x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekranen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Salenzi douchekraan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekraan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Salenzi Giro messing inbouw regendouche mat zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154566650.jpg
      Salenzi Salenzi Giro messing inbouw regendouche mat zwart Giro messing inbouw regendouche mat zwart Giro messing inbouw regendouche mat zwart Regendoucheset Salenzi Giro Inbouw 20cm Rond Mat Zwart Mengkraan Handdouche - van Salenzi in de categorie Regendouche. (1)
      Salenzi Giro messing inbouw regendouche mat zwart
      • 08719304466673
      4
      699.00 EUR
    • Salenzi Giro messing inbouw regendouche Geborsteld goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142536345.jpg
      Salenzi Salenzi Giro messing inbouw regendouche Geborsteld goud Giro messing inbouw regendouche Geborsteld goud Giro messing inbouw regendouche Geborsteld goud Met deze doucheset ben je in één keer klaar! De set bestaat uit een ronde hoofddouche met een diameter van 20 cm, een uitloop van 50 cm bedraagt, een handdouche met een lengte van 18 cm en een rond inbouwdeel. Het inbouwdeel bestaat uit twee knoppen waarmee je de temperatuur bepaalt en de kraan aan- en uitschakelt. Gegalvaniseerde kraan De Salenzi kranen zijn gegalvaniseerd. Dit is een methode waarbij een dun beschermlaagje op staal of messing wordt aangebracht. Dit voorkomt corrosie en zorgt... (1)
      Salenzi Giro messing inbouw regendouche Geborsteld goud
      • 08719304466697
      4
      799.00 EUR
    • Salenzi Giro inbouw regendouche 30cm Geborsteld Messing
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156763136.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165947778.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158109441.jpg
      Salenzi Salenzi Giro inbouw regendouche 30cm Geborsteld Messing Giro inbouw regendouche 30cm Geborsteld Messing Giro inbouw regendouche 30cm Geborsteld Messing Deze complete doucheset bestaat uit een ronde hoofddouche met een diameter van 30 cm, een uitloop van 50 cm bedraagt, een handdouche met een lengte van 18 cm en een rond inbouwdeel. Het inbouwdeel bestaat uit twee knoppen waarmee je de temperatuur bepaalt en de kraan aan- en uitschakelt. Gegalvaniseerde kraan De Salenzi kranen zijn gegalvaniseerd. Dit is een methode waarbij een dun beschermlaagje op staal of messing wordt aangebracht. Dit voorkomt corrosie en zorgt voor een langere levensduur... (1)
      Salenzi Giro inbouw regendouche 30cm Geborsteld Messing
      • 08719304466734
      4
      899.00 EUR
    • Salenzi Giro inbouw 20cm regendouche Mat zwart met handdouche
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154566629.jpg
      Salenzi Salenzi Giro inbouw 20cm regendouche Mat zwart met handdouche Giro inbouw 20cm regendouche Mat zwart met handdouche Giro inbouw 20cm regendouche Mat zwart met handdouche Met deze doucheset ben je in één keer klaar! De set bestaat uit een ronde hoofddouche met een diameter van 20 cm, een uitloop van 20 cm, een handdouche met een lengte van 18 cm en een rechthoekig inbouwdeel. Het inbouwdeel bestaat uit twee knoppen waarmee je de temperatuur bepaalt en de kraan aan- en uitschakelt. Gegalvaniseerde kraan De Salenzi kranen zijn gegalvaniseerd. Dit is een methode waarbij een dun beschermlaagje op staal of messing wordt aangebracht. Dit voorkomt corrosie en zorgt v... (1)
      Salenzi Giro inbouw 20cm regendouche Mat zwart met handdouche
      • 08719304466710
      4
      699.00 EUR
    • Salenzi Giro Sifon zwart chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150380904.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150613804.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158112911.jpg
      Salenzi Salenzi Giro Sifon zwart chroom Giro Sifon zwart chroom Giro Sifon zwart chroom Salenzi Giro messing opbouw regendouche zwart 30 cm De opbouw regendouche van Salenzi staat voor 100% kwaliteit. De opbouw regendouche van Salenzi Giro is gemaakt van gegalvaniseerd messing. Messing is een zwaar materiaal met een lange levensduur. De thermostaatkraan is voorzien van keramische schijven wat zorgt voor soepele bewegingen en een lange levensduur. De kraan aansluiting is 15 cm hart op hart. Galvaniseren is een methode waarbij een dunne beschermlaag laag op staal of messing wordt ... (1)
      Salenzi Giro Sifon zwart chroom
      • 08719304466826
      3
      105.95 EUR
    • Salenzi Giro badafvoer met vulfunctie zwart chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142536350.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158114164.jpg
      Salenzi Salenzi Giro badafvoer met vulfunctie zwart chroom Giro badafvoer met vulfunctie zwart chroom Giro badafvoer met vulfunctie zwart chroom Deze Salenzi Giro badafvoer beschikt over een 5/4'' aansluiting en is uitgevoerd in de kleur zwart chroom. Het afvoergat heeft een diameter van 70mm. Gegalvaniseerde kraan De Salenzi afvoer is gegalvaniseerd. Dit is een methode waarbij een dun beschermlaagje op staal of messing wordt aangebracht. Dit voorkomt corrosie en zorgt voor een langere levensduur van de badafvoer. Specificaties: Merk: Salenzi Serie: Giro Materiaal: gegalvaniseerd messing Kleur: zwart chroom Met vulfunctie Aansluiting:... (1)
      Salenzi Giro badafvoer met vulfunctie zwart chroom
      • 08719304466901
      3
      239.00 EUR
    • Salenzi Giro inbouw regendouche set type 1 geborsteld koper
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142536348.jpg
      Salenzi Salenzi Giro inbouw regendouche set type 1 geborsteld koper Giro inbouw regendouche set type 1 geborsteld koper Giro inbouw regendouche set type 1 geborsteld koper Salenzi Giro messing inbouw regendouche Geborsteld koper De inbouw regendouche van Salenzi staat voor 100% kwaliteit. De inbouw regendoucheset Salenzi Giro is gemaakt van gegalvaniseerd messing. Messing is een zwaar materiaal met een lange levensduur. De regendouche van deze set heeft een ronde hoofddouche met een diameter van 20 cm, terwijl de lengte van de uitloop 50 cm bedraagt. De set bestaat verder uit handdouche met een lengte van 18 cm en een rond inbouwdeel. Het inbouwdeel bestaat uit... (1)
      Salenzi Giro inbouw regendouche set type 1 geborsteld koper
      • 08719304466680
      3
      deal
      935.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Ben DEFAULT
        • ben
      • Plieger DEFAULT
        • plieger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Crosswater (crosswater)
      • Hotbath (hotbath)
      • Grohe (grohe)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Saniclass (saniclass)
      • Adema (adema)
      • Adora (adora)
      • Allibert (allibert)
      • Aqualine (aqualine)
      • Axor (axor)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blaufoss Blackline (blaufoss_blackline)
      • Brauer (brauer)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Cornat (cornat)
      • Creavit (creavit)
      • Delabie (delabie)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differnz (differnz)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Duravit (duravit)
      • Eastbrook (eastbrook)
      • Effepi (effepi)
      • Franke (franke)
      • Guo (guo)
      • Haceka (haceka)
      • Hansa (hansa)
      • Heritage Bathrooms (heritage_bathrooms)
      • Hewi (hewi)
      • Hsk (hsk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • IDRO-BRIC (idro_bric)
      • Jado (jado)
      • Kerra (kerra)
      • Keuco (keuco)
      • Kludi (kludi)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanesto (lanesto)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Mueller (mueller)
      • Navigator (navigator)
      • Neuer (neuer)
      • NoCalc (nocalc)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Regn (regn)
      • Reitano Rubinetteria (reitano_rubinetteria)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salenzi (salenzi)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Simpsons (simpsons)
      • Sub (sub)
      • Teakea (teakea)
      • Tiger (tiger)
      • VADO (vado)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Van Marcke GO (van_marcke_go)
      • Venlo (venlo)
      • VICTORIA+ALBERT (victoria_albert)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vsh (vsh)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xenz (xenz)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Uitvoering kraan (type_kraan):
      • Losse kraan (losse_kraan)
      • Met handdouche (met_handdouche)
      • Met regendouche (met_regendouche)
    • Type kraan (uitvoering_kraan):
      • Mengkraan (mengkraan)
      • Thermostaatkraan (thermostaatkraan)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
    • Hartafstand (hartafstand):
      • 6 cm (hartafstand_6.0)
      • 12 cm (hartafstand_12.0)
      • 15 cm (hartafstand_15.0)
    • Montage type (mounting_type):
      • Inbouw (inbouw)
      • Opbouw (opbouw)
      • Wandmontage (wandmontage)
    • Temperatuurbegrenzing (temperatuurbegrenzing):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
    • Douchekraan varianten (group):
      • Crosswater Belgravia (crosswater_belgravia)
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater Kai Lever (crosswater_kai_lever)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Crosswater Waldorf (crosswater_waldorf)
      • Crosswater Water (crosswater_water)
      • GROHE Essence New (grohe_essence_new)
      • GROHE Grohtherm (grohe_grohtherm)
      • Hansgrohe Ecostat (hansgrohe_ecostat)
      • Hansgrohe Showerselect (hansgrohe_showerselect)
      • Hansgrohe Talis (hansgrohe_talis)
      • Hotbath Bloke (hotbath_bloke)
      • Hotbath Buddy (hotbath_buddy)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
      • Hotbath Friendo (hotbath_friendo)
      • Hotbath Laddy (hotbath_laddy)
      • Mueller Round (mueller_round)
      • Saniclass Brauer (saniclass_brauer)
      • Venlo Nimbus II (venlo_nimbus_ii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl