x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekranen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Novarama/SCEE douchekraan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekraan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Novarama/SCEE Ideal Standard Ceratherm 200
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158116704.jpg
      Novarama/SCEE Novarama/SCEE Ideal Standard Ceratherm 200 Ideal Standard Ceratherm 200 Ideal Standard Ceratherm 200 Novara Ideal Standard Ceratherm 200 (1)
      Novarama/SCEE Ideal Standard Ceratherm 200
      2
      348.50 EUR
    • Novarama/SCEE Be Sure Two douchethermostaat 15 cm. safetouch chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158116461.jpg
      Novarama/SCEE Novarama/SCEE Be Sure Two douchethermostaat 15 cm. safetouch chroom Be Sure Two douchethermostaat 15 cm. safetouch chroom Be Sure Two douchethermostaat 15 cm. safetouch chroom Novara Be Sure Two douchethermostaat 15 cm. safetouch chroom (1)
      Novarama/SCEE Be Sure Two douchethermostaat 15 cm. safetouch chroom
      2
      189.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Ben DEFAULT
        • ben
      • Plieger DEFAULT
        • plieger
      • Venlo DEFAULT
        • venlo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Crosswater (crosswater)
      • Hotbath (hotbath)
      • Grohe (grohe)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Saniclass (saniclass)
      • Adema (adema)
      • Allibert (allibert)
      • Aqualine (aqualine)
      • Axor (axor)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blaufoss Blackline (blaufoss_blackline)
      • Brauer (brauer)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Creavit (creavit)
      • Delabie (delabie)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Douche Concurrent (douche_concurrent)
      • Duravit (duravit)
      • Effepi (effepi)
      • Franke (franke)
      • Guo (guo)
      • Haceka (haceka)
      • Hansa (hansa)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • Hsk (hsk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Jado (jado)
      • Kludi (kludi)
      • Lanesto (lanesto)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Mueller (mueller)
      • Neuer (neuer)
      • NoCalc (nocalc)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Praya (praya)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Regn (regn)
      • Reitano Rubinetteria (reitano_rubinetteria)
      • Riko (riko)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salenzi (salenzi)
      • Saniclear (saniclear)
      • SanyOne (sanyone)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Sub (sub)
      • Teakea (teakea)
      • Tiger (tiger)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Venlo (venlo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vsh (vsh)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xellanz (xellanz)
      • Xenz (xenz)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type kraan (type_kraan):
      • Losse kraan (losse_kraan)
      • Met handdouche (met_handdouche)
      • Met regendouche (met_regendouche)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Hartafstand (hartafstand):
      • 6 cm (hartafstand_6.0)
      • 12 cm (hartafstand_12.0)
      • 15 cm (hartafstand_15.0)
    • Thermostaat (thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Montage type (mounting_type):
      • Inbouw (inbouw)
      • Opbouw (opbouw)
      • Wandmontage (wandmontage)
    • Lengte doucheslang (lengte_doucheslang):
      • 15 cm (lengte_doucheslang_15.0)
      • 16 cm (lengte_doucheslang_16.0)
      • 125 cm (lengte_doucheslang_125.0)
      • 150 cm (lengte_doucheslang_150.0)
      • 160 cm (lengte_doucheslang_160.0)
      • 175 cm (lengte_doucheslang_175.0)
      • 200 cm (lengte_doucheslang_200.0)
    • Diameter douchekop (doorsnede):
      • < 19 cm (doorsnede_1)
      • 19 cm - 24 cm (doorsnede_2)
      • 24 cm - 30 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 30 cm (doorsnede_4)
    • Temperatuurbegrenzing (temperatuurbegrenzing):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Douchekraan varianten (group):
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater Kai Lever (crosswater_kai_lever)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Crosswater Waldorf (crosswater_waldorf)
      • GROHE Grohtherm (grohe_grohtherm)
      • Hansgrohe Ecostat (hansgrohe_ecostat)
      • Hansgrohe Talis (hansgrohe_talis)
      • Hotbath Bloke (hotbath_bloke)
      • Hotbath Buddy (hotbath_buddy)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
      • Hotbath Friendo (hotbath_friendo)
      • Hotbath Laddy (hotbath_laddy)
      • Mueller Round (mueller_round)
      • Saniclass Brauer (saniclass_brauer)
      • Venlo Nimbus II (venlo_nimbus_ii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl