x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedovertrekken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ferm Living dekbedovertrek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedovertrek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Ferm Living dekbedovertrek kopen

    • Ferm Living dekbedovertrek

      Ferm Living is gevestigd in Denemarken, toen Trine Andersen haar eigen ontwerpstudio is begonnen in 2005. De beslissing om een eigen merk op te zetten was haar eigen idee, omdat ze klaar was om het nest uit te vliegen en een eigen label op te richten. Het vogeltje van het logo heeft in dit verhaal ook zijn oorsprong gevonden. Ferm Living is geïnspireerd door de traditie van Scandinavisch design en retro charme. Het merk sloeg zo goed aan, dat het is uitgebreid met meer design producten en interieurspullen. Ferm Living wordt verkocht in veel landen over heel de wereld, maar het wordt nog steeds ontworpen in Denemarken, waar het allemaal begon. De dekbedovertrekken hebben leuke printjes en vrolijke kleuren, zo fleur je je slaapkamer heel snel op!

       

      Bekijk het assortiment Ferm Living dekbedovertrekken op Vergelijk.nl en kies een leuk, fleurig printje uit. 

    0 - 2
    • Ferm Living Party Dekbedovertrek 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115109009.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125924352.jpg
      Ferm Living Ferm Living Party Dekbedovertrek 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm Party Dekbedovertrek 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm Party Dekbedovertrek 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm Party Dekbedovertrek 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Party dekbedovertrek 140x200 van Ferm Living heeft een lengte van 200 centimeter en een breedte van 140 centimeter. Het dekbedovertrek is gemaakt van 100% organisch katoen en is voorzien van een rits. Het bijpassende kussensloop heeft een lengte van 63 centimeter en een breedte van 60 centimeter. Je ontvangt bij het dekbedovertrek een totebag in dezelfde print. (2)
      Ferm Living Party Dekbedovertrek 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm
      • 05704723011866
      1
      most_sold
      58.50 EUR
    • Ferm Living Safari Dekbedovertrek 140x200 (b) 200 X (d) 140 X (h) 0.2 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126480753.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126840197.jpg
      Ferm Living Ferm Living Safari Dekbedovertrek 140x200 (b) 200 X (d) 140 X (h) 0.2 Cm Safari Dekbedovertrek 140x200 (b) 200 X (d) 140 X (h) 0.2 Cm Safari Dekbedovertrek 140x200 (b) 200 X (d) 140 X (h) 0.2 Cm Safari Dekbedovertrek 140x200 (b) 200 X (d) 140 X (h) 0.2 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Safari dekbedovertrek 140x200 van Ferm Living is 140 centimeter breed en 200 centimeter lang. Het dekbedovertrek is gemaakt van 100% katoen en kan binnenstebuiten worden gewassen op 40 graden met de rits half dicht. Het dekbedovertrek wordt geleverd in een bijpassende tas. Het dekbedovertrek is ook verkrijgbaar in andere maten. (1)
      Ferm Living Safari Dekbedovertrek 140x200 (b) 200 X (d) 140 X (h) 0.2 Cm
      • 05704723022244
      1
      61.75 EUR
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Good Morning DEFAULT
        • good_morning
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
        • select_by_beter_bed
      • Essenza DEFAULT
        • essenza
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Aantal personen (afmetingen_van_het_bed):
      • Eenpersoons (eenpersoons)
      • Tweepersoons (tweepersoons)
    • Dekbedmaat cm (dekbedmaat_cm):
      • 70 x 70 cm (70_x_70_cm)
      • 80 x 80 cm (80_x_80_cm)
      • 100 x 135 cm (100_x_135_cm)
      • 100 x 140 cm (100_x_140_cm)
      • 120 x 150 cm (120_x_150_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 200 x 140 cm (200_x_140_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 220 x 140 cm (220_x_140_cm)
      • 240 x 200 cm (240_x_200_cm)
      • 240 x 220 cm (240_x_220_cm)
      • 260 x 220 cm (260_x_220_cm)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Crème (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Flanel (flanel)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Polyester (polyester)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Merk (brand):
      • Good morning (good_morning)
      • Essenza (essenza)
      • Hip (hip)
      • Cinderella (cinderella)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • 5 Seconds Of Summer (5_seconds_of_summer)
      • AC Milan (ac_milan)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Ajax (ajax)
      • All Blacks (all_blacks)
      • Ambiante (ambiante)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Amigo (amigo)
      • Andas (andas)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Animal planet (animal_planet)
      • Apelt (apelt)
      • Ariadne (ariadne)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • At Home (at_home)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Auro (auro)
      • B-bob (b_bob)
      • Baby Best (baby_best)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Barbie (barbie)
      • Barcelona (barcelona)
      • Basic (basic)
      • Bassetti (bassetti)
      • Batman (batman)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Biberna (biberna)
      • Bink Bedding (bink_bedding)
      • Blanc Des Vosges (blanc_des_vosges)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bluebellgray (bluebellgray)
      • Bob De Bouwer (bob_de_bouwer)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Bumba (bumba)
      • Byrklund (byrklund)
      • Cameleon (cameleon)
      • Casatex (casatex)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Childhome (childhome)
      • Chuggington (chuggington)
      • Coca Cola (coca_cola)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Crisp Sheets (crisp_sheets)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • Damai (damai)
      • Darum (darum)
      • Day dream (day_dream)
      • Daydream (daydream)
      • DC Comics (dc_comics)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Descanso (descanso)
      • Dinotrux (dinotrux)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DLC (dlc)
      • Donald Duck (donald_duck)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dora (dora)
      • Dora the explorer (dora_the_explorer)
      • Dormisette (dormisette)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Ducky Dons (ducky_dons)
      • Duimelot (duimelot)
      • Efteling (efteling)
      • Elegance (elegance)
      • Elegante (elegante)
      • Emma (emma)
      • Emoji (emoji)
      • Emotion (emotion)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Esprit (esprit)
      • Estella (estella)
      • Fabs World (fabs_world)
      • Fallout (fallout)
      • Fancy Embroidery (fancy_embroidery)
      • Faro (faro)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fc bayern munchen (fc_bayern_munchen)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Filibabba (filibabba)
      • Filly Witchy (filly_witchy)
      • Fleuresse (fleuresse)
      • Flexa (flexa)
      • Formesse (formesse)
      • Fresh & Co (fresh_co)
      • Furby (furby)
      • Galactik Football (galactik_football)
      • Global labels (global_labels)
      • Goebel (goebel)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Guns n' Roses (guns_n_roses)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • Herding (herding)
      • HIP Collection (hip_collection)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homeline Kids (homeline_kids)
      • Hotel Home (hotel_home)
      • House In Style (house_in_style)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibena (ibena)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Irisette (irisette)
      • Istyle (istyle)
      • Italian Home Collection (italian_home_collection)
      • Janine (janine)
      • Joarz (joarz)
      • Jollein (jollein)
      • JOOP! (joop_)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Justin Bieber (justin_bieber)
      • JUVENTUS (juventus)
      • K3 (k3)
      • KAAT Amsterdam (kaat_amsterdam)
      • Kaeppel (kaeppel)
      • Kardol & Verstraten (kardol_verstraten)
      • Keith Kimberlin (keith_kimberlin)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kinzler (kinzler)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Knvb (knvb)
      • Koeka (koeka)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • LEGO (lego)
      • Leuk Zeeuws (leuk_zeeuws)
      • Libeco (libeco)
      • Lief! (lief_)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Naturals (little_naturals)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Made.com (made_com)
      • Mae Engelgeer (mae_engelgeer)
      • Mainstreet (mainstreet)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Margaret muir (margaret_muir)
      • Margret Muir (margret_muir)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matt & Rose (matt_rose)
      • Max Steel (max_steel)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Meyco (meyco)
      • Mga (mga)
      • Minecraft (minecraft)
      • Minions (minions)
      • Modena (modena)
      • My Home (my_home)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • NAC Breda (nac_breda)
      • Nachtwacht (nachtwacht)
      • NBA (nba)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nijntje (nijntje)
      • Ninja Turtles (ninja_turtles)
      • Nintendo (nintendo)
      • Non-License (non_license)
      • Num Noms (num_noms)
      • Oilily (oilily)
      • One Direction (one_direction)
      • OTTO (otto)
      • Overige (overige)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Papillon (papillon)
      • Paris Saint Germain (paris_saint_germain)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pierce Cardin (pierce_cardin)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PJ Mask (pj_mask)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Pokemon (pokemon)
      • Presence (presence)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • PRIMERA (primera)
      • Proflax (proflax)
      • Psv (psv)
      • Pure (pure)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • RED DEVILS (red_devils)
      • Refined (refined)
      • Rise & Shine (rise_shine)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rocky (rocky)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Romanette (romanette)
      • Room seven (room_seven)
      • Roommate (roommate)
      • Rupsje Nooitgenoeg (rupsje_nooitgenoeg)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Satin d'or (satin_d_or)
      • Scent of Nature (scent_of_nature)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Scooby Doo (scooby_doo)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sheepworld (sheepworld)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • Simpsons (simpsons)
      • Skylanders (skylanders)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • SMILEY (smiley)
      • Snoopy (snoopy)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snurk (snurk)
      • So Cute (so_cute)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Sparta (sparta)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spongebob (spongebob)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Super mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superman (superman)
      • Sweet Animals (sweet_animals)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Incredibles (the_incredibles)
      • The simpsons (the_simpsons)
      • The walking dead (the_walking_dead)
      • Thomas de Trein (thomas_de_trein)
      • Tinne+Mia (tinne_mia)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Town & Country (town_country)
      • Toy story (toy_story)
      • Trolls (trolls)
      • Turtles (turtles)
      • Unigro (unigro)
      • Universal (universal)
      • Vaiana (vaiana)
      • Vandyck (vandyck)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Vv Kloetinge (vv_kloetinge)
      • Walra (walra)
      • Warcraft (warcraft)
      • Webschatz (webschatz)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wild Animals (wild_animals)
      • Winnie the Pooh (winnie_the_pooh)
      • Winx club (winx_club)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woood (woood)
      • Yo-Kai (yo_kai)
      • Young Collection (young_collection)
      • Yumeko (yumeko)
      • ZENsation (zensation)
      • Zohome (zohome)
      • Zoobles (zoobles)
      • ZouZou (zouzou)
    • Kinder dekbed (geslacht):
      • Ja (kinder)
    • Motief (motief):
      • Animal print (animal_print)
      • Auto's (auto_s)
      • Bloemen (bloemen)
      • Cirkels (cirkels)
      • City (city)
      • Dieren (dieren)
      • Fotoprint (fotoprint)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Landen (landen)
      • Muziek (muziek)
      • Natuur (natuur)
      • New York (new_york)
      • Paarden (paarden)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Romantisch (romantisch)
      • Ruit (ruit)
      • Seizoen (seizoen)
      • Sport (sport)
      • Sterren (sterren)
      • Striped (striped)
      • Tekst (tekst)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Verenprint (verenprint)
      • Vierkant (vierkant)
      • Voertuigen (voertuigen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Vormen (vormen)
    • Geschikt voor droger (centrifuge_droger_klasse):
      • Drogen op lage temperatuur (drogen_op_lage_temperatuur)
      • Geschikt voor droger (geschikt_voor_droger)
      • Niet geschikt voor droger (niet_geschikt_voor_droger)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl