x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

InterBaer 8114-004.01 Snoerdimmer Zwart Schakelvermogen (min.) 20 W Schakelvermogen (max.) 200 W 1 stuk(s)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews InterBaer 8114-004.01 Snoerdimmer Zwart Schakelvermogen (min.) 20 W Schakelvermogen (max.) 200 W 1 stuk(s)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties InterBaer 8114-004.01 Snoerdimmer Zwart Schakelvermogen (min.) 20 W Schakelvermogen (max.) 200 W 1 stuk(s)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
InterBaer 8114-004.01 Snoerdimmer Zwart Schakelvermogen (min.) 20 W Schakelvermogen (max.) 200 W 1 stuk(s)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210477392.jpg
InterBaer InterBaer 8114-004.01 Snoerdimmer Zwart Schakelvermogen (min.) 20 W Schakelvermogen (max.) 200 W 1 stuk(s) 8114-004.01 Snoerdimmer Zwart Schakelvermogen (min.) 20 W Schakelvermogen (max.) 200 W 1 stuk(s) 8114-004.01 Snoerdimmer Zwart Schakelvermogen (min.) 20 W Schakelvermogen (max.) 200 W 1 stuk(s) Schuifregelaar voor hand- en voetbediening Aansluitmogelijkheid vrij te kiezen (als tussen- of einddimmer) Brumvrij Zonder zekering Aparte aan-/uitschakelaar (1)
  • 04011644005487
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 46.94 50.71 EUR 2
    2
    • Conrad Conrad
      7.960228383338968 (1170)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dimmer 20-200W zwart46.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Schuifregelaar voor hand- en voetbediening Aansluitmogelijkheid vrij te kiezen (als tussen- of einddimmer) Brumvrij Zonder zekering Apart...50.71, 1-2mnd (offer_sdt_2_months)
      1
  • 0 0
    • Bailey trafo laagvolt lichtsysteem, grijs, (lxbxh) 72x35x25mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146492479.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154441206.jpg
      Bailey Bailey trafo laagvolt lichtsysteem, grijs, (lxbxh) 72x35x25mm trafo laagvolt lichtsysteem, grijs, (lxbxh) 72x35x25mm trafo laagvolt lichtsysteem, grijs, (lxbxh) 72x35x25mm Govena-EMC Transformator 12V 0-60W YT60 (1)
      Bailey trafo laagvolt lichtsysteem, grijs, (lxbxh) 72x35x25mm
      • 08714681170373
      2
    • Relco LED Lichtdemper RT81 4-100W (40-250W) Wit - Relco
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205113384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146492896.jpg
      Relco Relco LED Lichtdemper RT81 4-100W (40-250W) Wit - Relco LED Lichtdemper RT81 4-100W (40-250W) Wit - Relco LED Lichtdemper RT81 4-100W (40-250W) Wit - Relco (1)
      Relco LED Lichtdemper RT81 4-100W (40-250W) Wit - Relco
      • 08033373682919
      1
    • LIGHTWAVE Smart Dimmer Double - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172361989.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152052471.jpg
      LIGHTWAVE LIGHTWAVE Smart Dimmer Double - Wit Smart Dimmer Double - Wit Smart Dimmer Double - Wit Lightwave Smart Dimmer Double - Wit (1)
      LIGHTWAVE Smart Dimmer Double - Wit
      • 05060252202770
      • L22EUWH
      1
    • Doeco LED 12V Touch-Dimmer Set kleur Rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190203903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98907035.jpg
      Doeco Doeco LED 12V Touch-Dimmer Set kleur Rvs LED 12V Touch-Dimmer Set kleur Rvs LED 12V Touch-Dimmer Set kleur Rvs Schakelt aan en uit en dimt door de roestvrijstalen Dim-pad aan te raken. Dimt het led-licht in vier stappen. Dim-pad (lxbxh): 92 x 21 x 9 mm. Dim-controller (lxbxh): 85 x 36 x 21 mm. Voorzien van 140 mm kabel met led snelkoppeling (t.b.v. led trafo), 6 led aansluitingen (t.b.v. led spots). Maximale belasting: 96 W.Bekijk alle LED verlichtingBekijk alle trafo's/dimmers/schakelaars (1)
      Doeco LED 12V Touch-Dimmer Set kleur Rvs
      • 04049577132444
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 45.44
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 45.44
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 45.44
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 45.44
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 45.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 45.44
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 45.44
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 46.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 46.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 46.94
    • partner@vergelijk.nl