x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dekbedovertrekken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Witte dekbedovertrek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dekbedovertrek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • damai Bocca dekbedovertrek 1-persoons (140x200/220 cm + 1 sloop) Wit
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/0/3/2/3/damai-dekbedovertrek-bocca-1-persoons-140x200-220-cm-1-sloop-wit-42040323.jpg
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/0/3/2/4/damai-dekbedovertrek-bocca-1-persoons-140x200-220-cm-1-sloop-wit-42040324.jpg
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/0/3/2/3/damai-dekbedovertrek-bocca-1-persoons-140x200-220-cm-1-sloop-wit-42040323.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzAvMy8yLzMvZGFtYWktZGVrYmVkb3ZlcnRyZWstYm9jY2EtMS1wZXJzb29ucy0xNDB4MjAwLTIyMC1jbS0xLXNsb29wLXdpdC00MjA0MDMyMy5qcGc=
      • //static0.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/0/3/2/4/damai-dekbedovertrek-bocca-1-persoons-140x200-220-cm-1-sloop-wit-42040324.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzAvMy8yLzQvZGFtYWktZGVrYmVkb3ZlcnRyZWstYm9jY2EtMS1wZXJzb29ucy0xNDB4MjAwLTIyMC1jbS0xLXNsb29wLXdpdC00MjA0MDMyNC5qcGc=
      damai Bocca dekbedovertrek 1-persoons (140x200/220 cm + 1 sloop) Wit (1)
      damai Bocca dekbedovertrek 1-persoons (140x200/220 cm + 1 sloop) Wit
      Smulderstextiel.nl Smulderstextiel.nl
      7.471428571428571 (2)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.47/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      53.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Smulderstextiel.nl Smulderstextiel.nl
      7.471428571428571 (2)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.47/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      53.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Ten Cate DEFAULT
        • ten_cate
      • Papillon DEFAULT
        • papillon
      • Ajax DEFAULT
        • ajax
      • PSV DEFAULT
        • psv
      • 1-Persoons DEFAULT
        • 1_persoons_140x200_220_cm_1_sloop_
      • 2-Persoons DEFAULT
        • 2_persoons_200x200_220_cm_2_slopen_
    • Merk (brand):
      • Cinderella (cinderella)
      • Sleeptime (sleeptime)
      • Papillon (papillon)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Vandyck (vandyck)
      • 2lif (2lif)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Ajax (ajax)
      • ambiante (ambiante)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Amigo (amigo)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Animal planet (animal_planet)
      • Ariadne (ariadne)
      • At Home (at_home)
      • At home with marieke (at_home_with_marieke)
      • Auro (auro)
      • Auro Hometextile (auro_hometextile)
      • AVENGERS (avengers)
      • Baby (baby)
      • Baby's only (baby_s_only)
      • Bambino (bambino)
      • Barbie (barbie)
      • bart smit (bart_smit)
      • Bas Kosters (bas_kosters)
      • Batman (batman)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Biberna (biberna)
      • Bierbaum (bierbaum)
      • Bink Bedding (bink_bedding)
      • Blokker (blokker)
      • Bluebellgray (bluebellgray)
      • Bob De Bouwer (bob_de_bouwer)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant bedmode (briljant_bedmode)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bumba (bumba)
      • Butterfly (butterfly)
      • By Nord (by_nord)
      • Candide (candide)
      • Candy Crush (candy_crush)
      • Captain America (captain_america)
      • cara comfort (cara_comfort)
      • Care plus (care_plus)
      • Cars (cars)
      • Casatex (casatex)
      • Chelsea (chelsea)
      • chelsea fc (chelsea_fc)
      • cinderella bedding (cinderella_bedding)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coca Cola (coca_cola)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Cover & Co (cover_co)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Cozz (cozz)
      • damai (damai)
      • Damai Kids (damai_kids)
      • Day dream (day_dream)
      • Daydream (daydream)
      • DC Comics (dc_comics)
      • de graafschap (de_graafschap)
      • Descanso (descanso)
      • Descanso By Daphne (descanso_by_daphne)
      • Design Letters (design_letters)
      • Desigual (desigual)
      • Despicable Me (despicable_me)
      • Dinotrux (dinotrux)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Disney Planes (disney_planes)
      • done by deer (done_by_deer)
      • Dora (dora)
      • Dora the explorer (dora_the_explorer)
      • Dormisette (dormisette)
      • dr. house (dr_house)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • dreamhouse bedding flanel (dreamhouse_bedding_flanel)
      • Dreamworks (dreamworks)
      • Ducky Dons (ducky_dons)
      • Duimelot (duimelot)
      • dvd (dvd)
      • Easy Baby (easy_baby)
      • Ecorepublic (ecorepublic)
      • Ecorerepublic (ecorerepublic)
      • Emotion (emotion)
      • Esprit (esprit)
      • Essara (essara)
      • Essenza (essenza)
      • Evolon (evolon)
      • F.A.N. (f_a_n_)
      • Face to face (face_to_face)
      • Fairies (fairies)
      • Fancy Embroidery (fancy_embroidery)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferrari (ferrari)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Filly Witchy (filly_witchy)
      • flexa (flexa)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Fullham Fc (fullham_fc)
      • Furby (furby)
      • Galactik Football (galactik_football)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Geronimo Stilton (geronimo_stilton)
      • GLEE (glee)
      • Global labels (global_labels)
      • go-go's (go_go_s)
      • Good Morning (good_morning)
      • Guns N' Roses (guns_n_roses)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hay (hay)
      • Heckett & Lane (heckett_amp_lane)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEINE (heine)
      • Heine Home (heine_home)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Herding (herding)
      • Hiccups (hiccups)
      • hiccups for kids (hiccups_for_kids)
      • highschool musical (highschool_musical)
      • Hip (hip)
      • HIP Collection (hip_collection)
      • hnl (hnl)
      • HnL Living (hnl_living)
      • hnl royal cotton (hnl_royal_cotton)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Care (home_care)
      • Home Style (home_style)
      • Horse (horse)
      • Hotel 13 (hotel_13)
      • Hotel Linnen (hotel_linnen)
      • House In Style (house_in_style)
      • Huismerk (huismerk)
      • huisselectie dons deluxe (huisselectie_dons_deluxe)
      • Irisette (irisette)
      • Istyle (istyle)
      • Italian Home Collection (italian_home_collection)
      • Janine (janine)
      • Janosch (janosch)
      • Jma (jma)
      • Jollein (jollein)
      • Justin bieber (justin_bieber)
      • K3 (k3)
      • Kaeppel (kaeppel)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kardol & verstraten (kardol_amp_verstraten)
      • Kardol en verstraten (kardol_en_verstraten)
      • Kardol & Verstraten (kardol_verstraten)
      • Keith Kimberlin (keith_kimberlin)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids trend (kids_trend)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kidsmill (kidsmill)
      • Kidsworld XXL (kidsworld_xxl)
      • Kinder (kinder)
      • Kleine wolke (kleine_wolke)
      • Knvb (knvb)
      • Koeka (koeka)
      • Kruidvat (kruidvat)
      • La Cerise Sur Le Gâteau (la_cerise_sur_le_ga_teau)
      • Leen Bakker (leen_bakker)
      • LEGO (lego)
      • les minions (les_minions)
      • Leuk Zeeuws (leuk_zeeuws)
      • Lief! (lief_)
      • Life (life)
      • Little (little)
      • Littlest pet shop (littlest_pet_shop)
      • living dreams (living_dreams)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Lucas (lucas)
      • Mainstreet (mainstreet)
      • Malagoon (malagoon)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc O'Polo (marc_o_39_polo)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marc O'Polo Home (marc_o_polo_home)
      • Margaret muir (margaret_muir)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Marvel (marvel)
      • Max Steel (max_steel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Mickey (mickey)
      • minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Monique des Bouvrie (monique_des_bouvrie)
      • Monster High (monster_high)
      • Monsters University (monsters_university)
      • My Home (my_home)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nac (nac)
      • NAC Breda (nac_breda)
      • nattou (nattou)
      • NEC Nijmegen (nec_nijmegen)
      • Nemo (nemo)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nightdream (nightdream)
      • Nightlife (nightlife)
      • Noblesse (noblesse)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Noukies (noukies)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Oilily (oilily)
      • ONE DIRECTION (one_direction)
      • OTTO (otto)
      • Overig (overig)
      • overige merken (overige_merken)
      • Oyoy (oyoy)
      • Paramount (paramount)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pb (pb)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • PetShop (petshop)
      • Pierre cardin (pierre_cardin)
      • Piet Boon (piet_boon)
      • Piet piraat (piet_piraat)
      • pinolino (pinolino)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Planes (planes)
      • Playboy (playboy)
      • Playmobil (playmobil)
      • Pokemon (pokemon)
      • Polydaun (polydaun)
      • Praxis (praxis)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • Princess (princess)
      • Princesse Sofia (princesse_sofia)
      • Psv (psv)
      • Pucca (pucca)
      • Pure (pure)
      • Quality of Sleep (quality_of_sleep)
      • Queen (queen)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Real madrid c.f. (real_madrid_c_f_)
      • Refined (refined)
      • Rise & Shine Eyewear (rise_shine_eyewear)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Riviera Maison Pure Elements (riviera_maison_pure_elements)
      • Rolling Stones (rolling_stones)
      • Romanette (romanette)
      • Room seven (room_seven)
      • Roommate (roommate)
      • Rupsje Nooitgenoeg (rupsje_nooitgenoeg)
      • Satin d'or (satin_d_or)
      • Scapa Home (scapa_home)
      • Schardt (schardt)
      • Scooby Doo (scooby_doo)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sheepworld (sheepworld)
      • Silvana (silvana)
      • Silver comfort (silver_comfort)
      • slaaptextiel (slaaptextiel)
      • Smiley World (smiley_world)
      • Snoopy (snoopy)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snurk (snurk)
      • So Cute (so_cute)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Spiderman (spiderman)
      • Stade Rennais FC (stade_rennais_fc)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star wars (star_wars)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio100 (studio100)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Superman (superman)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Taftan (taftan)
      • Talking (talking)
      • Tante (tante)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • The simpsons (the_simpsons)
      • the walking dead (the_walking_dead)
      • Thomas de Stoomlocomotief (thomas_de_stoomlocomotief)
      • Thomas de trein (thomas_de_trein)
      • Thomas tog (thomas_tog)
      • timzo (timzo)
      • Tinne Mia (tinne_mia)
      • Tokio Hotel (tokio_hotel)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Transformers (transformers)
      • Traumeland (traumeland)
      • Trolls (trolls)
      • Tuk-Inn (tuk_inn)
      • Turtles (turtles)
      • Universal (universal)
      • universal pictures (universal_pictures)
      • V&D (v_d)
      • Vanezza (vanezza)
      • Violetta (violetta)
      • Vitesse (vitesse)
      • Vndck (vndck)
      • vtwonen (vtwonen)
      • vuodevaatteet (vuodevaatteet)
      • Vv Kloetinge (vv_kloetinge)
      • Walra (walra)
      • Whkmp'S Dreamcovers (whkmp_s_dreamcovers)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Winnie the Pooh (winnie_the_pooh)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • wooden buttons (wooden_buttons)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Yellow (yellow)
      • Young Collection (young_collection)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Yumeko (yumeko)
      • Yumeko Eco (yumeko_eco)
      • ZENsation (zensation)
      • Zöllner (zo_llner)
      • Zohome (zohome)
      • Zoobles (zoobles)
      • Zootopia (zootopia)
      • Zusss (zusss)
    • Kleur (kleur_product):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
    • Motief (motief):
      • Dieren (dieren)
      • Effen (effen)
      • Fantasie (fantasie)
      • Grafisch (grafisch)
      • Kinder (kinder)
      • Modern (modern)
      • nvt (nvt)
      • Ruiten (ruiten)
      • Sport (sport)
      • Teksten (teksten)
      • Trendy (trendy)
    • Maat (maat):
      • 1-persoons (140x200/220 cm + 1 sloop) (1_persoons_140x200_220_cm_1_sloop_)
      • 1-persoons (140x200 cm + 1 sloop) (1_persoons_140x200_cm_1_sloop_)
      • 2-persoons (200x200/220 cm + 2 slopen) (2_persoons_200x200_220_cm_2_slopen_)
      • Junior (120x150 cm + 1 sloop) (junior_120x150_cm_1_sloop_)
      • Ledikant (100x135 cm + 1 sloop) (ledikant_100x135_cm_1_sloop_)
      • Lits-jumeaux (240x200/220 cm + 2 slopen) (lits_jumeaux_240x200_220_cm_2_slopen_)
      • Lits-jumeaux (270x200/220 cm + 2 slopen) (lits_jumeaux_270x200_220_cm_2_slopen_)
    • Soort (soort):
      • Dekbedovertrek (dekbedovertrek)
    • Materiaal (materiaal):
      • 100% gebreide katoen (100_gebreide_katoen)
      • 100% geruwde flanel-katoen (100_geruwde_flanel_katoen)
      • 100% katoen (100_katoen)
      • 100% katoen-satijn (100_katoen_satijn)
      • 100% percale katoen (100_percale_katoen)
      • 50% katoen 50% polyester (50_katoen_50_polyester)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 55 (price_40_55)
      • € 55 - € 80 (price_55_80)
      • ≥ € 80 (price_80)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.nl