      • Freecom (freecom)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Gigaset (gigaset)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Goclever (goclever)
      • Goobay (goobay)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Hammond (hammond)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • HaverCo (haverco)
      • Hercules (hercules)
      • Herma (herma)
      • Hiditec (hiditec)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • InLine (inline)
      • Innova (innova)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intex (intex)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jarre Technologies (jarre_technologies)
      • JAYS (jays)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KNG (kng)
      • Knog (knog)
      • Konix (konix)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kruidvat (kruidvat)
      • Ksix (ksix)
      • Kygo Life (kygo_life)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • LEICKE (leicke)
      • Leitz (leitz)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Loooqs (loooqs)
      • Lotronic (lotronic)
      • LSTN (lstn)
      • Luckies (luckies)
      • Madison (madison)
      • Magnat (magnat)
      • Makita (makita)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • MOB (mob)
      • Monster (monster)
      • Monster Cable (monster_cable)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • Music Man (music_man)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Native Union (native_union)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • Nokia (nokia)
      • NUDEAUDIO (nudeaudio)
      • ODYS (odys)
      • OK. (ok_)
      • Omega (omega)
      • Onkyo (onkyo)
      • Overnis (overnis)
      • Panasonic (panasonic)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Point of View (point_of_view)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Promate (promate)
      • Pure (pure)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • QDOS (qdos)
      • Quadral (quadral)
      • Rapoo (rapoo)
      • Reloop (reloop)
      • Renkforce (renkforce)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Ryght (ryght)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Salora (salora)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sangean (sangean)
      • SBS (sbs)
      • Scansonic (scansonic)
      • SDigital (sdigital)
      • Sharp (sharp)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Soundcast (soundcast)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • SPC (spc)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stereoboomm (stereoboomm)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sudio (sudio)
      • Supertooth (supertooth)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Swisstone (swisstone)
      • T'nB (t_nb)
      • Tannoy (tannoy)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Telekom (telekom)
      • Telestar (telestar)
      • Terratec (terratec)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiny Audio (tiny_audio)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Tronios (tronios)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Ultron (ultron)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • Vifa (vifa)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wiko (wiko)
      • X-MINI (x_mini)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xd-design (xd_design)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xmi (xmi)
      • Xoopar (xoopar)
      • Xoro (xoro)
      • Yamaha (yamaha)
      • Zagg (zagg)
      • ZipyLife (zipylife)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 45 (price_2)
      • € 45 - € 110 (price_3)
      • ≥ € 110 (price_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Turquoise (turquoise)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroomvoorziening (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij (batterijen)
    • Verbindingstype (speaker_draadloze_connecties):
      • WiFi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Maximale accu/batterij duur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 5 Uur (batterij_levensduur_uur__1)
      • 5 Uur - 8 Uur (batterij_levensduur_uur__2)
      • 8 Uur - 14 Uur (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 14 Uur (batterij_levensduur_uur__4)
    • Oplaadtijd (batterij_oplaadtijd):
      • Minder dan 2 uur (2_uur)
      • 2 tot en met 3 uur (2_3_uur)
      • 3 tot en met 4 uur (3_4_uur)
      • Meer dan 4 uur (4_uur)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Notebook / Netbook (notebook_netbook)
      • PC (pc)
      • Tablet/smartphone (tablet_smartphone)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
      • TV (tv)
      • Universeel (universeel)
    • Opties (luidsprekerfuncties):
      • Android app bediening (android_app_bediening)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Inclusief micrfoon (inclusief_micrfoon)
      • Ingebouwde versterker (ingebouwde_versterker)
      • IOS app bediening (ios_app_bediening)
      • Meegeleverde subwoofer (meegeleverde_subwoofer)
      • Multi room (multi_room)
      • Op afstand te bedienen (op_afstand_te_bedienen)
      • Radio (radio)
    • Populairste modellen (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Antec SP1 (antec_sp1)
      • Antec SPzero (antec_spzero)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bayan Audio Soundbook X3 (bayan_audio_soundbook_x3)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Boompods Doubleblaster 2 (boompods_doubleblaster_2)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Caliber HPG407BT (caliber_hpg407bt)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Cellularline Fizzy (cellularline_fizzy)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Goclever Sound Club (goclever_sound_club)
      • Google Home (google_home)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip+ (jbl_clip_)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL GO+ (jbl_go_)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KitSound BoomBar (kitsound_boombar)
      • Lenco BT-130 (lenco_bt_130)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • NGS Roller (ngs_roller)
      • NUDEAUDIO Move (nudeaudio_move)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Pure Acoustics Hipbox Mini (pure_acoustics_hipbox_mini)
      • QDOS Q-Bopz (qdos_q_bopz)
      • Rapoo A200 (rapoo_a200)
      • Ryght Y-Storm (ryght_y_storm)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman Bluetooth (technaxx_musicman_bluetooth)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman Grenade (technaxx_musicman_grenade)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • Technaxx Musicman Mini (technaxx_musicman_mini)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • X-MINI ME (x_mini_me)
      • X-MINI XAM15 (x_mini_xam15)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Geluidsweergave (geluid):
      • Mono (mono_speaker)
      • Stereo (stereo)
      • 2.1 systeem (2_1_systeem)
      • 360 graden (360_graden)
    • Audio-uitgangskanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
      • 5.2 (5_2)
    • Vormgeving (design):
      • bolvormig (bolvormig)
      • Cylinder (cylinder)
      • Koker (koker)
      • Kubus (kubus)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Soundbar (soundbar)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Schokbestendig (schokbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Speaker type (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 210 g (gewicht_product_1)
      • 210 g - 400 g (gewicht_product_2)
      • 400 g - 1000 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1000 g (gewicht_product_4)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • Minder dan 5 Watt (5_watt)
      • 5 tot 15 Watt (5_15_watt)
      • 15 tot 40 Watt (15_40_watt)
      • Meer dan 40 Watt (40_watt)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
      • Vifa Home (vifa_home)
    • Breedte (breedte_cm):
      • Klein (<_10_cm)
      • Middel (10_cm_-_20_cm)
      • Groot (>_20_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl