x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekranen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hotbath Buddy douchekraan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekraan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Hotbath Laddy L007R inbouw thermostaat met 2 stopkranen chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105487456.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81821771.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145078596.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81697738.jpg
      Hotbath Hotbath Laddy L007R inbouw thermostaat met 2 stopkranen chroom Laddy L007R inbouw thermostaat met 2 stopkranen chroom Laddy L007R inbouw thermostaat met 2 stopkranen chroom Hotbath Buddy B013 inbouw thermostaat met 1 stopkraan, uitgevoerd in chroom. De thermostaatkraan is geschikt voor één aftappunt en is te gebruiken bij douche en/of bad. De Hotbath inbouw thermostaat wordt bediend door twee draaiknoppen, deze knoppen bevinden zich op één rozet. De inbouw thermostaat heeft een eenvoudige en moderne uitstraling, dit maakt de Buddy serie geschikt voor elke eigentijdse badkamer. De Buddy B013 is verkrijgbaar in meerdere kleuren. Tevens beschikt de thermostaatkraan... (1)
      Hotbath Laddy L007R inbouw thermostaat met 2 stopkranen chroom
      • 08718924070505
      • 08718924071168
      7
      deal
      102.54 EUR
    • Hotbath Laddy L012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101845129.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145078564.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81158512.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/55368364.jpg
      Hotbath Hotbath Laddy L012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan chroom Laddy L012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan chroom Laddy L012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan chroom Verhoogset van 20 cm t.b.v. Hotbath Buddy wastafelkraan B003. Uitgevoerd in de kleur chroom. (1)
      Hotbath Laddy L012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan chroom
      • 08718924071144
      • 08718924070468
      3
      deal
      126.74 EUR
    • Hotbath Buddy thermostaat inbouw met 2 weg omstelverticaal geborsteld nikkel B051GN
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147357239.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156887847.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156887845.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106580807.jpg
      Hotbath Hotbath Buddy thermostaat inbouw met 2 weg omstelverticaal geborsteld nikkel B051GN Buddy thermostaat inbouw met 2 weg omstelverticaal geborsteld nikkel B051GN Buddy thermostaat inbouw met 2 weg omstelverticaal geborsteld nikkel B051GN De Hotbath Buddy thermostatische douchekraan met zijn moderne vorm is uitstekend geschikt voor een moderne badkamer. Dankzij de eenvoudige bediening is deze douchekraan gebruiksvriendelijk en makkelijk te monteren. (1)
      Hotbath Buddy thermostaat inbouw met 2 weg omstelverticaal geborsteld nikkel B051GN
      • 08718924070802
      10
      810.00 EUR
    • Hotbath Buddy B012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan geborsteld nikkel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158112833.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106545194.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98074900.jpg
      Hotbath Hotbath Buddy B012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan geborsteld nikkel Buddy B012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan geborsteld nikkel Buddy B012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan geborsteld nikkel Hotbath Buddy B012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan, uitgevoerd in geborsteld nikkel. Deze Buddy inbouw thermostaat met één stopkraan is geschikt voor het gebruik met één aftappunt. De inbouw thermostaat heeft een eenvoudige en eigentijdse uitstraling, geschikt voor in elke badkamer. De inbouw thermostaat bestaat uit twee losse ronde rozetten. Tevens beschikt de thermostaatkraan over temperatuurbegrenzing. Modern design; Temperatuur begrenzing; Enkel aftappunt; Flühs technologie (10 jaar ga... (1)
      Hotbath Buddy B012 inbouw thermostaat met 1 stopkraan geborsteld nikkel
      • 08718924070499
      6
      684.00 EUR
    • Hotbath Buddy B013 inbouw thermostaat met 1 stopkraan geborsteld nikkel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158109155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106563230.jpg
      Hotbath Hotbath Buddy B013 inbouw thermostaat met 1 stopkraan geborsteld nikkel Buddy B013 inbouw thermostaat met 1 stopkraan geborsteld nikkel Buddy B013 inbouw thermostaat met 1 stopkraan geborsteld nikkel Hotbath Buddy thermostaat inbouw met 1 stopkraan 1rozet geborsteld nikkel. (1)
      Hotbath Buddy B013 inbouw thermostaat met 1 stopkraan geborsteld nikkel
      • 08718924070536
      6
      724.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Ben DEFAULT
        • ben
      • Plieger DEFAULT
        • plieger
      • Venlo DEFAULT
        • venlo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Crosswater (crosswater)
      • Hotbath (hotbath)
      • Grohe (grohe)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Saniclass (saniclass)
      • Adema (adema)
      • Allibert (allibert)
      • Aqualine (aqualine)
      • Axor (axor)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blaufoss Blackline (blaufoss_blackline)
      • Brauer (brauer)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Creavit (creavit)
      • Delabie (delabie)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Douche Concurrent (douche_concurrent)
      • Duravit (duravit)
      • Effepi (effepi)
      • Franke (franke)
      • Guo (guo)
      • Haceka (haceka)
      • Hansa (hansa)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • Hsk (hsk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Jado (jado)
      • Kludi (kludi)
      • Lanesto (lanesto)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Mueller (mueller)
      • Neuer (neuer)
      • NoCalc (nocalc)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Praya (praya)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Regn (regn)
      • Reitano Rubinetteria (reitano_rubinetteria)
      • Riko (riko)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salenzi (salenzi)
      • Saniclear (saniclear)
      • SanyOne (sanyone)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Sub (sub)
      • Teakea (teakea)
      • Tiger (tiger)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Venlo (venlo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vsh (vsh)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xellanz (xellanz)
      • Xenz (xenz)
    • Budget (price):
    • Type kraan (type_kraan):
      • Losse kraan (losse_kraan)
      • Met handdouche (met_handdouche)
      • Met regendouche (met_regendouche)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Hartafstand (hartafstand):
      • 6 cm (hartafstand_6.0)
      • 12 cm (hartafstand_12.0)
      • 15 cm (hartafstand_15.0)
    • Thermostaat (thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Montage type (mounting_type):
      • Inbouw (inbouw)
      • Opbouw (opbouw)
      • Wandmontage (wandmontage)
    • Lengte doucheslang (lengte_doucheslang):
      • 15 cm (lengte_doucheslang_15.0)
      • 16 cm (lengte_doucheslang_16.0)
      • 125 cm (lengte_doucheslang_125.0)
      • 150 cm (lengte_doucheslang_150.0)
      • 160 cm (lengte_doucheslang_160.0)
      • 175 cm (lengte_doucheslang_175.0)
      • 200 cm (lengte_doucheslang_200.0)
    • Diameter douchekop (doorsnede):
      • < 19 cm (doorsnede_1)
      • 19 cm - 24 cm (doorsnede_2)
      • 24 cm - 30 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 30 cm (doorsnede_4)
    • Temperatuurbegrenzing (temperatuurbegrenzing):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Douchekraan varianten (group):
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater Kai Lever (crosswater_kai_lever)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Crosswater Waldorf (crosswater_waldorf)
      • GROHE Grohtherm (grohe_grohtherm)
      • Hansgrohe Ecostat (hansgrohe_ecostat)
      • Hansgrohe Talis (hansgrohe_talis)
      • Hotbath Bloke (hotbath_bloke)
      • Hotbath Buddy (hotbath_buddy)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
      • Hotbath Friendo (hotbath_friendo)
      • Hotbath Laddy (hotbath_laddy)
      • Mueller Round (mueller_round)
      • Saniclass Brauer (saniclass_brauer)
      • Venlo Nimbus II (venlo_nimbus_ii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl