x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Personal computers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Windows Embedded PC

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in PC categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Fujitsu Futro S720 (0720P702BDE)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165195835.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120583351.jpg
      Fujitsu Fujitsu Futro S720 (0720P702BDE) Futro S720 (0720P702BDE) Futro S720 (0720P702BDE) De individueel configureerbare FUJITSU FUTRO S720 thin client is ideaal voor beveiligde, servergebaseerde computerprestaties en desktopvirtualisatie. Hij imponeert door zijn eenvoud, unieke connectiviteitsmogelijkheden en lange levensduur die de TCO minimaliseert. Groene technologie - De bijdrage van uw bedrijf aan de bescherming van het milieu - Een modern, milieubewust productconcept - van ontwikkeling tot recycling Ontspannen werken - Stil systeem voor een aangename werkomgeving - Flash-ge... (1)
      Fujitsu Futro S720 (0720P702BDE)
      • 04057185500944
      • VFY:S0720P702BDE
      2
      most_sold
      468.20 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Windows DEFAULT
        • windows
      • SSD DEFAULT
        • ssd
      • MSI DEFAULT
        • msi
      • Medion DEFAULT
        • medion
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Asrock (asrock)
      • Dell (dell)
      • Dell Wyse (dell_wyse)
      • Elo (elo)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Intel (intel)
      • Lexar (lexar)
      • LG (lg)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Minix (minix)
      • NComputing (ncomputing)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • Samsung (samsung)
      • Shuttle (shuttle)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebase (acer_chromebase)
      • Acer Chromebox (acer_chromebox)
      • Acer Nitro N50 (acer_nitro_n50)
      • Acer Predator Orion (acer_predator_orion)
      • Acer Veriton N (acer_veriton_n)
      • Apple iMac (apple_imac)
      • Apple Mac mini (apple_mac_mini)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebox (asus_chromebox)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus Vivo AiO (asus_vivo_aio)
      • Asus Zen AiO (asus_zen_aio)
      • Dell OptiPlex 5040 (dell_optiplex_5040)
      • Dell OptiPlex 7020 (dell_optiplex_7020)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Fujitsu ESPRIMO (fujitsu_esprimo)
      • HP Elite Slice (hp_elite_slice)
      • HP EliteDesk 705 (hp_elitedesk_705)
      • HP EliteDesk 800 (hp_elitedesk_800)
      • HP EliteOne 800 (hp_eliteone_800)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP ProDesk (hp_prodesk)
      • HP Z2 (hp_z2)
      • Lenovo IdeaCentre 510 (lenovo_ideacentre_510)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkStation (lenovo_thinkstation)
      • Medion AKOYA (medion_akoya)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • MSI Cubi (msi_cubi)
      • MSI Infinite (msi_infinite)
      • MSI Pro (msi_pro)
      • MSI Trident (msi_trident)
    • Prijs (price):
      • < € 2375 (budget)
      • € 2375 - € 4095 (price_2)
      • € 4095 - € 5615 (price_3)
      • ≥ € 5615 (price_4)
    • Type (soort_desktop):
      • All-in-one PC (all_in_one_pc)
      • Desktop (desktop)
      • Mini PC (mini_pc)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Athlon (amd_athlon)
      • AMD G (amd_g)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core 2 Duo (intel_core_2_duo)
      • Intel Core 2 Quad (intel_core_2_quad)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Dual Core (intel_dual_core)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Werkgeheugen (interne_ram):
      • 2 GB (interne_ram_2.0)
      • 3 GB (interne_ram_3.0)
      • 4 GB (interne_ram_4.0)
      • 8 GB (interne_ram_8.0)
      • 16 GB (interne_ram_16.0)
      • 32 GB (interne_ram_32.0)
      • 64 GB (interne_ram_64.0)
      • 128 GB (interne_ram_128.0)
    • Opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 250 GB (small)
      • 250 GB - 500 GB (medium)
      • 500 GB - 1 TB (large)
      • > 1 TB (xxl)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • Fusion Drive (fusion_drive)
      • HDD+SSD (hdd_ssd)
    • Grafische kaart (discrete_graphics_adapter_model):
      • AMD Radeon HD 6630M (amd_radeon_hd_6630m)
      • AMD Radeon Pro 555 (amd_radeon_pro_555)
      • AMD Radeon Pro 555X (amd_radeon_pro_555x)
      • AMD Radeon Pro 560X (amd_radeon_pro_560x)
      • Intel GMA 4500M (intel_gma_4500m)
      • Intel HD Graphics (intel_hd_graphics)
      • Intel HD Graphics 4600 (intel_hd_graphics_4600)
      • Niet beschikbaar (niet_beschikbaar)
      • NVIDIA GeForce GT 640M (nvidia_geforce_gt_640m)
      • NVIDIA GeForce GT 1030 (nvidia_geforce_gt_1030)
      • NVIDIA GeForce GTX 1650 (nvidia_geforce_gtx_1650)
      • NVIDIA GeForce RTX 2060 (nvidia_geforce_rtx_2060)
      • NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER (nvidia_geforce_rtx_2060_super)
      • NVIDIA GeForce RTX 2070 (nvidia_geforce_rtx_2070)
      • NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER (nvidia_geforce_rtx_2070_super)
      • NVIDIA GeForce RTX 2080 (nvidia_geforce_rtx_2080)
      • NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER (nvidia_geforce_rtx_2080_super)
      • NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti (nvidia_geforce_rtx_2080_ti)
      • NVIDIA Quadro RTX 4000 (nvidia_quadro_rtx_4000)
      • NVIDIA Quadro T2000 (nvidia_quadro_t2000)
    • Beeldschermdiagonaal (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • < 24 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_1)
      • 24 inch - 27 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_2)
      • 27 inch - 28 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_3)
      • ≥ 28 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_4)
    • WiFi-verbinding (wifi_verbinding):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Android (android)
      • Chrome OS (chrome_os)
      • Geleverd zonder besturingssysteem (geleverd_zonder_besturingssysteem)
      • HP ThinPro OS (hp_thinpro_os)
      • Linux (linux)
      • macOS (macos)
      • Windows (windows)
      • Windows 10 (windows_10)
      • Windows Embedded (windows_embedded)
      • Windows Vista (windows_vista)
      • Wyse ThinOS (wyse_thinos)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Processor kloksnelheid (processor_kloksnelheid):
      • < 1.7 GHz (processor_kloksnelheid_1)
      • 1.7 GHz - 2.5 GHz (processor_kloksnelheid_2)
      • 2.5 GHz - 2.9 GHz (processor_kloksnelheid_3)
      • ≥ 2.9 GHz (processor_kloksnelheid_4)
    • Met DVD lezer/brander (soort_optische_drive):
      • DVD+RW (dvd_rw)
      • DVD Super Multi (dvd_super_multi)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl