x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Personal computers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Asus Chromebox

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in PC categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Asus Chromebox 3 N003U Intel Celeron 3865U 4 GB 32 GB SSD mini PC Zwart Chrome OS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156006455.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156006457.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156006458.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156006459.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156006456.jpg
      Asus Asus Chromebox 3 N003U Intel Celeron 3865U 4 GB 32 GB SSD mini PC Zwart Chrome OS Chromebox 3 N003U Intel Celeron 3865U 4 GB 32 GB SSD mini PC Zwart Chrome OS Chromebox 3 N003U Intel Celeron 3865U 4 GB 32 GB SSD mini PC Zwart Chrome OS Besturingssysteem: Chrome OS Processorsnelheid: 1,1 GHz Kleur: zwart Land van herkomst: Groot-Brittannië (2)
      Asus Chromebox 3 N003U Intel Celeron 3865U 4 GB 32 GB SSD mini PC Zwart Chrome OS
      • 04712900986242
      • CHROMEBOX3-N003U
      2
      most_sold
      440.71 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Windows DEFAULT
        • windows
      • SSD DEFAULT
        • ssd
      • MSI DEFAULT
        • msi
      • Medion DEFAULT
        • medion
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Asrock (asrock)
      • Dell (dell)
      • Dell Wyse (dell_wyse)
      • Elo (elo)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Intel (intel)
      • LG (lg)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Minix (minix)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • Optoma (optoma)
      • Samsung (samsung)
      • Shuttle (shuttle)
      • Xoro (xoro)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebase (acer_chromebase)
      • Acer Chromebox (acer_chromebox)
      • Acer Nitro N50 (acer_nitro_n50)
      • Acer Predator Orion (acer_predator_orion)
      • Acer Veriton M (acer_veriton_m)
      • Acer Veriton N (acer_veriton_n)
      • Apple iMac (apple_imac)
      • Apple Mac mini (apple_mac_mini)
      • Apple Mac Pro (apple_mac_pro)
      • Asus Chromebox (asus_chromebox)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus Vivo AiO (asus_vivo_aio)
      • Dell OptiPlex 3040 (dell_optiplex_3040)
      • Dell OptiPlex 5040 (dell_optiplex_5040)
      • Dell OptiPlex 7020 (dell_optiplex_7020)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Fujitsu ESPRIMO (fujitsu_esprimo)
      • HP All in One (hp_all_in_one)
      • HP Chromebox (hp_chromebox)
      • HP Compaq Elite (hp_compaq_elite)
      • HP Elite Slice (hp_elite_slice)
      • HP EliteDesk 705 (hp_elitedesk_705)
      • HP EliteDesk 800 (hp_elitedesk_800)
      • HP EliteOne 800 (hp_eliteone_800)
      • HP EliteOne 1000 (hp_eliteone_1000)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP ProDesk (hp_prodesk)
      • HP ProOne 400 (hp_proone_400)
      • HP Thin Client (hp_thin_client)
      • HP Z2 (hp_z2)
      • HP Z240 (hp_z240)
      • Lenovo IdeaCentre 510 (lenovo_ideacentre_510)
      • Lenovo IdeaCentre AIO 520 (lenovo_ideacentre_aio_520)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkStation (lenovo_thinkstation)
      • Medion AKOYA (medion_akoya)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • MSI Cubi (msi_cubi)
      • MSI Infinite (msi_infinite)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • MSI Pro (msi_pro)
      • MSI Trident (msi_trident)
    • Prijs (price):
      • < € 2875 (budget)
      • € 2875 - € 4375 (price_2)
      • € 4375 - € 5935 (price_3)
      • ≥ € 5935 (price_4)
    • Type (soort_desktop):
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Athlon (amd_athlon)
      • AMD G (amd_g)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron Asus Chromebox Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core 2 Duo (intel_core_2_duo)
      • Intel Core 2 Quad (intel_core_2_quad)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Werkgeheugen (interne_ram):
      • 0 GB (interne_ram_0.0)
      • 2 GB (interne_ram_2.0)
      • 3 GB (interne_ram_3.0)
      • 4 GB (interne_ram_4.0)
      • 8 GB (interne_ram_8.0)
      • 16 GB (interne_ram_16.0)
      • 24 GB (interne_ram_24.0)
      • 32 GB (interne_ram_32.0)
      • 64 GB (interne_ram_64.0)
    • Opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 250 GB (small)
      • 250 GB - 500 GB (medium)
      • 500 GB - 1 TB (large)
      • > 1 TB (xxl)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • Fusion Drive (fusion_drive)
      • HDD+SSD (hdd_ssd)
    • Grafische kaart (discrete_graphics_adapter_model):
      • AMD Radeon HD 6630M (amd_radeon_hd_6630m)
      • AMD Radeon HD 6750M (amd_radeon_hd_6750m)
      • AMD Radeon Pro 555 (amd_radeon_pro_555)
      • AMD Radeon Pro 555X (amd_radeon_pro_555x)
      • AMD Radeon Pro 560X (amd_radeon_pro_560x)
      • AMD Radeon RX 550X (amd_radeon_rx_550x)
      • Intel GMA 4500M (intel_gma_4500m)
      • Intel HD Graphics (intel_hd_graphics)
      • Intel HD Graphics 4600 (intel_hd_graphics_4600)
      • Niet beschikbaar (niet_beschikbaar)
      • NVIDIA GeForce GT 640M (nvidia_geforce_gt_640m)
      • NVIDIA GeForce GT 1030 (nvidia_geforce_gt_1030)
      • NVIDIA GeForce GTX 1060 (nvidia_geforce_gtx_1060)
      • NVIDIA GeForce GTX 1650 (nvidia_geforce_gtx_1650)
      • NVIDIA GeForce GTX 1660 (nvidia_geforce_gtx_1660)
      • NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (nvidia_geforce_gtx_1660_ti)
      • NVIDIA GeForce MX130 (nvidia_geforce_mx130)
      • NVIDIA GeForce RTX 2060 (nvidia_geforce_rtx_2060)
      • NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER (nvidia_geforce_rtx_2060_super)
      • NVIDIA GeForce RTX 2070 (nvidia_geforce_rtx_2070)
      • NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER (nvidia_geforce_rtx_2070_super)
      • NVIDIA GeForce RTX 2080 (nvidia_geforce_rtx_2080)
      • NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER (nvidia_geforce_rtx_2080_super)
      • NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti (nvidia_geforce_rtx_2080_ti)
      • NVIDIA Quadro P1000 (nvidia_quadro_p1000)
      • NVIDIA Quadro RTX 4000 (nvidia_quadro_rtx_4000)
      • NVIDIA Quadro T1000 (nvidia_quadro_t1000)
      • NVIDIA Quadro T2000 (nvidia_quadro_t2000)
    • Beeldschermdiagonaal (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • < 5 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_1)
      • 5 inch - 25 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_2)
      • ≥ 25 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_3)
    • WiFi-verbinding (wifi_verbinding):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Android (android)
      • Chrome OS Asus Chromebox Chrome OS (chrome_os)
      • FreeDOS (freedos)
      • Geleverd zonder besturingssysteem (geleverd_zonder_besturingssysteem)
      • HP ThinPro OS (hp_thinpro_os)
      • Linux (linux)
      • macOS (macos)
      • OS X (os_x)
      • Windows (windows)
      • Windows 10 (windows_10)
      • Windows Embedded (windows_embedded)
      • Windows Vista (windows_vista)
      • Wyse ThinOS (wyse_thinos)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Processor kloksnelheid (processor_kloksnelheid):
      • < 2.5 GHz (processor_kloksnelheid_1)
      • 2.5 GHz - 3 GHz (processor_kloksnelheid_2)
      • 3 GHz - 3.2 GHz (processor_kloksnelheid_3)
      • ≥ 3.2 GHz (processor_kloksnelheid_4)
    • Met DVD lezer/brander (soort_optische_drive):
      • DVD+RW (dvd_rw)
      • DVD Super Multi (dvd_super_multi)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Rood (rood)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl