x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedovertrekken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nijntje dekbedovertrek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedovertrek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nijntje dekbedovertrek set 100x135 cm inclusief kussensloop grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134611886.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134611963.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134611904.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118379907.jpg
      Nijntje Nijntje dekbedovertrek set 100x135 cm inclusief kussensloop grijs dekbedovertrek set 100x135 cm inclusief kussensloop grijs dekbedovertrek set 100x135 cm inclusief kussensloop grijs Het dekbedovertrek van Nijntje heeft een afmeting van 100 x 135 cm waardoor reguliere ledikantdekentjes in deze overtrek passen. De set wordt geleverd met een kussensloop, deze heeft een afmeting van 40 x 60 cm. Het dekbedovertrek en de kussensloop zijn gemaakt van 100% katoen en kunnen gewassen worden op 40°C. (1)
      Nijntje dekbedovertrek set 100x135 cm inclusief kussensloop grijs
      • 08715874062451
      1
      most_sold
      34.95 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Good Morning DEFAULT
        • good_morning
      • Snurk DEFAULT
        • snurk
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
        • select_by_beter_bed
      • Essenza DEFAULT
        • essenza
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (afmetingen_van_het_bed):
      • Eenpersoons (eenpersoons)
      • Tweepersoons (tweepersoons)
    • Dekbedmaat cm (dekbedmaat_cm):
      • 70 x 70 cm (70_x_70_cm)
      • 80 x 80 cm (80_x_80_cm)
      • 100 x 135 cm (100_x_135_cm)
      • 100 x 140 cm (100_x_140_cm)
      • 120 x 150 cm (120_x_150_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 180 x 260 cm (180_x_260_cm)
      • 200 x 140 cm (200_x_140_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 220 x 140 cm (220_x_140_cm)
      • 220 x 240 cm (220_x_240_cm)
      • 240 x 200 cm (240_x_200_cm)
      • 240 x 220 cm (240_x_220_cm)
      • 260 x 220 cm (260_x_220_cm)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Crème (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Flanel (flanel)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Merk (brand):
      • Good morning (good_morning)
      • Essenza (essenza)
      • Hip (hip)
      • Cinderella (cinderella)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • AC Milan (ac_milan)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Ajax (ajax)
      • All Blacks (all_blacks)
      • Ambiante (ambiante)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Amigo (amigo)
      • Andas (andas)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Animal planet (animal_planet)
      • Apelt (apelt)
      • Ariadne (ariadne)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • At Home (at_home)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Auro (auro)
      • B-bob (b_bob)
      • Baby Best (baby_best)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Bassetti (bassetti)
      • Batman (batman)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Biberna (biberna)
      • Bink Bedding (bink_bedding)
      • Blanc Des Vosges (blanc_des_vosges)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bluebellgray (bluebellgray)
      • Bob De Bouwer (bob_de_bouwer)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Briljant (briljant)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Bumba (bumba)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Byrklund (byrklund)
      • Cameleon (cameleon)
      • Candy Crush (candy_crush)
      • Casatex (casatex)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Childhome (childhome)
      • Chuggington (chuggington)
      • Coca-cola (coca_cola)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Crisp Sheets (crisp_sheets)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • Damai (damai)
      • Day dream (day_dream)
      • Daydream (daydream)
      • DC Comics (dc_comics)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Descanso (descanso)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DLC (dlc)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dora (dora)
      • Dora the explorer (dora_the_explorer)
      • Dormisette (dormisette)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Ducky Dons (ducky_dons)
      • Duimelot (duimelot)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Efteling (efteling)
      • Elegance (elegance)
      • Elegante (elegante)
      • Emoji (emoji)
      • Emotion (emotion)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Esprit (esprit)
      • Estella (estella)
      • Fabs World (fabs_world)
      • Fallout (fallout)
      • Fancy Embroidery (fancy_embroidery)
      • Faro (faro)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fc bayern munchen (fc_bayern_munchen)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferrari (ferrari)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Filibabba (filibabba)
      • Filly Witchy (filly_witchy)
      • Fleuresse (fleuresse)
      • Flexa (flexa)
      • Formesse (formesse)
      • Furby (furby)
      • Galactik Football (galactik_football)
      • Global labels (global_labels)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hema (hema)
      • Herding (herding)
      • HIP Collection (hip_collection)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homeline Kids (homeline_kids)
      • Hotel Home (hotel_home)
      • House In Style (house_in_style)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Irisette (irisette)
      • Istyle (istyle)
      • Italian Home Collection (italian_home_collection)
      • Janine (janine)
      • Janneke Brinkman (janneke_brinkman)
      • Janosch (janosch)
      • Joarz (joarz)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Justin Bieber (justin_bieber)
      • JUVENTUS (juventus)
      • K3 (k3)
      • Kaeppel (kaeppel)
      • Kardol & Verstraten (kardol_verstraten)
      • Keith Kimberlin (keith_kimberlin)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Knvb (knvb)
      • Koeka (koeka)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • LEGO (lego)
      • Leuk Zeeuws (leuk_zeeuws)
      • Libeco (libeco)
      • Lief! (lief_)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Naturals (little_naturals)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Made.com (made_com)
      • Mae Engelgeer (mae_engelgeer)
      • Mainstreet (mainstreet)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Margaret muir (margaret_muir)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Rose (matt_rose)
      • Max Steel (max_steel)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Meyco (meyco)
      • Mga (mga)
      • Minecraft (minecraft)
      • Minions (minions)
      • My Home (my_home)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • NAC Breda (nac_breda)
      • Nachtwacht (nachtwacht)
      • NBA (nba)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nintendo (nintendo)
      • Non-License (non_license)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Num Noms (num_noms)
      • Oilily (oilily)
      • One Direction (one_direction)
      • OTTO (otto)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Papillon (papillon)
      • Paris Saint Germain (paris_saint_germain)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pierce Cardin (pierce_cardin)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Piet piraat (piet_piraat)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Mask (pj_mask)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Pokemon (pokemon)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • PRIMERA (primera)
      • Proflax (proflax)
      • Psv (psv)
      • Pure (pure)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • RED DEVILS (red_devils)
      • Refined (refined)
      • Rise & Shine (rise_shine)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rocky (rocky)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Romanette (romanette)
      • Room seven (room_seven)
      • Roommate (roommate)
      • Rupsje Nooitgenoeg (rupsje_nooitgenoeg)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Satin d'or (satin_d_or)
      • Scent of Nature (scent_of_nature)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Scooby Doo (scooby_doo)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sheepworld (sheepworld)
      • Simpsons (simpsons)
      • Skylanders (skylanders)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • Snoopy (snoopy)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snurk (snurk)
      • So Cute (so_cute)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Sparta (sparta)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spongebob Squarepants (spongebob_squarepants)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Sweet Animals (sweet_animals)
      • Sweet Night (sweet_night)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Incredibles (the_incredibles)
      • The Pillow Room (the_pillow_room)
      • The simpsons (the_simpsons)
      • The walking dead (the_walking_dead)
      • Thomas de Stoomlocomotief (thomas_de_stoomlocomotief)
      • Tinne+Mia (tinne_mia)
      • TODAY (today)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toy story (toy_story)
      • Trolls (trolls)
      • Turtles (turtles)
      • Unigro (unigro)
      • Universal (universal)
      • Universal Pictures (universal_pictures)
      • Vandyck (vandyck)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Vv Kloetinge (vv_kloetinge)
      • Walra (walra)
      • Warcraft (warcraft)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wild Animals (wild_animals)
      • Winnie the Pooh (winnie_the_pooh)
      • Winx club (winx_club)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woood (woood)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • Young Collection (young_collection)
      • Yumeko (yumeko)
      • ZENsation (zensation)
      • Zohome (zohome)
      • Zoobles (zoobles)
      • ZouZou (zouzou)
    • Kinder dekbed (geslacht):
      • Ja (kinder)
    • Motief (motief):
      • Auto's (auto_s)
      • Bloemen (bloemen)
      • Cirkels (cirkels)
      • City (city)
      • Dieren (dieren)
      • Grafisch (grafisch)
      • Landen (landen)
      • Muziek (muziek)
      • Natuur (natuur)
      • New York (new_york)
      • Paarden (paarden)
      • Paisley (paisley)
      • Piraten (piraten)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Romantisch (romantisch)
      • Seizoen (seizoen)
      • Sport (sport)
      • Verenprint (verenprint)
      • Vierkant (vierkant)
      • Voertuigen (voertuigen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Vormen (vormen)
    • Geschikt voor droger (centrifuge_droger_klasse):
      • Drogen op lage temperatuur (drogen_op_lage_temperatuur)
      • Geschikt voor droger (geschikt_voor_droger)
      • Niet geschikt voor droger (niet_geschikt_voor_droger)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl