x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekranen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Creavit douchekraan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekraan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Creavit Aloni 1 thermostatische douchekraan chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158116709.jpg
      Creavit Creavit Aloni 1 thermostatische douchekraan chroom Aloni 1 thermostatische douchekraan chroom Aloni 1 thermostatische douchekraan chroom Creavit Aloni 1 thermostatische douchekraan chroom De douchekraan van de Creavit Aloni staat garant voor kwaliteit. De thermostaatkraan houdt het water exact op de door jou ingestelde temperatuur, zelfs als iemand anders in het huis water gebruikt. De douchekraan heeft een verchroomd messing behulzing, veiligheidsknop 38 graden, een verstelbare debietbegrenzer, terugslagklep en een hendel bad/douche. Specificaties: Merk: Creavit Serie: Aloni Kleur: chroom Materiaal: messing Veiligheidsknop 38... (1)
      Creavit Aloni 1 thermostatische douchekraan chroom
      2
      deal
      210.00 EUR
    • Creavit Aloni thermostatische douchekraan chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158116790.jpg
      Creavit Creavit Aloni thermostatische douchekraan chroom Aloni thermostatische douchekraan chroom Aloni thermostatische douchekraan chroom Creavit Aloni thermostatische douchekraan chroom De douchekraan van de Creavit Aloni staat garant voor kwaliteit. De thermostaatkraan houdt het water exact op de door jou ingestelde temperatuur, zelfs als iemand anders in het huis water gebruikt. De douchekraan heeft een verchroomd messing behulzing, veiligheidsknop 38 graden, een verstelbare debietbegrenzer, terugslagklep en een hendel bad/douche. Specificaties: Merk: Creavit Serie: Aloni Kleur: chroom Materiaal: messing Veiligheidsknop 38 g... (1)
      Creavit Aloni thermostatische douchekraan chroom
      2
      deal
      184.99 EUR
    • Creavit Aloni 3 thermostatische douchekraan chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158116794.jpg
      Creavit Creavit Aloni 3 thermostatische douchekraan chroom Aloni 3 thermostatische douchekraan chroom Aloni 3 thermostatische douchekraan chroom Creavit Aloni 3 thermostatische douchekraan chroom De douchekraan van de Creavit Aloni staat garant voor kwaliteit. De thermostaatkraan houdt het water exact op de door jou ingestelde temperatuur, zelfs als iemand anders in het huis water gebruikt. De douchekraan heeft een verchroomd messing behulzing, veiligheidsknop 38 graden, een verstelbare debietbegrenzer, terugslagklep en een hendel bad/douche. Specificaties: Merk: Creavit Serie: Aloni Kleur: chroom Materiaal: messing Veiligheidsknop 38... (1)
      Creavit Aloni 3 thermostatische douchekraan chroom
      2
      deal
      196.00 EUR
    • Creavit Aloni 2 thermostatische douchekraan chroom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167661247.jpg
      Creavit Creavit Aloni 2 thermostatische douchekraan chroom Aloni 2 thermostatische douchekraan chroom Aloni 2 thermostatische douchekraan chroom Creavit Aloni 2 thermostatische douchekraan chroom De douchekraan van de Creavit Aloni staat garant voor kwaliteit. De thermostaatkraan houdt het water exact op de door jou ingestelde temperatuur, zelfs als iemand anders in het huis water gebruikt. De douchekraan heeft een verchroomd messing behulzing, veiligheidsknop 38 graden, een verstelbare debietbegrenzer, terugslagklep en een hendel bad/douche. Specificaties: Merk: Creavit Serie: Aloni Kleur: chroom Materiaal: messing Veiligheidsknop 38... (1)
      Creavit Aloni 2 thermostatische douchekraan chroom
      2
      deal
      160.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Ben DEFAULT
        • ben
      • Plieger DEFAULT
        • plieger
      • Venlo DEFAULT
        • venlo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Crosswater (crosswater)
      • Hotbath (hotbath)
      • Grohe (grohe)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Saniclass (saniclass)
      • Adema (adema)
      • Adora (adora)
      • Allibert (allibert)
      • Aqualine (aqualine)
      • Axor (axor)
      • Badstuber (badstuber)
      • Ben (ben)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blaufoss Blackline (blaufoss_blackline)
      • Brauer (brauer)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Cornat (cornat)
      • Creavit (creavit)
      • Delabie (delabie)
      • Differnz (differnz)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Douche Concurrent (douche_concurrent)
      • Duravit (duravit)
      • Effepi (effepi)
      • Franke (franke)
      • Guo (guo)
      • Haceka (haceka)
      • Hansa (hansa)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • Hsk (hsk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • IDRO-BRIC (idro_bric)
      • Jado (jado)
      • Kerra (kerra)
      • Kludi (kludi)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanesto (lanesto)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Mueller (mueller)
      • Neuer (neuer)
      • NoCalc (nocalc)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Praya (praya)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Regn (regn)
      • Reitano Rubinetteria (reitano_rubinetteria)
      • Riko (riko)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salenzi (salenzi)
      • Saniclear (saniclear)
      • SanyOne (sanyone)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Sento Stainless (sento_stainless)
      • Simpsons (simpsons)
      • Sub (sub)
      • Teakea (teakea)
      • Tiger (tiger)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Venlo (venlo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vsh (vsh)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xenz (xenz)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Uitvoering kraan (type_kraan):
      • Losse kraan (losse_kraan)
      • Met handdouche (met_handdouche)
      • Met regendouche (met_regendouche)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
    • Hartafstand (hartafstand):
      • 6 cm (hartafstand_6.0)
      • 12 cm (hartafstand_12.0)
      • 15 cm (hartafstand_15.0)
    • Thermostaat (thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Montage type (mounting_type):
      • Inbouw (inbouw)
      • Opbouw (opbouw)
      • Wandmontage (wandmontage)
    • Lengte doucheslang (lengte_doucheslang):
      • 15 cm (lengte_doucheslang_15.0)
      • 125 cm (lengte_doucheslang_125.0)
      • 150 cm (lengte_doucheslang_150.0)
      • 160 cm (lengte_doucheslang_160.0)
      • 175 cm (lengte_doucheslang_175.0)
      • 200 cm (lengte_doucheslang_200.0)
    • Diameter douchekop (doorsnede):
      • < 20 cm (doorsnede_1)
      • 20 cm - 23 cm (doorsnede_2)
      • 23 cm - 31 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 31 cm (doorsnede_4)
    • Temperatuurbegrenzing (temperatuurbegrenzing):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
    • Douchekraan varianten (group):
      • Crosswater Belgravia (crosswater_belgravia)
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater Kai Lever (crosswater_kai_lever)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Crosswater Waldorf (crosswater_waldorf)
      • Crosswater Water (crosswater_water)
      • GROHE Essence New (grohe_essence_new)
      • GROHE Grohtherm (grohe_grohtherm)
      • Hansgrohe Ecostat (hansgrohe_ecostat)
      • Hansgrohe Showerselect (hansgrohe_showerselect)
      • Hansgrohe Talis (hansgrohe_talis)
      • Hotbath Bloke (hotbath_bloke)
      • Hotbath Buddy (hotbath_buddy)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
      • Hotbath Friendo (hotbath_friendo)
      • Hotbath Laddy (hotbath_laddy)
      • Mueller Round (mueller_round)
      • Saniclass Brauer (saniclass_brauer)
      • Venlo Nimbus II (venlo_nimbus_ii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl