x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Personal computers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Asus i5 PC

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in PC categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Asus PN61 BB5015MD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161534591.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161549828.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161549822.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161549827.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161549821.jpg
      Asus Asus PN61 BB5015MD PN61 BB5015MD PN61 BB5015MD De ASUS PN61 BB5015MD barebone beschikt over voldoende rekenkracht om foto¿s te bewerken. Plaats een M.2 SSD of een 2,5 inch HDD of SSD, zodat je niet tegen ruimtegebrek aanloopt voor al jouw RAW foto's. Door het kleine formaat van de mini pc plaats je hem in een kast en werk je deze barebone netjes weg. Zo neemt het apparaat minder ruimte in op je bureau. Sluit een monitor aan via de hdmi of DisplayPort en plaats tot maximaal 32 gigabyte aan werkgeheugen in de barebone. (1)
      Asus PN61 BB5015MD
      • 04718017337250
      • 90MR0021-M00150
      • 4718017337250
      3
      most_sold
      414.69 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Windows DEFAULT
        • windows
      • SSD DEFAULT
        • ssd
      • Medion DEFAULT
        • medion
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • MSI DEFAULT
        • msi
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Dell (dell)
      • Dell Wyse (dell_wyse)
      • Elo (elo)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Iggual (iggual)
      • Intel (intel)
      • LG (lg)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Minix (minix)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • Optoma (optoma)
      • Samsung (samsung)
      • Shuttle (shuttle)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebase (acer_chromebase)
      • Acer Chromebox (acer_chromebox)
      • Acer Nitro N50 (acer_nitro_n50)
      • Acer Predator Orion (acer_predator_orion)
      • Acer Veriton N (acer_veriton_n)
      • Apple iMac (apple_imac)
      • Apple Mac mini (apple_mac_mini)
      • Asus Chromebox (asus_chromebox)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus Vivo AiO (asus_vivo_aio)
      • Asus VivoMini (asus_vivomini)
      • Dell OptiPlex 3040 (dell_optiplex_3040)
      • Dell OptiPlex 7020 (dell_optiplex_7020)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Fujitsu ESPRIMO (fujitsu_esprimo)
      • HP Chromebox (hp_chromebox)
      • HP Compaq Elite (hp_compaq_elite)
      • HP Elite Slice (hp_elite_slice)
      • HP EliteDesk 705 (hp_elitedesk_705)
      • HP EliteDesk 800 (hp_elitedesk_800)
      • HP EliteOne 800 (hp_eliteone_800)
      • HP EliteOne 1000 (hp_eliteone_1000)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP ProDesk (hp_prodesk)
      • HP ProOne 400 (hp_proone_400)
      • HP Z2 (hp_z2)
      • HP Z240 (hp_z240)
      • HP Z6 (hp_z6)
      • Lenovo IdeaCentre 510 (lenovo_ideacentre_510)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkStation (lenovo_thinkstation)
      • Medion AKOYA (medion_akoya)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • MSI Cubi (msi_cubi)
      • MSI Infinite (msi_infinite)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • MSI Pro (msi_pro)
      • MSI Trident (msi_trident)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
    • Prijs (price):
      • < € 480 (budget)
      • € 480 - € 800 (price_2)
      • € 800 - € 1390 (price_3)
      • ≥ € 1390 (price_4)
    • Type (soort_desktop):
      • All-in-one PC (all_in_one_pc)
      • Desktop (desktop)
      • Mini PC (mini_pc)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Athlon (amd_athlon)
      • AMD G (amd_g)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core 2 Duo (intel_core_2_duo)
      • Intel Core 2 Quad (intel_core_2_quad)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Werkgeheugen (interne_ram):
      • 0 GB (interne_ram_0.0)
      • 2 GB (interne_ram_2.0)
      • 3 GB (interne_ram_3.0)
      • 4 GB (interne_ram_4.0)
      • 8 GB (interne_ram_8.0)
      • 16 GB (interne_ram_16.0)
      • 32 GB (interne_ram_32.0)
      • 64 GB (interne_ram_64.0)
    • Opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 250 GB (small)
      • 250 GB - 500 GB (medium)
      • 500 GB - 1 TB (large)
      • > 1 TB (xxl)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • Fusion Drive (fusion_drive)
      • HDD+SSD (hdd_ssd)
    • Grafische kaart (discrete_graphics_adapter_model):
      • AMD Radeon HD 6630M (amd_radeon_hd_6630m)
      • AMD Radeon Pro 555 (amd_radeon_pro_555)
      • AMD Radeon Pro 555X (amd_radeon_pro_555x)
      • AMD Radeon Pro 560X (amd_radeon_pro_560x)
      • AMD Radeon R7 430 (amd_radeon_r7_430)
      • AMD Radeon RX 550 (amd_radeon_rx_550)
      • AMD Radeon RX 550X (amd_radeon_rx_550x)
      • Intel GMA 4500M (intel_gma_4500m)
      • Intel HD Graphics (intel_hd_graphics)
      • Intel HD Graphics 4600 (intel_hd_graphics_4600)
      • Niet beschikbaar (niet_beschikbaar)
      • NVIDIA GeForce GT 650M (nvidia_geforce_gt_650m)
      • NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (nvidia_geforce_gtx_1050_ti)
      • NVIDIA GeForce GTX 1060 (nvidia_geforce_gtx_1060)
      • NVIDIA GeForce GTX 1650 (nvidia_geforce_gtx_1650)
      • NVIDIA GeForce GTX 1660 (nvidia_geforce_gtx_1660)
      • NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (nvidia_geforce_gtx_1660_ti)
      • NVIDIA GeForce MX130 (nvidia_geforce_mx130)
      • NVIDIA GeForce RTX 2060 (nvidia_geforce_rtx_2060)
      • NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER (nvidia_geforce_rtx_2060_super)
      • NVIDIA GeForce RTX 2070 (nvidia_geforce_rtx_2070)
      • NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER (nvidia_geforce_rtx_2070_super)
      • NVIDIA GeForce RTX 2080 (nvidia_geforce_rtx_2080)
      • NVIDIA GeForce RTX 2080 Max-Q (nvidia_geforce_rtx_2080_max_q)
      • NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER (nvidia_geforce_rtx_2080_super)
      • NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti (nvidia_geforce_rtx_2080_ti)
      • NVIDIA NVS 310 (nvidia_nvs_310)
      • NVIDIA Quadro P1000 (nvidia_quadro_p1000)
      • NVIDIA Quadro P620 (nvidia_quadro_p620)
      • NVIDIA Quadro RTX 4000 (nvidia_quadro_rtx_4000)
      • NVIDIA Quadro T1000 (nvidia_quadro_t1000)
      • NVIDIA Quadro T2000 (nvidia_quadro_t2000)
    • Beeldschermdiagonaal (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • < 5 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_1)
      • 5 inch - 25 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_2)
      • 25 inch - 28 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_3)
      • ≥ 28 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_4)
    • WiFi-verbinding (wifi_verbinding):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Android (android)
      • Chrome OS (chrome_os)
      • Geleverd zonder besturingssysteem (geleverd_zonder_besturingssysteem)
      • Linux (linux)
      • macOS (macos)
      • OS X (os_x)
      • Windows (windows)
      • Windows 10 (windows_10)
      • Windows Embedded (windows_embedded)
      • Windows Vista (windows_vista)
      • Wyse ThinOS (wyse_thinos)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Processor kloksnelheid (processor_kloksnelheid):
      • < 2.5 GHz (processor_kloksnelheid_1)
      • 2.5 GHz - 3 GHz (processor_kloksnelheid_2)
      • 3 GHz - 3.2 GHz (processor_kloksnelheid_3)
      • ≥ 3.2 GHz (processor_kloksnelheid_4)
    • Met DVD lezer/brander (soort_optische_drive):
      • DVD+RW (dvd_rw)
      • DVD Super Multi (dvd_super_multi)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl