x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Fixapart EL-TRAFO104 Extern dimmer Rood, Wit dimmer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Fixapart EL-TRAFO104 Extern dimmer Rood, Wit dimmer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Fixapart EL-TRAFO104 Extern dimmer Rood, Wit dimmer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Fixapart EL-TRAFO104 Extern dimmer Rood, Wit dimmer
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101149866.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161530409.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101743527.jpg
Fixapart Fixapart EL-TRAFO104 Extern dimmer Rood, Wit dimmer EL-TRAFO104 Extern dimmer Rood, Wit dimmer EL-TRAFO104 Extern dimmer Rood, Wit dimmer Fixapart EL-TRAFO104 Extern dimmer Rood, Wit dimmer (1)
  • 08009991015163
  • EL-TRAFO104
1
  • Technische details
    • Soort lamp: Halogeen
    • Soort bediening: Niet beschikbaar
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit, Rood
    • Materiaal: Kunststof
  • 20.95 20.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Fixapart EL-TRAFO104 Extern dimmer Rood, Wit dimmer20.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Relco LED Lichtdemper RT81 4-100W (40-250W) Wit - Relco
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205113384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146492896.jpg
      Relco Relco LED Lichtdemper RT81 4-100W (40-250W) Wit - Relco LED Lichtdemper RT81 4-100W (40-250W) Wit - Relco LED Lichtdemper RT81 4-100W (40-250W) Wit - Relco (1)
      Relco LED Lichtdemper RT81 4-100W (40-250W) Wit - Relco
      • 08033373682919
      1
    • LIGHTWAVE Smart Dimmer Double - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172361989.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152052471.jpg
      LIGHTWAVE LIGHTWAVE Smart Dimmer Double - Wit Smart Dimmer Double - Wit Smart Dimmer Double - Wit Lightwave Smart Dimmer Double - Wit (1)
      LIGHTWAVE Smart Dimmer Double - Wit
      • 05060252202770
      • L22EUWH
      1
    • Doeco LED 12V Touch-Dimmer Set kleur Rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190203903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98907035.jpg
      Doeco Doeco LED 12V Touch-Dimmer Set kleur Rvs LED 12V Touch-Dimmer Set kleur Rvs LED 12V Touch-Dimmer Set kleur Rvs Schakelt aan en uit en dimt door de roestvrijstalen Dim-pad aan te raken. Dimt het led-licht in vier stappen. Dim-pad (lxbxh): 92 x 21 x 9 mm. Dim-controller (lxbxh): 85 x 36 x 21 mm. Voorzien van 140 mm kabel met led snelkoppeling (t.b.v. led trafo), 6 led aansluitingen (t.b.v. led spots). Maximale belasting: 96 W.Bekijk alle LED verlichtingBekijk alle trafo's/dimmers/schakelaars (1)
      Doeco LED 12V Touch-Dimmer Set kleur Rvs
      • 04049577132444
      1
    • Müller 873030 Dimmer (inbouw) Geschikt voor lampen: LED-lamp Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210465766.jpg
      Müller Müller 873030 Dimmer (inbouw) Geschikt voor lampen: LED-lamp Wit 873030 Dimmer (inbouw) Geschikt voor lampen: LED-lamp Wit 873030 Dimmer (inbouw) Geschikt voor lampen: LED-lamp Wit Inbouwdimmer Paladin 873 030 (1)
      Müller 873030 Dimmer (inbouw) Geschikt voor lampen: LED-lamp Wit
      • 04022709231383
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 17.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 17.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 20.95
    • partner@vergelijk.nl