x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekranen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    NoCalc douchekraan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekraan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • NoCalc PrefilterPLUS Starter Set incl. Electronic sensor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166283393.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168442213.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156855715.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156855044.jpg
      NoCalc NoCalc PrefilterPLUS Starter Set incl. Electronic sensor PrefilterPLUS Starter Set incl. Electronic sensor PrefilterPLUS Starter Set incl. Electronic sensor De NoCalc Starterset bestaat uit een Prefilter, een doseringstoestel, een elektronische sensoren een aansluitset.Het Prefilter (50 micron) voorkomt dat zand en vuildeeltjes in uw leidingsysteem komen en de doseringsunit niet wordt geblokkeerd. Het biedt optimale bescherming voor alle bewegende delen (kraandelen, kleppen, pompen). Bovendien garandeert het prefilter een optimale werking van het doseringsfilter, waardoor de kwaliteit van het drinkwater wordt verbeterd.De Doseringsunit zorgt voor... (1)
      NoCalc PrefilterPLUS Starter Set incl. Electronic sensor
      • 08719304245162
      7
      284.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Ben DEFAULT
        • ben
      • Plieger DEFAULT
        • plieger
      • Venlo DEFAULT
        • venlo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Crosswater (crosswater)
      • Hotbath (hotbath)
      • Grohe (grohe)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Saniclass (saniclass)
      • Adema (adema)
      • Adora (adora)
      • Allibert (allibert)
      • Aqualine (aqualine)
      • Axor (axor)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blaufoss Blackline (blaufoss_blackline)
      • Brauer (brauer)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Cornat (cornat)
      • Creavit (creavit)
      • Delabie (delabie)
      • Differnz (differnz)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Douche Concurrent (douche_concurrent)
      • Duravit (duravit)
      • Effepi (effepi)
      • Franke (franke)
      • Guo (guo)
      • Haceka (haceka)
      • Hansa (hansa)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • Hsk (hsk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • IDRO-BRIC (idro_bric)
      • Jado (jado)
      • Kerra (kerra)
      • Kludi (kludi)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanesto (lanesto)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Mueller (mueller)
      • Neuer (neuer)
      • NoCalc (nocalc)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Praya (praya)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Regn (regn)
      • Reitano Rubinetteria (reitano_rubinetteria)
      • Riko (riko)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salenzi (salenzi)
      • Saniclear (saniclear)
      • SanyOne (sanyone)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Sento Stainless (sento_stainless)
      • Simpsons (simpsons)
      • Sub (sub)
      • Teakea (teakea)
      • Tiger (tiger)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Venlo (venlo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vsh (vsh)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xenz (xenz)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Uitvoering kraan (type_kraan):
      • Losse kraan (losse_kraan)
      • Met handdouche (met_handdouche)
      • Met regendouche (met_regendouche)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
    • Hartafstand (hartafstand):
      • 6 cm (hartafstand_6.0)
      • 12 cm (hartafstand_12.0)
      • 15 cm (hartafstand_15.0)
    • Thermostaat (thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Montage type (mounting_type):
      • Inbouw (inbouw)
      • Opbouw (opbouw)
      • Wandmontage (wandmontage)
    • Lengte doucheslang (lengte_doucheslang):
      • 15 cm (lengte_doucheslang_15.0)
      • 125 cm (lengte_doucheslang_125.0)
      • 150 cm (lengte_doucheslang_150.0)
      • 160 cm (lengte_doucheslang_160.0)
      • 175 cm (lengte_doucheslang_175.0)
      • 200 cm (lengte_doucheslang_200.0)
    • Diameter douchekop (doorsnede):
      • < 20 cm (doorsnede_1)
      • 20 cm - 23 cm (doorsnede_2)
      • 23 cm - 31 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 31 cm (doorsnede_4)
    • Temperatuurbegrenzing (temperatuurbegrenzing):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
    • Douchekraan varianten (group):
      • Crosswater Belgravia (crosswater_belgravia)
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater Kai Lever (crosswater_kai_lever)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Crosswater Waldorf (crosswater_waldorf)
      • Crosswater Water (crosswater_water)
      • GROHE Essence New (grohe_essence_new)
      • GROHE Grohtherm (grohe_grohtherm)
      • Hansgrohe Ecostat (hansgrohe_ecostat)
      • Hansgrohe Showerselect (hansgrohe_showerselect)
      • Hansgrohe Talis (hansgrohe_talis)
      • Hotbath Bloke (hotbath_bloke)
      • Hotbath Buddy (hotbath_buddy)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
      • Hotbath Friendo (hotbath_friendo)
      • Hotbath Laddy (hotbath_laddy)
      • Mueller Round (mueller_round)
      • Saniclass Brauer (saniclass_brauer)
      • Venlo Nimbus II (venlo_nimbus_ii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl