x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Asus ROG Strix - G10DK-75700G038W

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Asus ROG Strix - G10DK-75700G038W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Asus ROG Strix - G10DK-75700G038W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Asus ROG Strix - G10DK-75700G038W
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236770905.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255136038.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255136035.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255136037.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255136028.jpg?ts=1
Asus Asus ROG Strix - G10DK-75700G038W ROG Strix - G10DK-75700G038W ROG Strix - G10DK-75700G038W DOE MEER DAN GAMENDe ROG Strix G10DK is een Windows 11 gaming desktop die fenomenale game-ervaringen levert. Zijn high-performance M.2st opslag en snellere laadtijden voor uw groeiende gamebibliotheek. Pas uw ervaring aan in Armoury Crate, dat Aura Sync personalisatie en prestatie-optimalisatie biedt in één gestroomlijnd hulpprogramma.DESIGNGESTROOMLIJND EN SOLIDEHet opvallende chassis heeft strakke lijnen, scherpe vouwen en een futuristische, op een pantser geïnspireerde afwerking. Een optioneel transparant zijpaneel benadrukt Aura Sync-componenten die het interieur verlichten en kan worden aangepast om de perfecte gaming-omgeving te creëren. Met een inhoud van slechts 27 liter stopt de Strix GL10DH kritische componenten in een compacte behuizing die minder ruimte inneemt op of onder uw bureau. Kleinere afmetingen maken het systeem ook (1)
  • 04711081636663
  • 90PF02S1-M00E70
2
deal
  • Geheugen
    • Interne RAM: 16 GB
    • Intern RAM type: DDR4
    • Maximum intern geheugen: 64 GB
  • Harde schijf
    • Totale opslagcapaciteit: 512 GB
    • Opslag media: SSD
    • Aantal storage drives geïnstalleerd: 1
    • Number of SSDs installed: 1
  • Algemene kenmerken
    • Soort desktop: Desktop
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)
    • LAN met kabels: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi a
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • PS/2-poort(en): 1
    • VGA (D-Sub)poort(en): 1
  • Technische details
    • Soort optische drive: Nee
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Audiokanalen: 5.1
    • Ethernet LAN dataoverdrachtsnelheid: 10, 1000, 100 Mbit/s
    • Geïntegreerde kaartlezer: Nee
    • Hdmi-versie: 1.4
    • Inclusief monitor: Nee
    • Multi core type: 8
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Markt positionering: Gamen
  • Grafisch
    • Aparte grafische adapter: Ja
    • Aantal displayports grafische adapter: 3
    • Aantal HDMI-poorten grafische adapter: 1
    • Discreet grafische adaptergeheugen: 8 GB
    • Discrete graphics memory type: GDDR6
    • On-board graphics adapter: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 18 cm
    • Diepte: 43 cm
    • Hoogte: 42.8 cm
  • Beveiliging
    • Trusted Platform Module (TPM): Ja
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 1
    • DVI-poort: Ja
  • Processor
    • Processor cache: 20 MB
    • Processorfabrikant: AMD
    • Processorkloksnelheid: 3800 MHz
  • Software
    • Operating system architecture: 64-bit
  • Storage
    • SSD/HDD-vormfactor: M.2 inch
  • Uitbreidingsmodules
    • PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: 1
  • Video
    • Number of discrete graphics adapters: 1
  • 1249.00 1309.00 EUR 2
    2
    • Paradigit.nl Paradigit.nl
      DOE MEER DAN GAMENDe ROG Strix G10DK is een Windows 11 gaming desktop die fenomenale game-ervaringen levert. Zijn high-performance M.2st ...
      1249.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      ASUS ROG Strix G10DK-75700G038W1309.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Acer C24-1650 I5522
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204609185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618985.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618988.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618986.jpg?ts=1
      Acer Acer C24-1650 I5522 C24-1650 I5522 C24-1650 I5522 All-in-One Intel core i5 1135G7 8 GB 1000 GB 23.8 inch Microsoft Windows 10 Home Windows 11 ReadyDeze laptop heeft standaard Windows 10, maar kan gratis geüpdatet worden naar Windows 11. Upgrade zelf naar de nieuwste Windows ervaring of laat ons het uitvoeren door te kiezen voor de gebruiksklaar service. Dit kan online of in één van onze winkels! (1)
      Acer C24-1650 I5522
      • 04710886344636
      • DQ.BFSEH.004
      1
    • Dell REFURBISHED Dell Optiplex 3040 SFF Intel Core i5 6500- 500GB HDD- 8GB RAM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246422960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246423041.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246423030.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246423031.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246423040.jpg?ts=1
      Dell Dell REFURBISHED Dell Optiplex 3040 SFF Intel Core i5 6500- 500GB HDD- 8GB RAM REFURBISHED Dell Optiplex 3040 SFF Intel Core i5 6500- 500GB HDD- 8GB RAM REFURBISHED Dell Optiplex 3040 SFF Intel Core i5 6500- 500GB HDD- 8GB RAM Productbeschrijving: Profiteer van de snelheid van de 6e generatie Intel® Core processoren met Intel® Turbo Boost Technology 2.0, de ruime storagecapaciteit, de Intel® HD grafische kaart en de hoge geheugenbandbreedte van de OptiPlex 3040.De PCis refurbished (gereviseerd) met enkel originele Dell onderdelen met 2 jaar garantie. Alles functioneert als nieuw. Gebruiksgemak en veelzijdigheid voor uw werkplek. Werk comfortabel met een systeem waarmee u uw werkruimte kunt aanpassen met een intuïtief design, meerdere schermopties en flexibele configuraties voor uw randapparaten. Eersteklas beheer Effectief beheer van uw kantooromgeving is binnen bereik. De OptiPlex 3040 biedt IT-beheerders totale controle over systeembeheer en beveiligingsprotocollen, maar ook de nodige stabiliteit om effectieve plannen te maken voor de toekomst. Beheer uw desktops efficiënt. Krijg weergaloze controle over de IT op uw werkplek. Intel® vPro out-of-band extern beheer, het delen van images (1)
      Dell REFURBISHED Dell Optiplex 3040 SFF Intel Core i5 6500- 500GB HDD- 8GB RAM
      • 05397063918072
      • RR4XC
      1
    • HP OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209076450.jpg?ts=1
      HP HP OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD HP OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD (1)
      HP OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD
      • 00196337008663
      1
    • Lenovo IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171811332.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC Lenovo IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC (1)
      Lenovo IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC
      • 06013710037031
      1
    • min
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1499.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1399.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 1461.00
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 1565.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 1565.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 1565.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 1565.00
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 1565.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 1447.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 1304.48
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 1304.48
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 1304.48
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 1249.00
    • partner@vergelijk.nl