x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pentax K-70 + SMC DA 18-135mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pentax K-70 + SMC DA 18-135mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pentax K-70 + SMC DA 18-135mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pentax K-70 + SMC DA 18-135mm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102572716.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/60228234.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169730861.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115231631.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115231632.jpg
Pentax Pentax K-70 + SMC DA 18-135mm K-70 + SMC DA 18-135mm K-70 + SMC DA 18-135mm Deze Pentax K-70 is een compacte, weerbestendige en stofdichte DSLR camera, speciaal ontworpen voor alle soorten buitenfotografie. Hier in combinatie met de Pentax SMC DA 18-135mm f/3.5-5.6 ED AL DC WR zoomlens. (1)
  • 00027075298071
  • 16255
17
  • 7.5 x zoom AVERAGE In vergelijking met andere camera’s heeft deze een gemiddelde zoomfactor, handig voor vakanties en stedentrips
  • 3 inch AVERAGE Vergeleken met andere camera’s heeft deze een gemiddeld schermformaat, zoals je gewend bent van de compacte fototoestellen
  • Technische details
    • Cameratype : Spiegelreflexcamera
    • Cameraresolutie (megapixels): 24.24 megapixel
    • Optische zoom: 7.5
    • Draadloze technologie: Wi-Fi, GPS
    • Sensor: APS-C
    • HD type: Full HD, HD
    • Maximum video resolution: 1920 x 1080 pixels
    • Beeldscherm type: TFT
    • Beschermd tegen: Spatwaterdicht
    • Brandpuntsafstand: 18 mm
    • Contrastaanpassing: Ja
    • Display resolution (numeric): 921000 pixels
    • Hdmi: Ja
    • Helderheidsregeling: Ja
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Lcd-scherm: Ja
    • Geschikt voor: Pentax K
    • Maximale beeldresolutie: 6000 x 4000 pixels
    • Ondersteund aantal batterijen: 1
    • Ondersteunde beeldformaten: JPG
    • Opnemen: Ja
    • Type stroombron: Accu, Batterijen
    • Pre-flash: Ja
    • Scherpstellen: Automatic
    • Taalversie: Nederlands, Meertalig
    • Tweede scherm: Nee
    • Type beeldsensor: CMOS
    • Voice recording: Ja
  • Camera
    • Beeldstabilisator: Ja
    • Type Beeldzoeker: Ja, Optisch, Elektronisch
    • Histogram: Ja
    • Intensiteitsaanpassing: Ja
    • Panorama: Nee
    • Video recording: Ja
    • Zelfontspanner: 2.12 Seconden
  • Algemene kenmerken
    • Viewfinder: Ja
    • Beeldschermopties: Kantelbaar
    • Aantal foto's per seconde (fps): 6
    • Aantal scherpstelpunten: 11
    • Camera shutter type: Elektronisch
    • Camera sluiter snelheid (max): 30 Seconden
    • Richtgetal: 12 m
    • Flash modes: Auto
    • Full frame camera: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • ISO gevoeligheid (min): 100
    • ISO gevoeligheid (min): 102400
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: Micro-HDMI (Type D), Micro HDMI
  • Design
    • Kleur: Groen, Zwart
  • Verbindingsmogelijkheden
    • GPS-functie: Ja
    • USB versie: USB 2.0
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: -10 - 40 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 12 cm
    • Breedte: 125.5 mm
    • Diepte: 7 cm
    • Diepte product: 74 mm
    • Gewicht product: 688 g
    • Hoogte: 93 mm
  • Inhoud van de verpakking
    • Snelstartgids: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterijduur (CIPA-standaard): 480 Shots
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Accucapaciteit: 1050 mAh
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 3 inch
    • Display tilting: Ja
    • Display type: TFT
    • Touchscreen: Nee
  • Fotokwaliteit
    • Afbeeldingstabilisator locatie: Body
  • Handheld
    • Beeldschermgrootte: 1.2 inch
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: SD, SDHC, SDXC
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: mp4, AVCHD, MPEG4
  • Netwerk
    • Wifi-standaard: WiFi b
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Scherpstellen
    • Auto Focus (AF) assist beam: Ja
    • Auto Focus (AF) punten: 11
    • Auto Focus (AF) punten selectie: Automatisch
    • Auto Focus (AF) slot: Ja
  • Video
    • Preview framesnelheid: 6 fps
    • Video resolutions: 1280 x 720 pixels
  • Zoeker
    • Schermafmetingen zoeker: 24 inch
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
  • 1199.00 1199.00 EUR 17
    3
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      24,24 MP APS-C CMOS-sensor met beeldstabilisatie zonder laagpassfilter Weer- en stofbestendig, tot -10° werkomgeving Camera geïntegreerde...1199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.687079434584613 (635)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze Pentax K-70 is een compacte, weerbestendige en stofdichte DSLR camera, speciaal ontworpen voor alle soorten buitenfotografie. Hier i...1199.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kamera Express - Eindhoven Kamera Express - Eindhoven
      9.0722953681042 (94)
      Deze Pentax K-70 is een compacte, weerbestendige en stofdichte DSLR camera, speciaal ontworpen voor alle soorten buitenfotografie. Hier i...1199.00, 5.4849884, 51.4314333 HIGH
      15
  • 0 0
    • Panasonic Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133138470.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106652843.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106652841.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103096892.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106652840.jpg
      Panasonic Panasonic Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver De Panasonic DC-GX800 is een zeer compacte systeemcamera. De camera heeft een 180 graden opklapbaar touchscreen en kan filmen in 4K beeldkwaliteit. Hierdoor is camera uitermate geschikt voor op reis, om te vloggen of selfies te maken. De ingebouwde wifi m (3)
      Panasonic Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver
      • 05025232860531
      • 05025232860470
      • 000000000000229414
      • DC-GX800KEF-S
      • DC-GX800KEGS
      • DC-GX800KEG-S
      • 3992224
      • DMC-GX800KEGS
      1
    • Canon EOS M6 Body + 15-45mm - Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96037656.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175679557.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106599968.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106599971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106599970.jpg
      Canon Canon EOS M6 Body + 15-45mm - Zilver EOS M6 Body + 15-45mm - Zilver EOS M6 Body + 15-45mm - Zilver Canon EOS M6 + 15-45mm - Zilver (1)
      Canon EOS M6 Body + 15-45mm - Zilver
      • 04549292084764
      • 1725C012
      • 1725C012AA
      • 1725C011AA
      • 1725C011
      • 3979973
      • EOSM6KITG
      1
    • Sony A9 mark II + 24-70mm F/2.8 GM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150426802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203810627.jpg
      Sony Sony A9 mark II + 24-70mm F/2.8 GM A9 mark II + 24-70mm F/2.8 GM A9 mark II + 24-70mm F/2.8 GM De Sony A9 Mark II body is de professionele systeemcamera voor de sportfotograaf. De camera heeft namelijk ongelofelijk veel mogelijkheden! (1)
      Sony A9 mark II + 24-70mm F/2.8 GM
      • 07434013183154
      16
      deal
    • Sony Alpha A9 II systeemcamera + VG-C4EM Battery Grip
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148182855.jpg
      Sony Sony Alpha A9 II systeemcamera + VG-C4EM Battery Grip Alpha A9 II systeemcamera + VG-C4EM Battery Grip Alpha A9 II systeemcamera + VG-C4EM Battery Grip De Sony Alpha A9 II systeemcamera beschikt over dezelfde indrukwekkende functieset als zijn voorganger en voegt daar verbeterde connectiviteit, een verfijnd body-ontwerp en nog snellere prestaties aan toe. Dankzij deze verbeteringen is de A9 II dan ook de perfecte camera voor sportfotografen. (1)
      Sony Alpha A9 II systeemcamera + VG-C4EM Battery Grip
      7
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 1199.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1199.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1199.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1199.00
    • partner@vergelijk.nl