x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekranen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Van Heck douchekraan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekraan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Van Heck Douchemengkraan inbouw Chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128442242.jpg
      Van Heck Van Heck Douchemengkraan inbouw Chroom Douchemengkraan inbouw Chroom Douchemengkraan inbouw Chroom (2)
      Van Heck Douchemengkraan inbouw Chroom
      • 08719213075546
      • SHOWERSETA15
      1
      deal
      1575.00 EUR
    • Van Heck thermostaatkrn chr muurmontage hoh 150mm aansl s-k
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158047275.jpg
      Van Heck Van Heck thermostaatkrn chr muurmontage hoh 150mm aansl s-k thermostaatkrn chr muurmontage hoh 150mm aansl s-k thermostaatkrn chr muurmontage hoh 150mm aansl s-k Van Heck Traditional thermostatische douchekraan, h-o-h 15 cm, chroom met artikelnummer: SHDC01 van 475.00 EUR nu voor maar 302.10 EUR. (1)
      Van Heck thermostaatkrn chr muurmontage hoh 150mm aansl s-k
      • 08719213053902
      • SHDC01
      7
      deal
      475.00 EUR
    • Van Heck Douchethermostaatkraan compleet chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90484044.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168682808.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162078507.jpg
      Van Heck Van Heck Douchethermostaatkraan compleet chroom Douchethermostaatkraan compleet chroom Douchethermostaatkraan compleet chroom Deze doucheset van van Heck bestaat uit een prachtige thermostaatkraan, een vaste douchekop en eenlosse handdouche. Uiteraard is deze Traditional-set voorzien vaneen watertemperatuurbeveiliging op maximaal 38 graden Celsius.Zo is hetheerlijk wakker worden onder deze douche! (1)
      Van Heck Douchethermostaatkraan compleet chroom
      • 08719213053957
      • SHOWERSET24
      7
      575.00 EUR
    • Van Heck Bad/douchemengkraan chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158040927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168683337.jpg
      Van Heck Van Heck Bad/douchemengkraan chroom Bad/douchemengkraan chroom Bad/douchemengkraan chroom De van Heck Traditional-badmengkraan is geschikt voor plaatsing aan de wand en wordt inclusief kraanrozetten geleverd. Met de omstelknop laat men het water uit de handdouche ofuit de baduitloop stromen. (1)
      Van Heck Bad/douchemengkraan chroom
      • 08719213053698
      • TVC03DL
      7
      444.50 EUR
    • Van Heck Traditional Stopkraan
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131841747.jpg
      Van Heck Van Heck Traditional Stopkraan Traditional Stopkraan Traditional Stopkraan Van Heck Traditional stopkraan met kruisgreep, chroom met artikelnummer: TVH37 van 65.00 EUR nu voor maar 46.00 EUR. (1)
      Van Heck Traditional Stopkraan
      • 08719213001774
      • TVH37
      6
      deal
      65.00 EUR
    • Van Heck Colonial Stopkraan
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158042665.jpg
      Van Heck Van Heck Colonial Stopkraan Colonial Stopkraan Colonial Stopkraan Van Heck Colonial stopkraan 1/2", chroom met artikelnummer: TVC37 van 79.00 EUR nu voor maar 79.00 EUR. (1)
      Van Heck Colonial Stopkraan
      • 08719213001644
      • TVC37
      6
      79.00 EUR
    • Van Heck Inbouw douchemengkraan met omstel chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165439592.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128570711.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128570712.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156905163.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156902706.jpg
      Van Heck Van Heck Inbouw douchemengkraan met omstel chroom Inbouw douchemengkraan met omstel chroom Inbouw douchemengkraan met omstel chroom (1)
      Van Heck Inbouw douchemengkraan met omstel chroom
      • 08719213053964
      • SHOWERSETA5
      1
      deal
      930.00 EUR
    • Van Heck Douchethermostaatkraan m 200mm hoofddouche+handset chr
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128483850.jpg
      Van Heck Van Heck Douchethermostaatkraan m 200mm hoofddouche+handset chr Douchethermostaatkraan m 200mm hoofddouche+handset chr Douchethermostaatkraan m 200mm hoofddouche+handset chr Deze thermostatische van Heck Traditional-doucheset heeft zowel een grote douchekop (20 cm) als een separate handdouche en is voorzien van een beveiliging op maximaal 38 graden Celsius. Hierdoor kan iedereen veilig gebruik maken van deze doucheset. Bovendien is deze seteenvoudig aan te sluiten. (1)
      Van Heck Douchethermostaatkraan m 200mm hoofddouche+handset chr
      • 08719213053940
      • SHOWERSET2
      6
      deal
      1450.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Ben DEFAULT
        • ben
      • Plieger DEFAULT
        • plieger
      • Venlo DEFAULT
        • venlo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Crosswater (crosswater)
      • Hotbath (hotbath)
      • Grohe (grohe)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Saniclass (saniclass)
      • Adema (adema)
      • Allibert (allibert)
      • Aqualine (aqualine)
      • Axor (axor)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blaufoss Blackline (blaufoss_blackline)
      • Brauer (brauer)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Creavit (creavit)
      • Delabie (delabie)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Douche Concurrent (douche_concurrent)
      • Duravit (duravit)
      • Effepi (effepi)
      • Franke (franke)
      • Guo (guo)
      • Haceka (haceka)
      • Hansa (hansa)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • Hsk (hsk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Jado (jado)
      • Kludi (kludi)
      • Lanesto (lanesto)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Mueller (mueller)
      • Neuer (neuer)
      • NoCalc (nocalc)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Praya (praya)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Regn (regn)
      • Reitano Rubinetteria (reitano_rubinetteria)
      • Riko (riko)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salenzi (salenzi)
      • Saniclear (saniclear)
      • SanyOne (sanyone)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Sub (sub)
      • Teakea (teakea)
      • Tiger (tiger)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Venlo (venlo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vsh (vsh)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xellanz (xellanz)
      • Xenz (xenz)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type kraan (type_kraan):
      • Losse kraan (losse_kraan)
      • Met handdouche (met_handdouche)
      • Met regendouche (met_regendouche)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Hartafstand (hartafstand):
      • 6 cm (hartafstand_6.0)
      • 12 cm (hartafstand_12.0)
      • 15 cm (hartafstand_15.0)
    • Thermostaat (thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Montage type (mounting_type):
      • Inbouw (inbouw)
      • Opbouw (opbouw)
      • Wandmontage (wandmontage)
    • Lengte doucheslang (lengte_doucheslang):
      • 15 cm (lengte_doucheslang_15.0)
      • 16 cm (lengte_doucheslang_16.0)
      • 125 cm (lengte_doucheslang_125.0)
      • 150 cm (lengte_doucheslang_150.0)
      • 160 cm (lengte_doucheslang_160.0)
      • 175 cm (lengte_doucheslang_175.0)
      • 200 cm (lengte_doucheslang_200.0)
    • Diameter douchekop (doorsnede):
      • < 19 cm (doorsnede_1)
      • 19 cm - 24 cm (doorsnede_2)
      • 24 cm - 30 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 30 cm (doorsnede_4)
    • Temperatuurbegrenzing (temperatuurbegrenzing):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Douchekraan varianten (group):
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater Kai Lever (crosswater_kai_lever)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Crosswater Waldorf (crosswater_waldorf)
      • GROHE Grohtherm (grohe_grohtherm)
      • Hansgrohe Ecostat (hansgrohe_ecostat)
      • Hansgrohe Talis (hansgrohe_talis)
      • Hotbath Bloke (hotbath_bloke)
      • Hotbath Buddy (hotbath_buddy)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
      • Hotbath Friendo (hotbath_friendo)
      • Hotbath Laddy (hotbath_laddy)
      • Mueller Round (mueller_round)
      • Saniclass Brauer (saniclass_brauer)
      • Venlo Nimbus II (venlo_nimbus_ii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl