x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er deurmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hornbach deurmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in deurmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Hornbach Deurmat kunststof Dimension antraciet 50x80 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91055860.jpg
      Hornbach Hornbach Deurmat kunststof Dimension antraciet 50x80 cm Deurmat kunststof Dimension antraciet 50x80 cm Deurmat kunststof Dimension antraciet 50x80 cm Deurmat kunststof Dimention De deurmat van kunststofweefsel is zeer geschikt voor gebruik buiten. Door de robuuste structuur heeft de mat goede reiniging en een hoge slijtvastheid. (1)
      Hornbach Deurmat kunststof Dimension antraciet 50x80 cm
      • 08717755108777
      1
      21.44 EUR
    • Populaire keuzes (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kokosmat DEFAULT
        • kokos
      • Hornbach DEFAULT
        • hornbach
      • Hamat DEFAULT
        • hamat
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 3M (3m)
      • Akzente Coco Design (akzente_coco_design)
      • Akzente Coco Turn (akzente_coco_turn)
      • Akzente Spot (akzente_spot)
      • Andiamo (andiamo)
      • Astra (astra)
      • Balvi (balvi)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Beliani (beliani)
      • Best For Boots (best_for_boots)
      • Bougari (bougari)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bud (bud)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Dekowe (dekowe)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fixman (fixman)
      • Floortex (floortex)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Hamat (hamat)
      • Hanse Home (hanse_home)
      • HEINE (heine)
      • Home wohnideen (home_wohnideen)
      • Hornbach (hornbach)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ivol (ivol)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • Kleen-Tex (kleen_tex)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • Made.com (made_com)
      • Magic (magic)
      • Mars (mars)
      • MD (md)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Multimat (multimat)
      • My Home (my_home)
      • Nature (nature)
      • No name (no_name)
      • Onbekend (onbekend)
      • OTTO (otto)
      • Present Time (present_time)
      • Primaflor-ideen In Textil (primaflor_ideen_in_textil)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • Proplus (proplus)
      • Pummel & Friends (pummel_friends)
      • Radius (radius)
      • Rizz (rizz)
      • ROCK STAR BABY (rock_star_baby)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Secu (secu)
      • SecuCare (secucare)
      • Sencys (sencys)
      • Star Wars (star_wars)
      • Valetti (valetti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WeatherTech (weathertech)
      • Webschatz (webschatz)
      • Zala living (zala_living)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Creme (creme)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kokos (kokos)
      • Rubber (rubber)
      • Beton (beton)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Leer (leer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (40)
      • 40 - 60 cm (40_60_cm)
      • >60 cm (60_cm)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 60 cm (60_cm)
      • 60 - 80 cm (60_80_cm)
      • >80 cm (80_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl