x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er deurmatten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bruno Banani deurmat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in deurmat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bruno Banani Mat, »Madison«, rechthoekig, hoogte 9 mm, gedrukt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116700727.jpg
      Bruno Banani Bruno Banani Mat, »Madison«, rechthoekig, hoogte 9 mm, gedrukt Mat, »Madison«, rechthoekig, hoogte 9 mm, gedrukt Mat, »Madison«, rechthoekig, hoogte 9 mm, gedrukt Artikeldetails Aantal pooldraden: 112.000 pooldraden/m²; Model: Rechthoekig; Gewicht: 2,08 kg/m²; Productiewijze: Met print; Materiaal achterkant: Nitrilrubber; Materiaalsamenstelling: Materiaal: (1)
      Bruno Banani Mat, »Madison«, rechthoekig, hoogte 9 mm, gedrukt
      • 09010216022124
      1
      deal
      23.94 EUR
    • Bruno Banani Mat, »Handboeien«, hoogte 9 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108347866.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108347865.jpg
      Bruno Banani Bruno Banani Mat, »Handboeien«, hoogte 9 mm Mat, »Handboeien«, hoogte 9 mm Mat, »Handboeien«, hoogte 9 mm In de hal of als decoratief interieurelement, de wasbare mat »Manette« van Bruno Bananni by Kleen-Tex is in tal van situaties de optimale oplossing. Het design komt uit de pen van het cultmerk »Bruno (1)
      Bruno Banani Mat, »Handboeien«, hoogte 9 mm
      • 04032445089315
      • 09010216015270
      1
      deal
      23.94 EUR
    • Populaire keuzes (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kokosmat DEFAULT
        • kokos
      • Riviera Maison DEFAULT
        • riviera_maison
      • Hornbach DEFAULT
        • hornbach
      • Hamat DEFAULT
        • hamat
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 3M (3m)
      • Akzente Coco Design (akzente_coco_design)
      • Akzente Coco Turn (akzente_coco_turn)
      • Akzente Spot (akzente_spot)
      • Andiamo (andiamo)
      • Astra (astra)
      • Balvi (balvi)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Beliani (beliani)
      • Best For Boots (best_for_boots)
      • Bougari (bougari)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bud (bud)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fixman (fixman)
      • Floortex (floortex)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Hamat (hamat)
      • Hanse Home (hanse_home)
      • HEINE (heine)
      • Home wohnideen (home_wohnideen)
      • Hornbach (hornbach)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ivol (ivol)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • Kleen-Tex (kleen_tex)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • Made.com (made_com)
      • Magic (magic)
      • Mars (mars)
      • MD (md)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Multimat (multimat)
      • My Home (my_home)
      • Nature (nature)
      • No name (no_name)
      • Onbekend (onbekend)
      • OTTO (otto)
      • Present Time (present_time)
      • Primaflor-ideen In Textil (primaflor_ideen_in_textil)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • Proplus (proplus)
      • PT Living (pt_living)
      • Pummel & Friends (pummel_friends)
      • Radius (radius)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rizz (rizz)
      • ROCK STAR BABY (rock_star_baby)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Secu (secu)
      • SecuCare (secucare)
      • Sencys (sencys)
      • Star Wars (star_wars)
      • Valetti (valetti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WeatherTech (weathertech)
      • Zala living (zala_living)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Creme (creme)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kokos (kokos)
      • Rubber (rubber)
      • Beton (beton)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Leer (leer)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (40)
      • 40 - 60 cm (40_60_cm)
      • >60 cm (60_cm)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 60 cm (60_cm)
      • 60 - 80 cm (60_80_cm)
      • >80 cm (80_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl