x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekranen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Crosswater MPRO douchekraan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekraan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Crosswater Kai douche thermostaatkraan chroom EV1252EC
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116770510.jpg
      Crosswater Crosswater Kai douche thermostaatkraan chroom EV1252EC Kai douche thermostaatkraan chroom EV1252EC Kai douche thermostaatkraan chroom EV1252EC Crosswater Mike Pro douche thermostaatkraan chroom Complete set Met de MPRO-serie heeft Crosswater een uitgebreid assortiment aan producten. U vindt onder andere kranen, douchecabines, handdoekhaken en andere accessoires in deze serie. Hierdoor kunt u verschillende producten eenvoudig combineren en zo eenheid in uw badkamer creëren. Bovendien biedt Crosswater u de mogelijkheid om te variëren, want alle producten uit de MPRO-serie zijn in verschillende kleuren en vaak verschillende afmetingen ... (1)
      Crosswater Kai douche thermostaatkraan chroom EV1252EC
      • 05055833618811
      4
      171.71 EUR
    • Crosswater MPRO inbouwbadkraan thermostatisch 27.5X12cm horizontaal met omstel chroom PRO3001RC+
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165233668.jpg
      Crosswater Crosswater MPRO inbouwbadkraan thermostatisch 27.5X12cm horizontaal met omstel chroom PRO3001RC+ MPRO inbouwbadkraan thermostatisch 27.5X12cm horizontaal met omstel chroom PRO3001RC+ MPRO inbouwbadkraan thermostatisch 27.5X12cm horizontaal met omstel chroom PRO3001RC+ Crosswater MPRO inbouw thermostatisch badkraan horizontaal 3 knops 3 uitgangen chroom Niets werkt zo ontspannend als een warm bad na een lange dag, toch? Daarbij heeft u natuurlijk een goede kraan nodig waarmee u het bad vult. Functionaliteit is dus van belang, maar het oog wil ook wat! De Crosswater MPRO inbouwbadkraan is daarom een uitstekende keuze: een prachtig design en van de beste kwaliteit. Overtuigd? U koopt de producten van Crosswater nergens anders goedkoper dan bij Sanitairwinkel!... (1)
      Crosswater MPRO inbouwbadkraan thermostatisch 27.5X12cm horizontaal met omstel chroom PRO3001RC+
      4
      363.56 EUR
    • Crosswater MPRO inbouwbadkraan thermostatisch 1 stopkraan 1 omstelknop met afbouwdeel 27.5X12cm chroom PRO3000RC+
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116770809.jpg
      Crosswater Crosswater MPRO inbouwbadkraan thermostatisch 1 stopkraan 1 omstelknop met afbouwdeel 27.5X12cm chroom PRO3000RC+ MPRO inbouwbadkraan thermostatisch 1 stopkraan 1 omstelknop met afbouwdeel 27.5X12cm chroom PRO3000RC+ MPRO inbouwbadkraan thermostatisch 1 stopkraan 1 omstelknop met afbouwdeel 27.5X12cm chroom PRO3000RC+ Crosswater MPRO inbouw thermostatisch badkraan verticaal 1 stopkraan 1 omstelknop chroom Niets werkt zo ontspannend als een warm bad na een lange dag, toch? Daarbij heeft u natuurlijk een goede kraan nodig waarmee u het bad vult. Functionaliteit is dus van belang, maar het oog wil ook wat! De Crosswater MPRO inbouwbadkraan is daarom een uitstekende keuze: een prachtig design en van de beste kwaliteit. Overtuigd? U koopt de producten van Crosswater nergens anders goedkoper dan bij Sanitairwink... (1)
      Crosswater MPRO inbouwbadkraan thermostatisch 1 stopkraan 1 omstelknop met afbouwdeel 27.5X12cm chroom PRO3000RC+
      4
      385.86 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Ben DEFAULT
        • ben
      • Plieger DEFAULT
        • plieger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Crosswater (crosswater)
      • Hotbath (hotbath)
      • Grohe (grohe)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Saniclass (saniclass)
      • Adema (adema)
      • Adora (adora)
      • Allibert (allibert)
      • Aqualine (aqualine)
      • Axor (axor)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blaufoss Blackline (blaufoss_blackline)
      • Brauer (brauer)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Cornat (cornat)
      • Creavit (creavit)
      • Delabie (delabie)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differnz (differnz)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Duravit (duravit)
      • Eastbrook (eastbrook)
      • Effepi (effepi)
      • Franke (franke)
      • Guo (guo)
      • Haceka (haceka)
      • Hansa (hansa)
      • Heritage Bathrooms (heritage_bathrooms)
      • Hewi (hewi)
      • Hsk (hsk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • IDRO-BRIC (idro_bric)
      • Jado (jado)
      • Kerra (kerra)
      • Keuco (keuco)
      • Kludi (kludi)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanesto (lanesto)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Mueller (mueller)
      • Navigator (navigator)
      • Neuer (neuer)
      • NoCalc (nocalc)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Regn (regn)
      • Reitano Rubinetteria (reitano_rubinetteria)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salenzi (salenzi)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Simpsons (simpsons)
      • Sub (sub)
      • Teakea (teakea)
      • Tiger (tiger)
      • VADO (vado)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Van Marcke GO (van_marcke_go)
      • Venlo (venlo)
      • VICTORIA+ALBERT (victoria_albert)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vsh (vsh)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xenz (xenz)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Uitvoering kraan (type_kraan):
      • Losse kraan (losse_kraan)
      • Met handdouche (met_handdouche)
      • Met regendouche (met_regendouche)
    • Type kraan (uitvoering_kraan):
      • Mengkraan (mengkraan)
      • Thermostaatkraan (thermostaatkraan)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
    • Hartafstand (hartafstand):
      • 6 cm (hartafstand_6.0)
      • 12 cm (hartafstand_12.0)
      • 15 cm (hartafstand_15.0)
    • Montage type (mounting_type):
      • Inbouw (inbouw)
      • Opbouw (opbouw)
      • Wandmontage (wandmontage)
    • Temperatuurbegrenzing (temperatuurbegrenzing):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
    • Douchekraan varianten (group):
      • Crosswater Belgravia (crosswater_belgravia)
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater Kai Lever (crosswater_kai_lever)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Crosswater Waldorf (crosswater_waldorf)
      • Crosswater Water (crosswater_water)
      • GROHE Essence New (grohe_essence_new)
      • GROHE Grohtherm (grohe_grohtherm)
      • Hansgrohe Ecostat (hansgrohe_ecostat)
      • Hansgrohe Showerselect (hansgrohe_showerselect)
      • Hansgrohe Talis (hansgrohe_talis)
      • Hotbath Bloke (hotbath_bloke)
      • Hotbath Buddy (hotbath_buddy)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
      • Hotbath Friendo (hotbath_friendo)
      • Hotbath Laddy (hotbath_laddy)
      • Mueller Round (mueller_round)
      • Saniclass Brauer (saniclass_brauer)
      • Venlo Nimbus II (venlo_nimbus_ii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl