x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekranen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Diamond Line douchekraan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekraan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Diamond Line Inbouw Regendouche / Regendoucheset Inbouw Muur Genoa Thin 20cm Vierkant Chroom Thermostaatkraan Handdouche
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163249662.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152563216.jpg
      Diamond Line Diamond Line Inbouw Regendouche / Regendoucheset Inbouw Muur Genoa Thin 20cm Vierkant Chroom Thermostaatkraan Handdouche Inbouw Regendouche / Regendoucheset Inbouw Muur Genoa Thin 20cm Vierkant Chroom Thermostaatkraan Handdouche Inbouw Regendouche / Regendoucheset Inbouw Muur Genoa Thin 20cm Vierkant Chroom Thermostaatkraan Handdouche Bent u op zoek naar een luxe inbouwdouche die de ervaring in de badkamer naar een hoger niveau tilt? Met Regendoucheset Genoa Thin DC9942 kunt u elke dag onder een fijne straal staan die voor ontspanning zorgt. Het is een complete set, want de handdouche is direct inbegrepen. Zo kunt u er ook voor kiezen om alleen snel af te spoelen, bijvoorbeeld als u haast heeft in de ochtend. Regendoucheset Genoa Thin DC9942: duurzaam Dankzij de thermostaatkraan wordt de onnodige verspilling van water en... (2)
      Diamond Line Inbouw Regendouche / Regendoucheset Inbouw Muur Genoa Thin 20cm Vierkant Chroom Thermostaatkraan Handdouche
      • 07433603083003
      1
      deal
      459.00 EUR
    • Diamond Line Regendoucheset Inbouw Plafond Genoa Thin 20 cm Rond Chroom Thermostaatkraan Handdouche
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161904510.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158731930.jpg
      Diamond Line Diamond Line Regendoucheset Inbouw Plafond Genoa Thin 20 cm Rond Chroom Thermostaatkraan Handdouche Regendoucheset Inbouw Plafond Genoa Thin 20 cm Rond Chroom Thermostaatkraan Handdouche Regendoucheset Inbouw Plafond Genoa Thin 20 cm Rond Chroom Thermostaatkraan Handdouche De Regendoucheset Inbouw Plafond Genoa Thin 20cm laat zich inbouwen in het plafond en laat het op die manier lijken alsof het water rechtstreeks uit het plafond komt. Een prachtige keuze voor in de badkamer, mede dankzij het strakke design en de mooie afwerking in het luxe verchroomde materiaal. Een design regendoucheset, bestaande uit een luxe en ultradunne stortdouche met een handdouche. Gemaakt van verchroomd messing, net als de houder daarvoor. De dubbele inbouw thermostaatkraan maakt het... (1)
      Diamond Line Regendoucheset Inbouw Plafond Genoa Thin 20 cm Rond Chroom Thermostaatkraan Handdouche
      • 07433603083034
      1
      deal
      449.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Ben DEFAULT
        • ben
      • Plieger DEFAULT
        • plieger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Crosswater (crosswater)
      • Hotbath (hotbath)
      • Grohe (grohe)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Saniclass (saniclass)
      • Adema (adema)
      • Adora (adora)
      • Allibert (allibert)
      • Aqualine (aqualine)
      • Axor (axor)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blaufoss Blackline (blaufoss_blackline)
      • Brauer (brauer)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Cornat (cornat)
      • Creavit (creavit)
      • Delabie (delabie)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differnz (differnz)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Duravit (duravit)
      • Eastbrook (eastbrook)
      • Effepi (effepi)
      • Franke (franke)
      • Guo (guo)
      • Haceka (haceka)
      • Hansa (hansa)
      • Heritage Bathrooms (heritage_bathrooms)
      • Hewi (hewi)
      • Hsk (hsk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • IDRO-BRIC (idro_bric)
      • Jado (jado)
      • Kerra (kerra)
      • Keuco (keuco)
      • Kludi (kludi)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanesto (lanesto)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Mueller (mueller)
      • Navigator (navigator)
      • Neuer (neuer)
      • NoCalc (nocalc)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Regn (regn)
      • Reitano Rubinetteria (reitano_rubinetteria)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salenzi (salenzi)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Simpsons (simpsons)
      • Sub (sub)
      • Teakea (teakea)
      • Tiger (tiger)
      • VADO (vado)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Van Marcke GO (van_marcke_go)
      • Venlo (venlo)
      • VICTORIA+ALBERT (victoria_albert)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vsh (vsh)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xenz (xenz)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Uitvoering kraan (type_kraan):
      • Losse kraan (losse_kraan)
      • Met handdouche (met_handdouche)
      • Met regendouche (met_regendouche)
    • Type kraan (uitvoering_kraan):
      • Mengkraan (mengkraan)
      • Thermostaatkraan (thermostaatkraan)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
    • Hartafstand (hartafstand):
      • 6 cm (hartafstand_6.0)
      • 12 cm (hartafstand_12.0)
      • 15 cm (hartafstand_15.0)
    • Montage type (mounting_type):
      • Inbouw (inbouw)
      • Opbouw (opbouw)
      • Wandmontage (wandmontage)
    • Temperatuurbegrenzing (temperatuurbegrenzing):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
    • Douchekraan varianten (group):
      • Crosswater Belgravia (crosswater_belgravia)
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater Kai Lever (crosswater_kai_lever)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Crosswater Waldorf (crosswater_waldorf)
      • Crosswater Water (crosswater_water)
      • GROHE Essence New (grohe_essence_new)
      • GROHE Grohtherm (grohe_grohtherm)
      • Hansgrohe Ecostat (hansgrohe_ecostat)
      • Hansgrohe Showerselect (hansgrohe_showerselect)
      • Hansgrohe Talis (hansgrohe_talis)
      • Hotbath Bloke (hotbath_bloke)
      • Hotbath Buddy (hotbath_buddy)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
      • Hotbath Friendo (hotbath_friendo)
      • Hotbath Laddy (hotbath_laddy)
      • Mueller Round (mueller_round)
      • Saniclass Brauer (saniclass_brauer)
      • Venlo Nimbus II (venlo_nimbus_ii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl