x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Panasonic Lumix DMC-GX80 Zwart + 12-32mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Panasonic Lumix DMC-GX80 Zwart + 12-32mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Panasonic Lumix DMC-GX80 Zwart + 12-32mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Panasonic Lumix DMC-GX80 Zwart + 12-32mm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137694631.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158358985.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124334463.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158358982.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124334459.jpg
Panasonic Panasonic Lumix DMC-GX80 Zwart + 12-32mm Lumix DMC-GX80 Zwart + 12-32mm Lumix DMC-GX80 Zwart + 12-32mm De Panasonic Lumix DMC-GX80 is een spiegelloze systeemcamera met verwisselbare lenzen en combineert een klassiek design met de nieuwste 4K-capaciteit. Hier in combinatie met de Panasonic MFT 12-32mm F/3.5-5.6 zwart Lumix G Vario. (8)
  • 05025232847952
  • 05025232848195
  • 05025232850495
  • KDMC-GX80KEF
  • DMC-GX80KEGK
  • DMC-GX80KEFK
  • 5025232850495
  • 3459797
  • DMC-GX80KEG-K
  • DMC-GX80KECK
  • 1917923
24
  • 2.6 x zoom BAD Met een lage zoomfactor is deze camera niet heel geschikt om van veraf gedetailleerde foto’s te maken
  • 3 inch AVERAGE Vergeleken met andere camera’s heeft deze een gemiddeld schermformaat, zoals je gewend bent van de compacte fototoestellen
  • Technische details
    • Cameratype : Systeemcamera, Compactcamera
    • Cameraresolutie (megapixels): 16 megapixel
    • Optische zoom: 2.6
    • Draadloze technologie: Wi-Fi
    • Sensor: Micro four thirds
    • HD type: Full HD, VGA, 4K Ultra HD
    • Maximum video resolution: 3840 x 2160 (4K) pixels
    • 3D TV: Nee
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Audiosysteem: Stereo
    • Beeldscherm type: LCD
    • Brandpuntsafstand: 12 mm
    • Contrastaanpassing: Ja
    • Diameter lens: 55.5 mm
    • Display resolution (numeric): 1040000 pixels
    • Draagbaar: Ja
    • Full HD: Ja
    • Hdmi: Ja
    • Helderheidsregeling: Ja
    • Ingebouwde luidsprekers: Ja
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Internet TV: Ja
    • Kortste scherpstelafstand: 20 cm
    • Lcd-scherm: Nee
    • Geschikt voor: Micro Vier Derde
    • Maat filter: 37 mm
    • Maximale beeldresolutie: 4592 x 3448 pixels
    • Ondersteund aantal batterijen: 1
    • Ondersteunde beeldformaten: JPG
    • Oogafstand: 17.5 mm
    • Opnemen: Ja
    • Type stroombron: Accu
    • Scherpstellen: Automatic/Manual
    • Schokbestendig: Ja
    • Taalversie: Nederlands, Engels, Frans, Meertalig, Italiaans, Duits, Turkish, Spaans
    • Tweede scherm: Nee
    • Type beeldsensor: Live MOS
    • Verbinding: Draadloos
    • Vergroting: 1.39 x
    • Voice recording: Ja
    • Waterdicht: Nee
  • Camera
    • Beeldstabilisator: Ja
    • Type Beeldzoeker: Ja, Elektronisch
    • Anti-stof functie: Ja
    • Dioptre correctie: Ja
    • Face tracking: Ja
    • Histogram: Ja
    • Ingebouwde flitser: Ja
    • Intensiteitsaanpassing: Ja
    • Live view: Ja
    • Multi burst mode: Ja
    • Video recording: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Inclusief lens: Ja
    • Viewfinder: Ja
    • Beeldschermopties: Kantelbaar, Touchscreen
    • Aantal foto's per seconde (fps): 8
    • Aantal scherpstelpunten: 49
    • Auto Exposure (AE)slot: Ja
    • Camera sluiter snelheid (max): 60 Seconden
    • External flash connector: Ja
    • Richtgetal: 4.2 m
    • Flash modes: Auto
    • Flits blo: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • ISO-gevoeligheid: 100
    • ISO gevoeligheid (min): 100
    • ISO gevoeligheid (min): 25600
  • Beeldscherm
    • Zwenkbaar display: Nee
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 3 inch
    • Display tilting: Nee
    • Display type: Lcd
    • Field of view: 100
    • Schermdiameter in centimeters: 7.5 cm
    • Touchscreen: Ja
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: Micro USB, Micro-HDMI (Type D)
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Verbindingsmogelijkheden
    • GPS-functie: Nee
    • Bluetooth: Nee
    • Direct printen: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Nee
    • Usb-poort: Ja
    • USB versie: USB 2.0
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 12.2 cm
    • Diepte: 4.39 cm
    • Diepte product: 122 mm
    • Gewicht product: 426 g
    • Hoogte: 70 mm
    • Hoogte: 7.06 cm
    • Lens diameter: 55.5 mm
    • Lens gewicht: 70 g
    • Lens lengte: 24 mm
    • Weight (including battery): 426 g
  • Inhoud van de verpakking
    • Hand strap: Ja
    • Meegeleverde kabels: USB
    • Snelstartgids: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterijduur (CIPA-standaard): 290 Shots
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Batterijvoltage: 7.2 V
    • Accucapaciteit: 1025 mAh
  • Beheerfuncties
    • On Screen Display (OSD)-talen: Duits
  • Fotokwaliteit
    • Sensor formaat: 17.30 x 13.00 mm
  • Handheld
    • Beeldschermgrootte: 1.2 inch
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: SD, SDHC, SDXC, Niet ondersteund
  • Lenssysteem
    • Aantal diafragmalamellen: 7
    • Groothoeklenssysteem: Ja
    • Maximale brandpuntsafstand: 64 mm
    • Minimale brandpuntsafstand: 24 mm
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: mp4, AVCHD
  • Netwerk
    • Wifi-standaard: WiFi b
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Scherpstellen
    • Auto Focus (AF) assist beam: Ja
    • Auto Focus (AF) punten: 49
    • Auto Focus (AF) slot: Ja
  • Video
    • Preview framesnelheid: 40 fps
    • Video resolutions: 640 x 480 pixels
  • Zoeker
    • Schermafmetingen zoeker: 0.4 inch
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016, 2018
  • Overig
    • PictBridge: Ja
  • 499.00 558.97 EUR 24
    5
    • CameraNU.nl CameraNU.nl
      9.167668993808894 (149)
      Met de Panasonic GX80 werk je zeer low profiel door het onopvallende ontwerp. Daarbij heb je beschikking over een snelle en accurate sche...499.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.687079434584613 (635)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Panasonic Lumix DMC-GX80 is een spiegelloze systeemcamera met verwisselbare lenzen en combineert een klassiek design met de nieuwste 4...
      499.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kamera Express - Eindhoven Kamera Express - Eindhoven
      9.0722953681042 (94)
      De Panasonic Lumix DMC-GX80 is een spiegelloze systeemcamera met verwisselbare lenzen en combineert een klassiek design met de nieuwste 4...
      799.00, 5.4849884, 51.4314333 HIGH
      15
    • CameraNU.nl Amsterdam CameraNU.nl Amsterdam
      Met de Panasonic GX80 werk je zeer low profiel door het onopvallende ontwerp. Daarbij heb je beschikking over een snelle en accurate sche...499.00, 4.9037572, 52.3494626 LOW
      6
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Live MOS-sensor type 4/3 16 MP Afschafping van het dieppassfilter Dubbele stabilisatie innovatief Kleur: veelkleurig558.97, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Panasonic Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133138470.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106652843.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106652841.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103096892.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106652840.jpg
      Panasonic Panasonic Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver De Panasonic DC-GX800 is een zeer compacte systeemcamera. De camera heeft een 180 graden opklapbaar touchscreen en kan filmen in 4K beeldkwaliteit. Hierdoor is camera uitermate geschikt voor op reis, om te vloggen of selfies te maken. De ingebouwde wifi m (3)
      Panasonic Lumix DMC-GX800 + 12-32mm - Zilver
      • 05025232860531
      • 05025232860470
      • 000000000000229414
      • DC-GX800KEF-S
      • DC-GX800KEGS
      • DC-GX800KEG-S
      • 3992224
      • DMC-GX800KEGS
      1
    • Canon EOS M6 Body + 15-45mm - Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96037656.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175679557.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106599968.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106599971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106599970.jpg
      Canon Canon EOS M6 Body + 15-45mm - Zilver EOS M6 Body + 15-45mm - Zilver EOS M6 Body + 15-45mm - Zilver Canon EOS M6 + 15-45mm - Zilver (1)
      Canon EOS M6 Body + 15-45mm - Zilver
      • 04549292084764
      • 1725C012
      • 1725C012AA
      • 1725C011AA
      • 1725C011
      • 3979973
      • EOSM6KITG
      1
    • Sony A9 mark II + 24-70mm F/2.8 GM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150426802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203810627.jpg
      Sony Sony A9 mark II + 24-70mm F/2.8 GM A9 mark II + 24-70mm F/2.8 GM A9 mark II + 24-70mm F/2.8 GM De Sony A9 Mark II body is de professionele systeemcamera voor de sportfotograaf. De camera heeft namelijk ongelofelijk veel mogelijkheden! (1)
      Sony A9 mark II + 24-70mm F/2.8 GM
      • 07434013183154
      16
      deal
    • Sony Alpha A9 II systeemcamera + VG-C4EM Battery Grip
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148182855.jpg
      Sony Sony Alpha A9 II systeemcamera + VG-C4EM Battery Grip Alpha A9 II systeemcamera + VG-C4EM Battery Grip Alpha A9 II systeemcamera + VG-C4EM Battery Grip De Sony Alpha A9 II systeemcamera beschikt over dezelfde indrukwekkende functieset als zijn voorganger en voegt daar verbeterde connectiviteit, een verfijnd body-ontwerp en nog snellere prestaties aan toe. Dankzij deze verbeteringen is de A9 II dan ook de perfecte camera voor sportfotografen. (1)
      Sony Alpha A9 II systeemcamera + VG-C4EM Battery Grip
      7
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 479.44
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 479.44
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 479.44
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 479.44
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 479.44
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 479.44
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 479.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 479.44
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 479.44
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 475.79
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 475.79
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 475.79
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 475.79
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 475.79
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 475.79
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 475.79
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 475.79
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 499.00
    • partner@vergelijk.nl