x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Acer Aspire TC-1760 - DT.BHUEH.005

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Acer Aspire TC-1760 - DT.BHUEH.005
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Acer Aspire TC-1760 - DT.BHUEH.005
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Acer Aspire TC-1760 - DT.BHUEH.005
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239472444.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239472484.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239472483.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239343097.jpg?ts=1
Acer Acer Aspire TC-1760 - DT.BHUEH.005 Aspire TC-1760 - DT.BHUEH.005 Aspire TC-1760 - DT.BHUEH.005 Alledaagse taken hoeven niet saai te zijn. De donkere behuizing van de Aspire TC herbergt krachtige hardware voor effectieve multitasking. Wissel moeiteloos tussen taken met Intel® processoren en NVIDIA® grafische kaarten. Of je nu stijl of formaat belangrijk vindt, er is altijd een model dat aan jouw eisen voldoet. Donker. De zwarte behuizing met unieke rand heeft een gepolijste en geborstelde afwerking. Dit indrukwekkende bouwwerk met een inhoud van 16 liter staat helemaal in het teken van efficiëntie. Kracht. Wissel moeiteloos tussen taken met optimale kracht. Bouw je eigen machine met de 11e generatie Intel® Core i7 processor en tot 32 GB DDR4 2933 MHz RAM1. Snellere toegang Geniet van vloeiende video's en presentaties die razendsnel laden met tot wel 32 GB aan krachtig DDR4-geheugen met laag energieverbruik.1 Connectiviteit. Wi-Fi is (7)
  • 04710886885726
  • DT.BHUEH.005
1
deal
  • Processor
    • Processorfamilie: Intel Core i7
    • Aantal geïnstalleerde processoren: 1
    • Processor cache: 25 MB
    • Processorfabrikant: Intel
  • Geheugen
    • Interne RAM: 16 GB
    • Intern RAM type: DDR4
    • Kloksnelheid geheugen: 3200 MHz
    • Maximum intern geheugen: 32 GB
  • Harde schijf
    • Totale opslagcapaciteit: 512 GB
    • Opslag media: SSD
    • Number of SSDs installed: 1
  • Algemene kenmerken
    • Soort desktop: Desktop
    • CPU configuration (max): 1
    • Enhanced Intel SpeedStep Technology: Ja
    • Execute Disable Bit: Ja
    • Idle States: Ja
    • Intel Stable Image Platform Program (SIPP): Ja
    • Intel Trusted Execution Technology: Ja
    • Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): Ja
    • Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT): Ja
  • Grafisch
    • Graphics adapter model: Niet beschikbaar
    • Aparte grafische adapter: Nee
    • On-board graphics adapter: Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • LAN met kabels: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi a
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 5.0
    • Aantal uitgangen: 1
  • Technische details
    • Soort optische drive: Nee
    • Inclusief monitor: Nee
    • Intel 64: Ja
    • Line out: Ja
    • Multi core type: 12
    • USB 2.0 poort(en): 4
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 16.3 cm
    • Diepte: 35 cm
    • Hoogte: 34 cm
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 2
  • Prestatie
    • Embedded options available: Nee
  • Software
    • Operating system architecture: 64-bit
  • Storage
    • SSD/HDD-vormfactor: M.2 inch
  • Uitbreidingsmodules
    • PCI Express x16 slots: 1
    • PCI Express x1 slots: 1
  • 949.00 1049.00 EUR 1
    1
    • Paradigit.nl Paradigit.nl
      Alledaagse taken hoeven niet saai te zijn. De donkere behuizing van de Aspire TC herbergt krachtige hardware voor effectieve multitasking...
      949.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Acer C24-1650 I5522
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204609185.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618985.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618988.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618986.jpg?ts=1
      Acer Acer C24-1650 I5522 C24-1650 I5522 C24-1650 I5522 All-in-One Intel core i5 1135G7 8 GB 1000 GB 23.8 inch Microsoft Windows 10 Home Windows 11 ReadyDeze laptop heeft standaard Windows 10, maar kan gratis geüpdatet worden naar Windows 11. Upgrade zelf naar de nieuwste Windows ervaring of laat ons het uitvoeren door te kiezen voor de gebruiksklaar service. Dit kan online of in één van onze winkels! (1)
      Acer C24-1650 I5522
      • 04710886344636
      • DQ.BFSEH.004
      1
    • Dell REFURBISHED Dell Optiplex 3040 SFF Intel Core i5 6500- 500GB HDD- 8GB RAM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246422960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246423041.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246423030.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246423031.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246423040.jpg?ts=1
      Dell Dell REFURBISHED Dell Optiplex 3040 SFF Intel Core i5 6500- 500GB HDD- 8GB RAM REFURBISHED Dell Optiplex 3040 SFF Intel Core i5 6500- 500GB HDD- 8GB RAM REFURBISHED Dell Optiplex 3040 SFF Intel Core i5 6500- 500GB HDD- 8GB RAM Productbeschrijving: Profiteer van de snelheid van de 6e generatie Intel® Core processoren met Intel® Turbo Boost Technology 2.0, de ruime storagecapaciteit, de Intel® HD grafische kaart en de hoge geheugenbandbreedte van de OptiPlex 3040.De PCis refurbished (gereviseerd) met enkel originele Dell onderdelen met 2 jaar garantie. Alles functioneert als nieuw. Gebruiksgemak en veelzijdigheid voor uw werkplek. Werk comfortabel met een systeem waarmee u uw werkruimte kunt aanpassen met een intuïtief design, meerdere schermopties en flexibele configuraties voor uw randapparaten. Eersteklas beheer Effectief beheer van uw kantooromgeving is binnen bereik. De OptiPlex 3040 biedt IT-beheerders totale controle over systeembeheer en beveiligingsprotocollen, maar ook de nodige stabiliteit om effectieve plannen te maken voor de toekomst. Beheer uw desktops efficiënt. Krijg weergaloze controle over de IT op uw werkplek. Intel® vPro out-of-band extern beheer, het delen van images (1)
      Dell REFURBISHED Dell Optiplex 3040 SFF Intel Core i5 6500- 500GB HDD- 8GB RAM
      • 05397063918072
      • RR4XC
      1
    • HP OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209076450.jpg?ts=1
      HP HP OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD HP OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD (1)
      HP OMEN GT12-1761nd Game PC - RTX 3070 Ti - Ryzen 7 - 16 GB RAM - 1 TB SSD
      • 00196337008663
      1
    • Lenovo IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171811332.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC Lenovo IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC (1)
      Lenovo IdeaCentre 3 - 07ADA05 - SFF - Desktop PC
      • 06013710037031
      1
    • min
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1049.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 1049.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 949.00
    • partner@vergelijk.nl