x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er deurmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Secu deurmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in deurmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Secu SECUCARE Drempelhulp kunststof set 3-laags
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90071586.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125204404.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144942314.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142956466.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132454598.jpg
      Secu Secu SECUCARE Drempelhulp kunststof set 3-laags SECUCARE Drempelhulp kunststof set 3-laags SECUCARE Drempelhulp kunststof set 3-laags De SecuCare modulaire drempelhulp rekent af met alle drempel ergenissen. Met deze hulp is het gemakkelijk om over een drempel te komen. Het is eenvoudig in elkaar te klikken en daardoor snel gebruiksklaar. De drempel is voor zowel binnen als buiten te gebruiken. (1)
      Secu SECUCARE Drempelhulp kunststof set 3-laags
      • 08714199507449
      6
      good_buy
      deal
      84.15 EUR
    • Secu SECUCARE Drempelhulp kunststof set 2-laags
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119152155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144940989.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140287224.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132454147.jpg
      Secu Secu SECUCARE Drempelhulp kunststof set 2-laags SECUCARE Drempelhulp kunststof set 2-laags SECUCARE Drempelhulp kunststof set 2-laags Modulaire drempelhulp in kunststof van Secucare. Dit nieuw concept van drempelplaat is gebaseerd op anderhalf jaar research. Vervaardigd uit duurzame UV-bestendige kunststof, bestaat uit verschillende losse onderdelen die eenvoudig in elkaar gezet kunnen worden. Voorzien van geïntegreerde antislip n (1)
      Secu SECUCARE Drempelhulp kunststof set 2-laags
      • 08714199507432
      6
      good_buy
      deal
      50.15 EUR
    • Populaire keuzes (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kokosmat DEFAULT
        • kokos
      • Riviera Maison DEFAULT
        • riviera_maison
      • Hornbach DEFAULT
        • hornbach
      • Hamat DEFAULT
        • hamat
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 3M (3m)
      • Akzente Coco Design (akzente_coco_design)
      • Akzente Coco Turn (akzente_coco_turn)
      • Akzente Spot (akzente_spot)
      • Andiamo (andiamo)
      • Astra (astra)
      • Balvi (balvi)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Beliani (beliani)
      • Best For Boots (best_for_boots)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bougari (bougari)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bud (bud)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fixman (fixman)
      • Floortex (floortex)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Hamat (hamat)
      • Hanse Home (hanse_home)
      • HEINE (heine)
      • Home wohnideen (home_wohnideen)
      • Hornbach (hornbach)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ivol (ivol)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • Kleen-Tex (kleen_tex)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • Made.com (made_com)
      • Magic (magic)
      • Mars (mars)
      • MD (md)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Multimat (multimat)
      • My Home (my_home)
      • Nature (nature)
      • No name (no_name)
      • Onbekend (onbekend)
      • OTTO (otto)
      • Present Time (present_time)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • Proplus (proplus)
      • PT Living (pt_living)
      • Pummel & Friends (pummel_friends)
      • Radius (radius)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rizz (rizz)
      • ROCK STAR BABY (rock_star_baby)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Secu (secu)
      • SecuCare (secucare)
      • Sencys (sencys)
      • Star Wars (star_wars)
      • Valetti (valetti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WeatherTech (weathertech)
      • Webschatz (webschatz)
      • Zala living (zala_living)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Creme (creme)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kokos (kokos)
      • Rubber (rubber)
      • Beton (beton)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Leer (leer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Vinyl (vinyl)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (40)
      • 40 - 60 cm (40_60_cm)
      • >60 cm (60_cm)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 60 cm (60_cm)
      • 60 - 80 cm (60_80_cm)
      • >80 cm (80_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl