x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Draadloze luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Caliber Wireless speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Draadloze luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Caliber Bluetooth Speaker Met DAB+ - Zwart Zilver (HPG525DAB-BT)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140573667.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144049484.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144049481.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140573670.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144049483.jpg
      Caliber Caliber Bluetooth Speaker Met DAB+ - Zwart Zilver (HPG525DAB-BT) Bluetooth Speaker Met DAB+ - Zwart Zilver (HPG525DAB-BT) Bluetooth Speaker Met DAB+ - Zwart Zilver (HPG525DAB-BT) Voor ieder wat wils Naast je muziek streamen via Bluetooth kun je ook vanaf USB en MicroSD luisteren. Helemaal geen zin in je eigen afspeellijsten? Met de HPG 525DAB-BT luister je ook radio, deze Bluetooth-speaker beschikt over een DAB+ en FM-tuner. 2 (2)
      Caliber Bluetooth Speaker Met DAB+ - Zwart Zilver (HPG525DAB-BT)
      • 08714505046334
      • 5416308
      • HPG525DAB-BT
      2
      69.79 EUR
    • Caliber HPG407BT-9 zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151279634.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97337564.jpg
      Caliber Caliber HPG407BT-9 zwart HPG407BT-9 zwart HPG407BT-9 zwart Waar je ook bent, met de Caliber HPG407BT geniet je van jouw muziek. Deze stoere bluetoothspeaker is compact genoeg om altijd mee te nemen naar het park, maar compleet genoeg om je altijd van de beste muziek te voorzien. Voordelen van de Caliber HPG407BT Bedien je muziek op de speaker Veel afspeelmogelijkheden, inclusief usb- en sd-ingangen Accuduur tot 8 uur Ontvangt ook radio Caliber HPG407BT: al jouw muziek Of je nu muziek wil streamen vanaf je smartphone, nummers hebt opgeslagen op een us... (1)
      Caliber HPG407BT-9 zwart
      • 08714505045498
      2
      deal
      39.99 EUR
    • Caliber Bluetooth Speaker Met Led-Verlichting - Zwart (HPG423BTL)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156062533.jpg
      Caliber Caliber Bluetooth Speaker Met Led-Verlichting - Zwart (HPG423BTL) Bluetooth Speaker Met Led-Verlichting - Zwart (HPG423BTL) Bluetooth Speaker Met Led-Verlichting - Zwart (HPG423BTL) Caliber HPG423BTL - Bluetooth speaker met led-verlichting - ZwartMet de ingebouwde accu en bluetooth beleeft u nog eer plezier aan deze speaker - van Caliber in de categorie Portable speaker. (1)
      Caliber Bluetooth Speaker Met Led-Verlichting - Zwart (HPG423BTL)
      • 08714505029689
      1
      deal
      69.49 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Bluetooth DEFAULT
        • bluetooth
      • Wifi DEFAULT
        • wifi
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • Samsung (samsung)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • Acme (acme)
      • Adj (adj)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Albrecht (albrecht)
      • Alecto (alecto)
      • Anker (anker)
      • Antec (antec)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Artsound (artsound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiophony (audiophony)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Aukey (aukey)
      • Avanca (avanca)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Baseus (baseus)
      • Basicxl (basicxl)
      • Bayan Audio (bayan_audio)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Belgian Red Devils (belgian_red_devils)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluedio (bluedio)
      • Bluesound (bluesound)
      • Boompods (boompods)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Carpoint (carpoint)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clip Sonic (clip_sonic)
      • Coloud (coloud)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Daewoo (daewoo)
      • Dali (dali)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • DeWalt (dewalt)
      • Difrnce (difrnce)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Divacore (divacore)
      • Divoom (divoom)
      • DOCKIN (dockin)
      • E-my (e_my)
      • Edifier (edifier)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enox (enox)
      • Esperanza (esperanza)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Goclever (goclever)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Hasbro (hasbro)
      • HaverCo (haverco)
      • Hercules (hercules)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hikoki (hikoki)
      • HQ (hq)
      • Huawei (huawei)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • Jarre Technologies (jarre_technologies)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KNG (kng)
      • Konftel (konftel)
      • Konix (konix)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Ksix (ksix)
      • König (ko_nig)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LEICKE (leicke)
      • Leitz (leitz)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Lifetime (lifetime)
      • Livolo (livolo)
      • LOEWE (loewe)
      • Loooqs (loooqs)
      • Lotronic (lotronic)
      • LSTN (lstn)
      • LTC (ltc)
      • Madison (madison)
      • Magnat (magnat)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marmitek (marmitek)
      • Marshall (marshall)
      • Marvel (marvel)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Medion (medion)
      • Minions (minions)
      • MOB (mob)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • Music Man (music_man)
      • Muvit (muvit)
      • N-Gear (n_gear)
      • Nedis (nedis)
      • Nerf (nerf)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NILLKIN (nillkin)
      • NUDEAUDIO (nudeaudio)
      • NYNE (nyne)
      • Omega (omega)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Platinet (platinet)
      • Point of View (point_of_view)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Promate (promate)
      • Pulse (pulse)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • Q-Acoustics (q_acoustics)
      • Quadral (quadral)
      • Rapoo (rapoo)
      • Ready2music (ready2music)
      • Ricatech (ricatech)
      • Roberts Radio (roberts_radio)
      • Ryght (ryght)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Sangean (sangean)
      • SBS (sbs)
      • SDigital (sdigital)
      • Sharp (sharp)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smartwares (smartwares)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Swisstone (swisstone)
      • T'nB (t_nb)
      • Technaxx (technaxx)
      • Teknofun (teknofun)
      • Terratec (terratec)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiny Audio (tiny_audio)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Uniq (uniq)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urbanears (urbanears)
      • Veho (veho)
      • Venz Technology (venz_technology)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wiko (wiko)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Xqisit (xqisit)
      • Zagg (zagg)
      • ZipyLife (zipylife)
    • Prijs (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 45 (price_2)
      • € 45 - € 110 (price_3)
      • ≥ € 110 (price_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Turquoise (turquoise)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Stroomvoorziening (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij (batterijen)
    • Verbindingstype (speaker_draadloze_connecties):
      • WiFi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Maximale accu/batterij duur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 6 Uren (batterij_levensduur_uur__1)
      • 6 Uren - 10 Uren (batterij_levensduur_uur__2)
      • 10 Uren - 15 Uren (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 15 Uren (batterij_levensduur_uur__4)
    • Oplaadtijd (batterij_oplaadtijd):
      • Minder dan 2 uur (2_uur)
      • 2 tot en met 3 uur (2_3_uur)
      • 3 tot en met 4 uur (3_4_uur)
      • Meer dan 4 uur (4_uur)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • PC (pc)
      • Pc & notebook (pc_notebook)
      • Tablet/smartphone (tablet_smartphone)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
      • TV (tv)
      • Universeel (universeel)
    • Opties (luidsprekerfuncties):
      • Android app bediening (android_app_bediening)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Inclusief micrfoon (inclusief_micrfoon)
      • Ingebouwde versterker (ingebouwde_versterker)
      • IOS app bediening (ios_app_bediening)
      • Meegeleverde subwoofer (meegeleverde_subwoofer)
      • Multi room (multi_room)
      • Op afstand te bedienen (op_afstand_te_bedienen)
      • Radio (radio)
    • Populairste modellen (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Antec SPzero (antec_spzero)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Bayan Audio Soundbook GO (bayan_audio_soundbook_go)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Braven 805 (braven_805)
      • Braven Balance (braven_balance)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Cellularline Fizzy (cellularline_fizzy)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Goclever Sound Club (goclever_sound_club)
      • Google Home (google_home)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL GO+ (jbl_go_)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF MUO (kef_muo)
      • Lenco BT-120 (lenco_bt_120)
      • Lenco BT-130 (lenco_bt_130)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • LIFEPROOF Aquaphonics (lifeproof_aquaphonics)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • NGS Roller (ngs_roller)
      • Nikkei BOXX3GY (nikkei_boxx3gy)
      • Nikkei BOXX3PK (nikkei_boxx3pk)
      • NUDEAUDIO Move (nudeaudio_move)
      • NYNE TT (nyne_tt)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Philips SoundShooter (philips_soundshooter)
      • Pure Acoustics Hipbox Mini (pure_acoustics_hipbox_mini)
      • Rapoo A200 (rapoo_a200)
      • Ryght Y-Storm (ryght_y_storm)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Oslo (vifa_oslo)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Geluidsweergave (geluid):
      • Mono (mono_speaker)
      • Stereo (stereo)
      • 2.1 systeem (2_1_systeem)
      • 360 graden (360_graden)
    • Audio-uitgangskanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
      • 4.0 (4_0)
    • Vormgeving (design):
      • bolvormig (bolvormig)
      • Cylinder (cylinder)
      • Koker (koker)
      • Kubus (kubus)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Soundbar (soundbar)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Schokbestendig (schokbestendig)
      • Sneeuwbestendig (sneeuwbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Speaker type (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 210 g (gewicht_product_1)
      • 210 g - 470 g (gewicht_product_2)
      • 470 g - 1155 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1155 g (gewicht_product_4)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • Minder dan 5 Watt (5_watt)
      • 5 tot 15 Watt (5_15_watt)
      • 15 tot 40 Watt (15_40_watt)
      • Meer dan 40 Watt (40_watt)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Fifthplay (fifthplay)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
    • Breedte (breedte_cm):
      • Klein (<_10_cm)
      • Middel (10_cm_-_20_cm)
      • Groot (>_20_cm)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl