x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedovertrekken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Star wars dekbedovertrek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedovertrek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Star Wars dekbedovertrek kopen

    • Star wars dekbedovertrek

      Slapen wordt nog spannender onder je eigen dekbedovertrek van Star Wars. Met je favoriete Star Wars helden zul jij zeker heerlijk slapen elke nacht! De dekbedovertrekken van Star Wars zijn een echt verzamelitem voor elke Star Wars fan. De dekbedovertrekken zijn gemaakt van 100% katoen en voelen zeer comfortabel aan. De dekbedovertrekken hebben een speciale easy care behandeling ondergaan, waardoor de overtrekken strijkvrij zijn. Op de dekbedovertrekken van Star Wars zie je bijvoorbeeld Luke Skywalker en Darth Vader in gevecht, maar er zijn nog veel meer afbeeldingen beschikbaar! Kies je favoriete afbeelding en laat je hele slaapkamer stralen met je nieuwe dekbedovertrek van Star Wars. 

       

      Beleef morgennacht je eigen Star Wars avontuur met je nieuwe dekbedovertrek. May the sleep force be with you!

    0 - 6
    • Star Wars dekbedovertrek - 100% katoen - 1-persoons (140x200 cm + 1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132308729.jpg
      Star Wars Star Wars dekbedovertrek - 100% katoen - 1-persoons (140x200 cm + 1 dekbedovertrek - 100% katoen - 1-persoons (140x200 cm + 1 dekbedovertrek - 100% katoen - 1-persoons (140x200 cm + 1 Dit Star Wars dekbedovertrek mag natuurlijk op geen enkele Star Wars slaapkamer ontbreken! Het lichtzwaard knalt van het overtrek af! Darth Vader nodigt je uit om samen met hem het avontuur aan te gaan. Durf je? Materiaal & onderhoud Het dekbedovertrek is vervaardigd van 100% katoen en voelt hierdoor heerlijk zacht en soepel aan. Het dekbedovertrek ademt en ventileert goed waardoor je geniet van een comfortabele nachttrust. Het overtrek is wasbaar tot 40°C. We raden je aan om het niet te war... (1)
      Star Wars dekbedovertrek - 100% katoen - 1-persoons (140x200 cm + 1
      • 08719481741495
      4
      24.47 EUR
    • Star Wars dekbedovertrek - 100% microvezel - 1-persoons (140x200 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99082464.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102846683.jpg
      Star Wars Star Wars dekbedovertrek - 100% microvezel - 1-persoons (140x200 cm dekbedovertrek - 100% microvezel - 1-persoons (140x200 cm dekbedovertrek - 100% microvezel - 1-persoons (140x200 cm Dit Star Wars dekbedovertrek is gemaakt van 100% microvezel. Dit 1-persoons dekbedovertrek is 140 bij 200 cm en is voorzien van een drukknopen instopstrook. (1)
      Star Wars dekbedovertrek - 100% microvezel - 1-persoons (140x200 cm
      • 05425039182346
      3
      most_sold
      23.50 EUR
    • Star Wars dekbedovertrek - 50% polyester - 50% katoen - 1-persoons
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132307953.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95787771.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95863633.jpg
      Star Wars Star Wars dekbedovertrek - 50% polyester - 50% katoen - 1-persoons dekbedovertrek - 50% polyester - 50% katoen - 1-persoons dekbedovertrek - 50% polyester - 50% katoen - 1-persoons Dit Star Wars dekbedovertrek is gemaakt van 50% polyester - 50% katoen. Dit 1-persoons dekbedovertrek is 135 bij 200 cm en is voorzien van een drukknopen instopstrook. (1)
      Star Wars dekbedovertrek - 50% polyester - 50% katoen - 1-persoons
      • 05055285413095
      3
      32.16 EUR
    • Star Wars Clone Flanel - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140x200 + 1 kussensloop - Multi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135284134.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132300197.jpg
      Star Wars Star Wars Clone Flanel - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140x200 + 1 kussensloop - Multi Clone Flanel - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140x200 + 1 kussensloop - Multi Clone Flanel - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140x200 + 1 kussensloop - Multi Dit Clone Wars flanel dekbedovertrek is gemaakt van 100% geruwde flanel-katoen. Dit 1-persoons dekbedovertrek is 140 bij 200 cm en is voorzien van een aangestikt instopstrook. (1)
      Star Wars Clone Flanel - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140x200 + 1 kussensloop - Multi
      • 04006891882806
      2
      deal
      33.90 EUR
    • Star Wars Kylo Ren - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140 x 200 cm - Multi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135228088.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136489249.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98827002.jpg
      Star Wars Star Wars Kylo Ren - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140 x 200 cm - Multi Kylo Ren - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140 x 200 cm - Multi Kylo Ren - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140 x 200 cm - Multi Star Wars Kylo Ren - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140 x 200 cm - Multi Star Wars dekbedovertrek, Kylo Ren. Super tof flanellen eenpersoons dekbedovertrek van Star Wars met een stoere afbeelding van Kylo Ren samen met twee Stormtroopers. De binnenzijde heeft een afwijkende print voor het contrast. Formaat 140 x 200 cm Kussensloop 65 x 65 cm Materiaal Katoen Flanel Wasbaar op 40 graden Geschikt voor wasdroger Voor gebruik wassen (1)
      Star Wars Kylo Ren - Dekbedovertrek - Eenpersoons - 140 x 200 cm - Multi
      • 05055285398446
      1
      28.84 EUR
    • Star Wars Dekbedovertrek STAR WARS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135282755.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96780392.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141487882.jpg
      Star Wars Star Wars Dekbedovertrek STAR WARS Dekbedovertrek STAR WARS Dekbedovertrek STAR WARS Bestel Dekbedovertrek Star Wars The Force Awakens Grey Katoen-140 x 200 / 220 cm | 1-persoons online. Bekijk alle Dekbedden van het merk Huismerk bij Etrias. (1)
      Star Wars Dekbedovertrek STAR WARS
      • 05055285388775
      1
      54.99 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Good Morning DEFAULT
        • good_morning
      • Snurk DEFAULT
        • snurk
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
        • select_by_beter_bed
      • Essenza DEFAULT
        • essenza
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (afmetingen_van_het_bed):
      • Eenpersoons (eenpersoons)
      • Tweepersoons (tweepersoons)
    • Dekbedmaat cm (dekbedmaat_cm):
      • 70 x 70 cm (70_x_70_cm)
      • 80 x 80 cm (80_x_80_cm)
      • 100 x 135 cm (100_x_135_cm)
      • 100 x 140 cm (100_x_140_cm)
      • 120 x 150 cm (120_x_150_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 200 x 140 cm (200_x_140_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 220 x 140 cm (220_x_140_cm)
      • 240 x 200 cm (240_x_200_cm)
      • 240 x 220 cm (240_x_220_cm)
      • 260 x 220 cm (260_x_220_cm)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Crème (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Flanel (flanel)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Merk (brand):
      • Good morning (good_morning)
      • Essenza (essenza)
      • Hip (hip)
      • Cinderella (cinderella)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • AC Milan (ac_milan)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Ajax (ajax)
      • All Blacks (all_blacks)
      • Ambiante (ambiante)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Amigo (amigo)
      • Andas (andas)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Animal planet (animal_planet)
      • Apelt (apelt)
      • Ariadne (ariadne)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • At Home (at_home)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Auro (auro)
      • B-bob (b_bob)
      • Baby Best (baby_best)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Bassetti (bassetti)
      • Batman (batman)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Bellana (bellana)
      • Biberna (biberna)
      • Bink Bedding (bink_bedding)
      • Blanc Des Vosges (blanc_des_vosges)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bluebellgray (bluebellgray)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Briljant (briljant)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Bumba (bumba)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Byrklund (byrklund)
      • Cameleon (cameleon)
      • Candy Crush (candy_crush)
      • Casatex (casatex)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Childhome (childhome)
      • Chuggington (chuggington)
      • Coca-cola (coca_cola)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Crisp Sheets (crisp_sheets)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • Damai (damai)
      • Day dream (day_dream)
      • Daydream (daydream)
      • DC Comics (dc_comics)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Descanso (descanso)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DLC (dlc)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dora (dora)
      • Dora the explorer (dora_the_explorer)
      • Dormisette (dormisette)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Ducky Dons (ducky_dons)
      • Duimelot (duimelot)
      • Efteling (efteling)
      • Elegance (elegance)
      • Elegante (elegante)
      • Emma (emma)
      • Emoji (emoji)
      • Emotion (emotion)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Esprit (esprit)
      • Estella (estella)
      • Fabs World (fabs_world)
      • Fallout (fallout)
      • Fancy Embroidery (fancy_embroidery)
      • Faro (faro)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fc bayern munchen (fc_bayern_munchen)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferrari (ferrari)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Filibabba (filibabba)
      • Filly Witchy (filly_witchy)
      • Fleuresse (fleuresse)
      • Flexa (flexa)
      • Formesse (formesse)
      • Furby (furby)
      • Galactik Football (galactik_football)
      • Global labels (global_labels)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hema (hema)
      • Herding (herding)
      • HIP Collection (hip_collection)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homeline Kids (homeline_kids)
      • Hotel Home (hotel_home)
      • House In Style (house_in_style)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Irisette (irisette)
      • Istyle (istyle)
      • Italian Home Collection (italian_home_collection)
      • Janine (janine)
      • Janneke Brinkman (janneke_brinkman)
      • Janosch (janosch)
      • Joarz (joarz)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Justin Bieber (justin_bieber)
      • JUVENTUS (juventus)
      • K3 (k3)
      • Kaeppel (kaeppel)
      • Kardol & Verstraten (kardol_verstraten)
      • Keith Kimberlin (keith_kimberlin)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Knvb (knvb)
      • Koeka (koeka)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • LEGO (lego)
      • Leuk Zeeuws (leuk_zeeuws)
      • Libeco (libeco)
      • Lief! (lief_)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Naturals (little_naturals)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Made.com (made_com)
      • Mae Engelgeer (mae_engelgeer)
      • Mainstreet (mainstreet)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Margaret muir (margaret_muir)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Rose (matt_rose)
      • Max Steel (max_steel)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Meyco (meyco)
      • Mga (mga)
      • Minecraft (minecraft)
      • Minions (minions)
      • My Home (my_home)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • NAC Breda (nac_breda)
      • Nachtwacht (nachtwacht)
      • NBA (nba)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • Non-License (non_license)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Num Noms (num_noms)
      • Oilily (oilily)
      • One Direction (one_direction)
      • OTTO (otto)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Papillon (papillon)
      • Paris Saint Germain (paris_saint_germain)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pierce Cardin (pierce_cardin)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Piet piraat (piet_piraat)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Mask (pj_mask)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Pokemon (pokemon)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • PRIMERA (primera)
      • Proflax (proflax)
      • Psv (psv)
      • Pure (pure)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • RED DEVILS (red_devils)
      • Refined (refined)
      • Rise & Shine (rise_shine)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rocky (rocky)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Romanette (romanette)
      • Room seven (room_seven)
      • Roommate (roommate)
      • Rupsje Nooitgenoeg (rupsje_nooitgenoeg)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Satin d'or (satin_d_or)
      • Scent of Nature (scent_of_nature)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Scooby Doo (scooby_doo)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sheepworld (sheepworld)
      • Simpsons (simpsons)
      • Skylanders (skylanders)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • Snoopy (snoopy)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snurk (snurk)
      • So Cute (so_cute)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Sparta (sparta)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spongebob Squarepants (spongebob_squarepants)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Sweet Animals (sweet_animals)
      • Sweet Night (sweet_night)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Incredibles (the_incredibles)
      • The Pillow Room (the_pillow_room)
      • The simpsons (the_simpsons)
      • The walking dead (the_walking_dead)
      • Thomas de Stoomlocomotief (thomas_de_stoomlocomotief)
      • Tinne+Mia (tinne_mia)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toy story (toy_story)
      • Trolls (trolls)
      • Turtles (turtles)
      • Unigro (unigro)
      • Universal (universal)
      • Universal Pictures (universal_pictures)
      • Vandyck (vandyck)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Vv Kloetinge (vv_kloetinge)
      • Walra (walra)
      • Warcraft (warcraft)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wild Animals (wild_animals)
      • Winnie the Pooh (winnie_the_pooh)
      • Winx club (winx_club)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woood (woood)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • Young Collection (young_collection)
      • Yumeko (yumeko)
      • ZENsation (zensation)
      • Zohome (zohome)
      • Zoobles (zoobles)
      • ZouZou (zouzou)
    • Kinder dekbed (geslacht):
      • Ja (kinder)
    • Motief (motief):
      • Animal print (animal_print)
      • Auto's (auto_s)
      • Bloemen (bloemen)
      • Cirkels (cirkels)
      • City (city)
      • Dieren (dieren)
      • Floral pattern (floral_pattern)
      • Fotoprint (fotoprint)
      • Grafisch (grafisch)
      • Landen (landen)
      • Monochroom (monochroom)
      • Muziek (muziek)
      • Natuur (natuur)
      • New York (new_york)
      • Paarden (paarden)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Romantisch (romantisch)
      • Ruit (ruit)
      • Seizoen (seizoen)
      • Sport (sport)
      • Sterren (sterren)
      • Striped (striped)
      • Tekst (tekst)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Verenprint (verenprint)
      • Vierkant (vierkant)
      • Visgraat (visgraat)
      • Voertuigen (voertuigen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Vormen (vormen)
    • Geschikt voor droger (centrifuge_droger_klasse):
      • Drogen op lage temperatuur (drogen_op_lage_temperatuur)
      • Geschikt voor droger (geschikt_voor_droger)
      • Niet geschikt voor droger (niet_geschikt_voor_droger)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl