x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekranen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Neuer douchekraan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekraan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Neuer Be Fresh Round 2.0 doucheset met thermostaatkraan chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97528546.jpg
      Neuer Neuer Be Fresh Round 2.0 doucheset met thermostaatkraan chroom Be Fresh Round 2.0 doucheset met thermostaatkraan chroom Be Fresh Round 2.0 doucheset met thermostaatkraan chroom De Be Fresh Round 2.0 regendouche opbouwset van het merk Neuer is een complete opbouw set die bestaat uit een thermostatische douchemengkraan, handdouche met doucheslang en hoofddouche. Specificaties Regendouche opbouwset Chroom Thermostatische douchemengkraan 3 standen Handdouche Doucheslang 150 cm Diameter hoofddouche 23 cm Thermostaatkraan H.o.H. 15 cm Keramisch binnenwerk (2)
      Neuer Be Fresh Round 2.0 doucheset met thermostaatkraan chroom
      • 08719747791332
      1
      249.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Plieger DEFAULT
        • plieger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Crosswater (crosswater)
      • Hotbath (hotbath)
      • Grohe (grohe)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Saniclass (saniclass)
      • Tres (tres)
      • Adema (adema)
      • Adora (adora)
      • Alpi (alpi)
      • Aqualine (aqualine)
      • Aqualino (aqualino)
      • Axor (axor)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Best design (best_design)
      • Brauer (brauer)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Delabie (delabie)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Duravit (duravit)
      • Haceka (haceka)
      • Handson (handson)
      • Hansa (hansa)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Isifix (isifix)
      • Jado (jado)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Loqé (loqe_)
      • Mueller (mueller)
      • Neuer (neuer)
      • No name (no_name)
      • OK. (ok_)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Rada (rada)
      • Reitano Rubinetteria (reitano_rubinetteria)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salenzi (salenzi)
      • Saniclear (saniclear)
      • SaniGoods (sanigoods)
      • Saniselect (saniselect)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Sento Stainless (sento_stainless)
      • Simpsons (simpsons)
      • Sub (sub)
      • Tiger (tiger)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke GO (van_marcke_go)
      • Venlo (venlo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xenz (xenz)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type kraan (type_kraan):
      • Losse kraan (losse_kraan)
      • Met handdouche (met_handdouche)
      • Met regendouche (met_regendouche)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • MFC (mfc)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Hartafstand (hartafstand):
      • 6 cm (hartafstand_6.0)
      • 7 cm (hartafstand_7.0)
      • 8 cm (hartafstand_8.0)
      • 12 cm (hartafstand_12.0)
      • 15 cm (hartafstand_15.0)
    • Thermostaat (thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Montage type (mounting_type):
      • Inbouw (inbouw)
      • Muur (muur)
      • Opbouw (opbouw)
      • Plafond (plafond)
    • Lengte doucheslang (lengte_doucheslang):
      • 15 cm (lengte_doucheslang_15.0)
      • 125 cm (lengte_doucheslang_125.0)
      • 150 cm (lengte_doucheslang_150.0)
      • 160 cm (lengte_doucheslang_160.0)
      • 175 cm (lengte_doucheslang_175.0)
    • Diameter douchekop (doorsnede):
      • < 20 cm (doorsnede_20)
      • 20 cm - 24 cm (doorsnede_20_24)
      • 24 cm - 30 cm (doorsnede_24_30)
      • ≥ 30 cm (doorsnede_30)
    • Koele behuizing (Cooltouch):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Temperatuurbegrenzing (temperatuurbegrenzing):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Douchekraan varianten (group):
      • Crosswater Belgravia (crosswater_belgravia)
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater Kai Lever (crosswater_kai_lever)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Crosswater Waldorf (crosswater_waldorf)
      • Crosswater Water (crosswater_water)
      • GROHE Grohtherm (grohe_grohtherm)
      • Hansgrohe Ecostat (hansgrohe_ecostat)
      • Hansgrohe Talis (hansgrohe_talis)
      • Hotbath Bloke (hotbath_bloke)
      • Hotbath Buddy (hotbath_buddy)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
      • Hotbath Friendo (hotbath_friendo)
      • Hotbath Laddy (hotbath_laddy)
      • Mueller Round (mueller_round)
      • Saniclass Brauer (saniclass_brauer)
      • Venlo Nimbus II (venlo_nimbus_ii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl